Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szugar rej robinson

Ja jebe.. wszystkie fajne dziewczyny są zajęte

Polecane posty

Gość szugar rej robinson

Mam w grupie na studiach 3 dziewczyny, które naprawdę mi się podobają i z każdą mam dobry kontakt ale.. KAZDA zajęta, ja pierdole... juz chyba człowiek do konca zycia bedzie sam bo wszystko co fajne to pozajmowane :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tkaktaktkakta
ano, wszystko co dobre to dawno zajete zostaly ochłapy, blazy, sciera, szmaty :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdnvdbfgdsjfgbsfdgfgffgfg
buachacha z facetami jest tak samo:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuratad
facetów pełno fajnych wolnych z kolei fajna wolna kobieta to straszna rzadkość, ja osobiscie nawet nie znam fajnej i wolnej obecnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbie maciuś
ja jestem fajna i wolna :) ale zakochana w maciusiu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozsądne kobiety są wolne do około 24 roku życia... a cipodajki nawet w gimnazjum zajęte widać szukasz w niewłaściwym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatkiirrrrt
ja wlasnie widze multum dziewczyn fajnych wolnych.A wszyscy faceci wolni to ame knury ciapate :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamamasnfler
prawda jest taka ze tylko bazyle są wolne bo kazda atrakcyjna ma mnostwo propozycji i zawsze z ktorejs korzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatkiirrrrt
multum propozycji to mają tylko wytlenione solary ubrane na rozowo a nie normale, fajne, wartyosciowe dziewczyny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtoMaAzap
//multum propozycji to mają tylko wytlenione solary ubrane na rozowo a nie normale, fajne, wartyosciowe dziewczyny // tak tak, sobie gadaj hahaha kazda atrakcyjna ma propozycje- a bazyle nie i koniec kropka wiem ze bazyle sie oburzaja i pierdola ze sa wartosciowe ale haha nie wiem dla kogo.. fajni faceci sraja na was interesuja nas tlyko atrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaa hahah
Atrakcyjne to mają propozycje, ale niekoniecznie na związek, tylko na seks :D A co takiej z seksu? :o jak chce związku...? Albo jakieś sieroty się przyczepiają, a facet sierota to najgorsze zło! Nie chciałabym takiemu matkować ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacę wiec ywmagagam
zresztą facet wymaga by kobieta miała duże cycki i ładne nogi to ja mogę wymagać by facet był wysoki, jasnooki i miał fajną furkę , po co mi facet który nie może mnie podwieść do domu?! co potem? beda dzieci a ja bede jezdzic autobusem? albo tico czy innym fiatem?! facte musi miec auto by pokazać kobiecie swój szacunek do niej oraz dobry gust (jak startuje do mnie facet ze skodą albo matizem to czuję jakby mnie obrażał!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka97.97
Ja jestem fajna, a wolna. Mam wiele porpozycji, ale od takich facetów, ze az sie ich boje. Przyciagam typkow spod czarnej gwiazdy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsad
szmaty to kurwy, powinny role sie odmienic, to my faceci mamy ciagle propozycje a wy kurwy sie staracie... to niesprawiedliwe ze takie szmaty moga nic nie robic, nie starac sie a i tak maja mnostwo propozycji i nigdy nie beda same a porządni fajni faceci są samotni i nigdy do nich sam los sie nie usmiechnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The_Stroy
Samochód, portfel i gęba... Nie mam szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze statystyka sie nie wygra. Rodzi sie wiecej facetow kobiety czesciej wybieraja duzo starszych czesto zostaja samotnymi matkami.Wiec za duzego wyboru nie ma. Wiec wolne sa co tu duzo mowic stare, samotne matki i paszczury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura najwięcej zależy od środowiska w jakim się. To że ktoś jest sam w późnym wieku nie znaczy ze nie jest atrakcyjny. Jest wielu w przeciętnych i przystojnych facetów którzy studiowali a potem pracowali w typowo męskim gronie i jeśli do tego są nieśmiali lub woleli się uczyć zamiast chodzić na imprezy to nie ma bata by kogoś poznali. Z dziewczynami analogicznie. Jest od groma ładnch dziewczyn które latami zamiast były zbyt nieśmiałe by szukać atencji u facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studiowałem w Bydgoszczy. Mieszkałem w akademiku. Byłem wolny więc rozglądałem się za stałą partnerką. Faktycznie było tak jak pisze autor tematu. Wszystkie atrakcyjne dziewczyny były zajęte. Przeważnie miały chłopaków w miejscowościach, w których mieszkały. Gdy byłem na IV roku spotkałem jedną wolną. Poznaliśmy się na praktyce. Ona była z II roku. Sympatyczna i śliczna niska blondynka. Niestety oblegana była przez całe stado wolnych chłopaków szukających dziewczyny. Nie chciałem być kolejnym, który będzie zawracał jej głowę gdyż widziałem, że to powodzenie u facetów jej wręcz przeszkadzało. Postanowiłem, że nie będę brał udziału w tej żenującej masowej rywalizacji. Szczęście odnalazłem jeszcze tego samego roku w moim mieście. Poznałem przez kumpla wolną i atrakcyjną dwudziestolatkę. Ona nigdy nie miała chłopaka. Była wolna gdyż była domatorką. Gdyby miała jakieś towarzystwo to dawno już byłaby zajęta. Gdy chodziłem z nią na dyskoteki czy do kawiarni faceci się za nią oglądali. Miałem ogromne szczęście,że ją spotkałem Jesteśmy małżeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jebać dzieci i niewolę kobiet
To zbuduj komputer SI kobietę i się módl do niej kwantami czasem pomorze jak ma humor a obecnie żadna nie chce iść na ******ie pod koc bo woli dziecko a dziecko to tylko po to by zagonić nas do pracy kobiety są nienormalne. Kiedy zniknie moda na dziecko i firmy rodzinne a wróci moda na ******ie i wolność życie wolne bez dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle. Można jeszcze spotkać fajne, wolne dziewczyny w wieku 25 +.Córki mojego kolegi mają 28 i 26 lat i są jeszcze wolne. Młodsza nigdy nie była w poważnym związku. One są ładne, spokojne i dobrze ułożone. Nie mogą trafić na swoją drugą połówkę. Jedna jest po studiach. Druga ma maturę. Mieszkają w małej miejscowości co z pewnością nie ułatwia nawiązywania znajomości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×