Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Gość 21.09.2013
My mamy orkiestrę:)kucharki,salę a co do kościoła to pójdziemy gdzieś za dwa miesiące:) teraz szukamy kamerzysty:) na ile planujecie wesele? my 120 osób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Kreska_ oj ciężko będzie tańczyć Wam do takiej piosenki i się nie wzruszyć:) śliczna jest i bardzo romantyczna. malapannamloda bardzo ładna jest Wasza sala i taka przestronna! sala do tańczenia jest oddzielona od tej ze stołami tak? my przewidujemy, że przyjdzie do 200 gości. z mojej strony będzie nas niewiele bo ok 50 osób ale narzeczony ma liczniejszą rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Chwilkę mnie nie było a już tyle postów, imponujące ;) My mamy wypisanych na liście około 125osób, ale chcemy żeby przyjechało 110 max, jak myślicie? Da radę, żeby 15osób zrezygnowało? Ciężko to zaplanować w sumie... Ja jutro jadę kupić moją wymarzoną suknię :) Moja miłość do tej sukni zaczęła się tym, że zanim pojechałam do salonu to spisałam z katalogu modele, które mi się podobają i TA suknia znalazła się na tej liście dwa razy (nie wiedzieć czemu ;) ). Nawet Panie w salonie śmiały się, że to jest znak ;) No i zapisuję się na fitness i siłownię od jutra, bo chcę być do ślubu nieotłuszczona i chcę mieć wyrzeźbione mięśnie pleców i ramion (czyli te części ciała, które będzie widać bez bolerka ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sala do tanczow jest oddzielona od sali ze stolami. dokladnie dieka je 3 schodki :) ja dzis weszlam na wage i mialam 61.5 kg :) wiec nie ma zle :) molekularna a link do sukni jakis dasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molekularna jak czytałam różne fora i wypowiedzi dziewczyn to ok. 30% zaproszonych gości rezygnowało. to samo mówiła nam pani przy rezerwowaniu sali - np. z zapraszanych 200 gości na weselu było 130.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj w koncu zdecydowalam sie na dj-a. jako ze mamy male wesele bo na 40 osob mysle ze kapela bylaby przytlaczajaca dla gosci. a tak mamy dj-a i wodzireja mowiacego plynnie po angielsku (tylko taki wchodzil w rachube). za 1800zl za 1 dzien wesela. ktoras jeszcze bedzie miala dj-a zamiast kapeli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrin, mam nadzieję, że tak będzie :) Wydaje mi się, że jak będzie max 110 to nawet organizacyjnie będzie nam wygodniej- życzenia miną szybciej itd... Link do suknie, bardzo proszę : http://www.elizabethpassion.com/kolekcje/new-collection-2012/e-2467t Chociaż nieskromnie przyznam, że na mnie ta suknia leży lepiej, niż na ten modelce ;) to chyba kwestia dobrania dobrej halki, bo na tym zdjęciu ona jest bardzo szeroka na dole a przy biodrze, tam gdzie zaczyna się spódnica na mnie ma ładniejszy kształt - bardziej odstaje. Nie wiem, jak to opisać, no tutaj wygląda bardziej jak rybka, ale w rzeczywistości bardziej jak princeska, mam nadzieję, że rozumiecie co mam na myśli ;) Kokardka jest odpinana, jeszcze nie wiem czy wystąpię z nią czy bez niej. W sumie lubię kokardki, może wykorzystam to i przypnę sobie jeszcze jakąś kokardkę na głowę, albo do bukietu? Zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angry Bird, my też mamy dj. Po znajomości weźmie 1000zł za wesele i 400zł za poprawiny. Jest cudowny, ma aksamitny niski głos, taki radiowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio?? Hehe no widzisz :) Ja wyglądałam super :) Ta kiecka pokazuje, że mam duży ładny biust, wcięcie w talii i chowa dużą pupę, mimo, że ma gorset przedłużony. Jest dla mnie idealna i nie skraca mnie jak inne, tylko jeszcze podkreśla, że jestem dłuuga :P Jest cudowna i nie ma wad :P Będę miała welon i to chyba taki dłuższy, za pupę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molekularna --> to naprawde super cena, znalazlam jeszcze innego dj-a ktory nam odpowiadal za 1400zl ale mial zajety juz termin wiec chyba nie ma sie co dluzej zastanawiac bo mi ostatniego angielskojezycznego dj-a w poznaniu zwina sprzed nosa. aha, moze istotnym jest fakt ze oprocz dj-a jest jeszcze wodzirej, czyli para a nie sam dj. chociaz nie wiem czy to nie za duzo jak na male wesele :) no ale termin zarezerwowany dzisiaj. teraz pora na fotografa. suknia sliczna ale mi by nie lezala, ja jestem za sczupla w ramionach, mam maly biust, a poza tym wymyslilam sobie ze chce miec zakryte ramiona wiec szukam czegos na podobe: http://i1074.photobucket.com/albums/w405/yishengqingyuan2012/2286.jpg albo: http://i1208.photobucket.com/albums/cc365/sushaoyuan588/hun%20sha/SexyIvoryMermaidLaceAppliquedSatinCheapWeddingDressBridalGownCustom.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
molekularna - suknia bardzo ładna, to jeden z typów księżniczki które mi się podobają:) niestety do mnie kompletnie nie pasuje bo jestem drobniutka i w takiej sukni bym "utonęła". Ale jak komuś pasuje to super :) U nas będzie ok 100 osób, zaprosimy więcej ale myślę, że skoro część rezygnuje to w takiej ilości się zmieścimy ;) A jak będzie mniej to płakać też nie będę;P byle by mniej niż 90 nie przyszło bo pomyślałabym, że nikt mnie nie lubi :P malapannamloda - jaka duża się wydaje być ta Twoja sala, ale to dobrze przynajmniej nikt się nie będzie o siebie obijał :) i w sumie niedużo Ci wychodzi jak za wesele 2 dniowe - super !:) A nasza sala wygląda tak : http://www.lipowymost.pl/galeria/restauracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica sala jest przepiękna! a okna robią niesamowity klimat. a jak jeszcze profesjonaliści udekorują ją to już w ogóle będzie robić mega wrażenie! dlaczego chcesz pokrowce? z daleka te krzesła wyglądają w porządku. chyba, że ich obicie bardzo kłóci się z dywanem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
katrin zeta dżons - dziękuję za miłe słowa:) krzesła są w porządku, ale mi się tak podobają pokrowce - nadają takiego weselnego dostojnego klimatu :) Zawsze mi się podobały stoły skąpane w bieli, a to jedyna taka okazja, jak się robi chrzciny itp. to już nie pasuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
i to będzie moja sala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
i to będzie moja sala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi właśnie gołe krzesła najbardziej podobają się:) ale w sumie to zależy od sali i wystroju. dorociczka Twoja sala wygląda jak bajkowa:) powiem szczerze, że takie sale to nie nasz klimat ale te co wkleiłyście są na prawdę ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - twoja sala tez jest cudowna :) wszystko co jest na fotkach to daje mi sala :D i jest duza pomiesci 120 osob. angry--bird twoje suknie sa piekne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
dzięki katrin ,jak zobaczyliśmy tę salę na necie to od razu wiedzieliśmy że to ta której chcemy a po rozmowie z właścicielką to już byliśmy pewni na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
dzięki katrin ,jak zobaczyliśmy tę salę na necie to od razu wiedzieliśmy że to ta której chcemy a po rozmowie z właścicielką to już byliśmy pewni na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, piękna sala ;) A ja znalazłam zespół ! :D Jestem przeszczęśliwa :) Jestem okropnie wybredna w kwestii muzyki, i nic mi się nie podobało... Potem się bałam, że nie będą mieć wolnego, ale udało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela2013
Witam, dziewczyny - proszę Was o pomoc w ocenie - szukam filmowca na nasze wesele już na grudzień i muszę podjąć szybko decyzję - napiszcie co myslicie o filmach z poniższych linków: http://www.facebook.com/video/video.php?v=376691799049774 http://www.youtube.com/watch?v=5TKkpGce3-Y a może któraś z Was o nich słyszała? Może macie kogoś do polecenia na szybko?Obawiam się ze czasu mało i wszyscy są juz pozajmowani....Będę wdzięczna za opinie.Pozdrawiam Hela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszującawzbożu
Witam was serdecznie!Zawsze przeglądałam fora ponieważ służyłam pomocom znajomym- przyszłym Pannom Młodym,przyszła pora na mnie i szczerze mówiąc przeglądam sale i nie potrafię sięzdecydować. Odwiedziłam juz parę miejsc i zastanawiam sie nad salą AMBER.Czy ktoś był może w tym roku na weselu w tym miejscu?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
hela 2013 - filmy ok, ale moim zdaniem mają słaby sprzęt bo są bardzo nieostre, ogólnie nie ma mowy o jakości HD. Ale to Twoja decyzja. Sala ładna, jeszcze jakby były okrągłe stoły to w ogóle ;P Ale wiem, że niektórzy wolą standardowe nakrycia więc muszą być i takie sale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela2013
też zauważyłam tę nieostrość.... ale może to zamierzony efekt nie wiem i dlatego mam dylemat, ładnie montują, pomysły mają niezłe podoba nam sie ich kreatywność....filmują na 3 aparaty cyfrowe.A znasz kogoś do polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela2013
aniellcia rozmawiałam z narzeczonym na temat tej ostrości - on twierdz,że tak musi być bo to specjalna technika, chodzi o to żeby otrzymac obraz inny niż z kamery i uwgę widza skupić na danym obiekcie a nie tym co jest doookoła. NIe znam się na tym ale jak to oglądam to może coś w tym jest.Narzeczony uparł się na ich usługi ale ja sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×