Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzona na maxa!!

Szwagierka mieszka u nas z dzieckiem!!!!! Jeszcze dzieci męża!

Polecane posty

Gość wkurzona na maxa!!

Moja szwagierka ma 5letniego syna... Żeruje na naszej rodzinie, szczególnie na moich teściach. Ostatnio dowiedziałam się że mój teść pożyczył mojej szwagierce 200 złotych na lekarstwa dla syna a potem usłyszałam jeszcze jak mówił do niej by nie oddawała mu tych pieniędzy. Myślałam że się wścieknę, np. gdy mąż prosił rodziców o pożyczkę pieniędzy na nowy telewizor to ile przy tym mówili ale w końcu pożyczyli. Ja mam 7miesięczną córeczkę, mój mąż ma jeszcze dwójke dzieci z poprzedniego małżeństwa(chłopca i dziewczynkę). Mieszkam w tym domu i czuje się obco, rozmawiałam z mężem żeby swoje dzieci do dziadków swojej pierwszej żony ale on się na to nie zgodził. Ja wychowuje swoje dziecko i jeszcze jego dwójke a szwagierka mieszka u nas i przez to wszystko jest jeszcze mniej miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allalala
jeny znowu ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhehehehhehehee
hhaahahaha twoja szwagierka ma wieksze prawa niz ty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxa!!
Ona jest jego siostrą mojego męża. I co z tego? Chodzi oto że ona powinna iść już na swoje i się wyprowadzić, a narazie sama z dzieckiem, bez męża, pokłóciłam się z nią oto i padło z moich ust słowo bękart, to myślałam że rodzina mojego męża zabije mnie wzrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
masz przynajmniej normalnego chłopa... bo ja bym Ci strzeliła za pomysł oddania dzieci do dziadków... to są jego dzieci więc dlaczego ma je gdziekolwiek oddawać...?? poza tym co Ci przeszkadza szwagierka? jakoś nawet te Twoje żale nie trzymają się kupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxa!!
Bo przez to jest mało miejsca w domu, szwagierka ze swoim synem, dzieci mojego męża również zajmują trochę miejsca w tym domu a ja jestem świeżą mężatką która poślubiła wdowca. Mam dopiero 22 lata i małe dziecko i potrzebuję najwięcej pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmm
Jeżeli ty chcesz aby szwagierka posza na swoje to ty też idź na swoje, bo jak na razie mieszkasz u teściów, więc o co masz pretensje bo nie rozumiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwagierka jest
na swoim, a ty się przyplątałaś. Za bękarta dostałabyś ode mnie po pysku. Goowno powinno cię obchodzić co i ile dają rodzice swojej córce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba logiczneeee
22 lata i dziecko sobie juz zrobilas?czemu ty nie wynajmiesz mieszkania ??? czemu nie pojdziesz do pracy to jest jej dom więc szwagierka ma wieksze prawa niz ty sikso:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwagierka jest
Najlepiej usiąć i czekać jak p[omoc spadnie z nieba. Jesteś młoda to zakasać rękawy i do roboty a nie czekać aż inni cię wyręczą. Widziały gały co brały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież to prowokacja, już ktorys z kolei temat o takiej treści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxa!!
Po prostu z dzieckiem tak wyszło. Mój mąż jest starszy ode mnie 10 lat. Nawet nie mam pretensji oto że zostałam tak wcześnie matką i tak perspektyw na studia nie miałam, więc zamierzam się poświecic rodzinie. Za jakiś rok chciałabym drugie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba logiczneeee
spadówa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara098509785
Matko, ale tobie słoma z butow wyłazi.... Widac, ze jestes dno calkowite, zero kultury, klasy i obycia....Jak mozna prosic, aby maz swoje dzieci oddal do dziadkow????Idiotko skonczona!!!! Gowniaro bez matury prawdopodobnie, bo nikt z minimum kultury by nie dopominal sie czegos takiego!!!Powinien cie kopnac w dupe jak najszybciej i znalezc sobie wartosciowa kobiete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saagd
ale dekiel z ciebei myslałm z etak głupich ludzi na swiecie juz nie am a tu jest okaz taki no szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I Ty jesteś kobietą,matką??? Że mówisz mężowi by swoje dzieci oddał :o Sorry ale trzeba nie było dawać dupy facetowi który ma dzieci! I co z tego że teść daje kasę szwagierce??? Jego córka= jego kasa! Zresztą leki są ważniejsze niż TV A jak Tobie się to nie podoba to powiedź otwarcie to teściowi :D Już to widzę jak Ciebie opieprzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saagd
ciebie powinni stamtąd wypierd..ć na zbity pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wymagaj od niego tego przecież to nie wina jego dzieci tylko szwagierki która jak mówisz żeruje i to wykorzystuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saagd
normalnie taki tłuk z ciebie że głowa mała nie ma sow aby cie określić jedzo wrędna posżłas do kogos meiszkac leniu i damozjadzie jeden i jeszcze masz czelnosć im cokolwiek wytykac ci tesciwoei i ten twoj mąz to złoci ludzie ja juz bym cie dawno za takie teksty na bruk wypeirdzieliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saagd
a ty nie żerujesz? ty to dopieo darmozjad i trzymają cie jeszcze w domu ICH domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saagd
mas zjeszcze czelność mowić że szwgierka mieszka u was? i jakich was ty ten dom budowałas to twoj dom? szwagierka akurat mieszka u siebie a ty darmozjadzie mieszasz u niej zapamietaj to sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saagd
ty sie oddałas rdozinie i nie poszłas do pracy ani na studia hahahahah ty po prostu jestes len i nie chche ci sie uczyc ani pracowac i mieszasz u tesciów i masz wymagania ty leniu tłuku i egositko kopnelam bym w dupe taka żone ty nie wiesz co to jest rodizna jak meza dzieci każesz oddac jak jakis przedmiot żeby z ojcem nie były bo tobie szmato jest ciasno u nich w domu to sie wyprowadź do swojego domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasa na lekwrstwa a na TV to
kolosalna różnica! na telewizor bym nikomu nie pożyczyła, niech sobie sam zarabia na swoje rozrywki :D a na lekarstwa to dałabym za darmo nawet obcemu, bo żal szczególnie jak się dziecko męczy! ....a ty autorko, wiedziałaś w co się pakujesz...wdowiec i dom wielopokoleniowy, to się teraz dostosuj... jak to mówią "jak wlazłeś między wrony, to kracz jak i one"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie, że to prowokacja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saagd
mam nadzieje ze to prowo bo chyab takich dibili nie ma na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka 28
Tak tez mysle,ze komus sie poprostu nudzi i zaklada durne tematy.A esli to nie jest prowo.To co autorko wczesniej nie wiedzialas,ze Twoj maz ma dzieci z poprzedniego zwiazku?Mysle ze wiedzialas i zaakceptowalas ten fakt to teraz nie marudz tylko wywiazuj sie ze swoich obowiazkow,a to ze tescie dali szwagierce te 200zl na leki to nie Twoja sprawa tylko ich,pamietaj,ze Ty zawsze obca dla nich bedziesz,to co z tego ze to sa rodzice twojego meza,tak bylo jest i bedzie pogodz sie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×