Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KOROL

Rzuciła mnie dziewczyna Dla "KOLEGI"

Polecane posty

Gość KOROL

czesc otóż wczoraj moja dziewczyna mnie zaskoczyła ma 16 lat ja 19 tydzien temu w niedziele wrócilismy do siebie po kłótni, często sie kłócilismy a potem do siebie wracalismy bylismy ze sobą 2 lata. Lecz wczoraj mnie zatkało powiedziała mi że nie chce ze mną byc bo kogos ma tak naprawde poznała nowego kolesia i przyznała mi sie że przez 2 dni mnie kłamała że była chora a tak naprawde była sie spotkac z tym kolesiem to przez jej koleżanke bo ja namówiła że by z nią poszła :( zawsze mi mówiła że mnie bardzo kocha i że nikt sie dla niej nie liczy. powiedziała dokładnie że już nie chce ze mną byc bo 2 tygodnie temu to ja z nią zerwałem bo miałem mieszane uczucie miałem dziwne mysli nie byłem pewny czy ją jeszcze kocham nie wiedziałem co sie dzieje i co mam robic ale to mineło ogólnie miałem dziwne samopoczucie wtedy i jej to wytłumaczyłem noi wróciła do mnie i do piątku było cacy nawet we wtorek 10 maja sie pół godziny ze mną żegnała i nie mogła sie odkleic i gadała że bedzie bardzo tęsknic itd bo jechała na wycieczke 3 dniową wróciła w piątek i sie odezwała dopiero w niedziele i własnie wtedy kłamała że jest chora zle sie czuje itd i w poniedziałek sie przyznała. tak naprawde rzuciła mnie dla innego. mówi że woli kolege/ów niż mnie ponieważ tak zrobiłem i dlatego że czasami sie nie odzywam tzn jestem mało mówny sądzicie że mam jakies szanse że by ją odzyskac... :( co mam robic błagam ją że by wróciła dałem jej wczoraj prezent 16 maja miała urodziny i w jej urodziny ze mną skonczyła zaskoczenie na maxa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie po 16 lat, a ty chcesz spędzać z nią całe swoje życie? i naucz się interpunkcji, bo aż się tego czytać nie chce. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOROL
pisałem na szybko sorry niewiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie możesz zrobić, po prostu trzeba to przełknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam koleś jeszcze nie jedna
kopnie cie w dupe, tak samo ty tez z nie jedna zerwiesz 🖐️ młody jestes i glupi jeszcze a 16 - nastki tez powaznie jeszcze nie mysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOROL
nie jestem głupi wiem czego chce. Coś jej odbiło, mam taką nadzieje bo nigdy tak jeszcze nie zrobiła do wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sledz w puszcze naucz
sie czytac, nie wiem po co tacy luzdie sie wypowiadaja choc temat beznadziejny. ona ma 16 ja 19 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli ta dziewczyna jest naprawde wazna dla niego? Autorze dziewczyny w wieku 16 lat no może są takie co myślą doroslej mają wsiu bździu w głowie, szybko się zakochują i odkochuja, całe życie przed nimi i nie myslą o stałym związku. Są jeszcze dziećmi, łatwo im zawrócić w głowie. Musisz się pogodzić i znaleźć sobie starszą dziewczynę i bardziej dojrzalszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahha hah ha
trzena być nieźle naiwnym żeby liczyć na długie związki w wieku 16-19 lat :D. Nawet jak są to i tak się po 20 rozpadają :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOROL
ale ona własnie jest dużo dojrzalsza od swoich rówiesniczek dużo przeszła jest w rodzinie zastępczej ITD dużo musiała sie na cierpiec że by nawet móc ze mną się spotkać bo rodzice na początku nie pozwalali sie nam spotykac tzn przez pół tora roku teraz już normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×