Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Gość annielica
hela2013 - może to prawda z tą ostrością, ale ja się nie znam :) ja mam niedrogi pakiet foto+film 3800zł. Wiem, że jeżdżą po całej Polsce bo ceny mają konkurencyjne w stosunku do innych firm z większych miast:) Tutaj widać zdjęcia: http://www.panoramaprojekt.com/ a tu przykładowy film http://www.panoramaprojekt.com/blog/?p=563 ogólnie mają ich więcej na blogu. Uważam, że za taką cenę jest naprawdę super:) Ale wiadomo wszystko zależy od zasobów portfela ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela2013
hmmm muszę przyznać ze za taka ceną to rzeczywiście mają niezłe te filmy....dzięki za polecenie, chociaż mój narzeczony upiera się na cinematografię...no nic zobaczymy ja jestem za panoramą Dziewczyny bedę wdzięczna za wasze podpowiedzi. pozdrawiam hela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
hela2013 - dodam, że w cenie masz 2 kamerzystów, naprawdę super sprzęt, fotografa i plener w dniu innym niż ślub, w dodatku są to bardzo mili ludzie:) Zastanów się, ale oczywiście to Twoja decyzja. Ja jestem zadowolona bo w moim mieście firmy które kręcą podobne filmy za sam film biorę 5000zł i w górę, a że to jest nowa firma wkraczająca na rynek to muszę jakoś zyskać klientów:) Daj znać jak podejmiesz decyzję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ostroscia sie nie zgadzam, bo to przeciez zamierzony efekt! zeby bylo bardziej trojwymiarowo! wlasnie ze trzeba miec bardzo dobry sprzet zeby takie cos osiagnac, ogladajac w telewizji bedzie to w bardzo dobrej jakosci, wiadomo, ze jak sie wrzuca na internet to masz ograniczenia co do wielkosci pliku i wtedy bardzo odejmuje filmowi. uwazam ze heli filmowanie jest na wyzszym poziomie niz annielici jezeli chodzi o strone techniczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Widze ze z Angry Bird to prawdziwa znawczyni jest. No ja osobiscie bym nie chciala filmu na ktorym nic nie widac tylko zarysy postaci;/ bo taki film to mozna podrzednym aparatem cyfrowym nakrecic. Dla mnie osobiscie najwazniejszy jest montaż ale oczywiscie kaźdy woli co innego;) Angry Bird moze pochwal sie swoim kamerzysta bo zakladam ze wybralas pewnie jakiegos znakomitego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam wogole kamerzysty, nie jest mi potrzebny. a ty jestes taka bystra ze nie wiedzisz ze filmiki sa zlej jakosci bo jak sie wrzuca na blogi typu facebook to wtedy z wielkeigo na przyklad 100 megowego pliku robi sie 2 megowy? film w oryginale na pewno wyglada normlanie i ostro. wiec glupio jest sie wypowiadac na temat jego jakosci patrzac na jego demo gdzies na necie. ja tylko widze ze krecony jest dobrym sprzetem. zreszta skonczylam studia w tym zakresie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, wypowiedzialam sie tylko na temat sprzetu a nie umiejetnosci kamerzysty. to juz pozostawiam indywidualnej ocenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie postepy bo mam sale, fotografa i dj+wodzireja, poza tym zalatwilam kilka papierow z kosciola, wiec juz troszke spokojniejsza glowa :) a co nowego u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
dobra nieważne... nie ma sensu się kłócić ja z kolei ostatnio poczytałam na innych forach jak ludzie narzekają na wesela, jak wiele rzeczy nie podoba się gościom na weselach, jak wiele rzeczy się obgaduje, to aż odechciewa mi się cokolwiek robić bo potem i tak w większości obsmarują i choćby nie wiem jak było cudownie to i tak nam tyłki obrobią..:/ przygnębia mnie ten fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
a ja chce kamerzystę,musze mieć film z wesela,moja mama ma i teraz nieraz oglądamy jakie były kiedyś kreacje weselne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z początku nie chciałam kamerzysty.. mam kilka filmów z różnych uroczystości, jakaś komunia, chrzest, czy filmy z wesela rodziny.. I szczerze mówiąc nigdy tego nie chciałam oglądać :) Ale za poradą znajomej zdecydowałam się na krótki film z najważniejszymi fragmentami z tego dnia, nie taki tasiemiec 3h, tylko takie pół godziny.. Ona właśnie miała coś takiego, taki prywatny film z przysięgi, błogosławieństwa, powitania PM. Stwierdziła, że zdjęcia nie oddają w pełni atmosfery,a ten film bardzo miło się ogląda :) Z tego wychodzi, że muszę znaleźć fotografa :P film już mam załatwiony :) Trochę obawiam się zdjęć plenerowych, śmieszą mnie nieco te wszystkie sesje w krzakach, w sianie, nad strumykiem itp.. Ale coś się wymyśli ;) Ten dzień szybko mija, warto mieć dobrą pamiątkę.. w końca za mąż wychodzi się raz w życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez obawiam sie zjec plenerowych i sie zastanawiam czy z nich nie zrezygnowac calkowicie. my jestesmy taka para ktora nie lubi sie za bardzo afiszowac ze swoja miloscia, tzn. pewnie bedziemy sie dziwnie czuli w takich ustawianych pozach.. sama nie wiem... jeszcze musze przemyslec. kamerzysty nie chce na 100% bo to dodatkowy koszt po prostu, mysle ze same zdjecia mi starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Kreska - teraz już się chyba nie robi nawet filmów po 3 h tylko góra 45 min do 60, bo tych długich i tak nikt nie ogląda tylko się większość przewija:) takie krótki film milion razy wolę bo da się obejrzeć i jest ciekawy widać to co najważniejsze a nudne sceny jak "ciocia Henia je kotleta" :) Też nie wiem jak będzie wyglądał plener bo niecierrrpię takich ustawianych zdjęć. Myślę, że wymyślimy jakiś fajny miły sposób na spędzenie czasu, a fotografa i kamerzystę poprosimy o"cykanie" nas znienacka - to będę w stanie znieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam nawet nie film, a coś w rodzaju takiego dłuższego "teledysku".. lekki podkład muzyczny pod przysięgę, podkład pod filmem ... zobaczymy, co da się wyczarować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Trzynastki:) Coś się opuszczamy w pisaniu bo topik spadł nam na drugą stronę:) No ale w sumie do naszych ślubów jeszcze trochę czasu jest no i weekend był więc pewnie każdy leniuchował i wypoczywał:) Co do kamerzysty i fotografa to jestem w tym temacie zielona i najchętniej skorzystałabym z jakiegoś poleconego i sprawdzonego:) Załączone filmiki podobały mi się ale mnie wszystkie ślubne filmy wzruszają i uwielbiam je oglądać. Lubię i takie 3 godzinne :) Byłam w drugim salonie na mierzeniu sukni. Nic mi się nie podobało, wszystkie sukienki były w rozmiarze 38 (podobno, bo jak na mój gust to takie małe to 38 było) i miałam problem z zapięciem się. Jak nic trzeba chudnąć :) W głowie siedzi mi cały czas ta pierwsza, którą przymierzyłam i nie chcę żadnej innej:D A co u Was dziewczyny 🌻 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zapisałam się na fitness, zjadłam kurczaka z brokułami i maślankę i czuję jak chudnę do mojej pięknej sukni ślubnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak maślanka stoi z kalorycznością ale dla mnie jest tak niesmaczna, że na bank musi sprzyjać chudnieciu :D molekularna piję właśnie piwko i wcinam popcorn i tak się zastanawiam czy nie za wcześnie zaczynamy to chudniecie :D w końcu nie chcemy schudnąć 20 kg tylko raptem kilka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tam chcę co najmniej 10 kg ;) Maślanka wcale nie jest bardzo kaloryczna, prawdziwa to tylko zawiesina białka, która ma około 3% tłuszczu ;) Mniej kaloryczny z tej kategorii jest tylko kefir i mleko 0,5% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ MASTI NA WESELE
Usługi DJ-skie Wesela,Imprezy Okolicznościowe,całe Mazowieckie Pełna oprawa muzyczna jako Dj wraz z jednoczesnym prowadzeniem przyjęć jako prezenter i wodzirej. Każda uroczystość jest inna i wyjątkowa różniąca sie od siebie,repertuarem, zabawami,konkursami i inymi atrakcjami oraz gustami pary młodej i ich gości Z ogromną przyjemnością poprowadzę Państwa Wesele i postaram się aby ten najważniejszy dzień w życiu był tym niezapomnianym i najszczęśliwszym. To bedzie Wasz wieczór, a ja dołoże wszelkich starań aby stał sie cudownym przeżyciem Potrafie sie dostosowac do każdych wymogów klienta. Gram muzyke wszelkiego rodzaju a także wybrana przez Państwa Specjalizuję się w oprawie muzycznej i oświetleniowej oraz w prowadzeniu imprez typu: - Wesele\Poprawiny - Imprezy Integracyjne i okolicznościowe - Studniówki i 18-ki - Bale sylwestrowe - Bale karnawałowe - Bankiety Moje atuty to: - wieloletnie doświadczenie, pasja muzyczna - bardzo duża znajomość trendów i gatunków muzycznych - bogata płytoteka - markowy sprzęt (konsola dj-ska,nagłośnienie,oświetlenie) - indywidualne podejście do każdego klienta dopasowane w 100% do jego potrzeb - elastyczna oferta cenowa - pracuje z mikrofonem na życzenie wszelkiego rodzaju konkursy, zabawy, karaoke, oczepiny itp. Zasięg działania: -teren działania to głównie województwo mazowieckie, Szczegóły: Zapraszam do kontaktu telefonicznego. Proponuje spotkanie na którym porozmawiamy i uzgodnimy Państwa oczekiwania. Utrzymujemy stały kontakt do dnia ślubu. Uwaga:Aktualnie cena promocyjna. Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie , proszę o kontakt. 783-830-424 Dj. Masti www.masti.beepworld.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela2013
Hej Dziewczyny :) wlasnie zdecydowaliśmy sie jednak na firmę Cinematografia.Obejrzeliśmy w domu spokojenie kilka ich realizacji i to prawda co wcześniej pisałyscie ze lepiej widac na duzym ekranie niz w komputerze. Mamy nadzieje ze nam tez tak fajnie zmontują. Teraz pozostał problem sukienki - moim marzeniem jest model justin alexander http://allegro.pl/nowa-suknia-slubna-z-kolekcji-justinalexander-i2615139052.html w kolorze caffe.....ale ceny nowej to granice 4500 tys :( i teraz juz je nawet cięzko dostać A jak u Was z wyborem sukni? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane:) ja mam termin już na 7.09.2013r. Zarezerwowana sala, termin w kościele, jutro idziemy podpisać umowę z fotografem a także w nastepnym tygodniu z DJem:) Nie mam jeszcze sukni, ale taka wymarzona już jest, prosta najlepiej z koronki coś w tym stylu http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Mystic,Padme,2012,item,2041.html Zaproszenia wybrane, jeszcze nie zamówione Lista gości mniej więcej ustalona ( ok 60 osób ) No i my...już nie możemy doczekać się tego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nie wiem jak to jest, ale ilekroć w jakimś tam momencie postanowię sobie,że ograniczam ilość jedzenia jaką pochłaniam (tak, pochłaniam, nie nazwałabym tego jedzeniem, to już wyższy poziom :D ) nagle wszyscy i wszędzie częstują mnie smakołykami.. Dzisiaj zjadłam 3 obiady, każdy z dokładką, u przyszłej teściowej, wujka, babci.. przez ostatnie dni, to wolę sobie przypominać ile zjadłam, bo aż wstyd.. Moja suknia kosztowała 1900 zł, wydawało mi się że to bardzo dużo, ale w sumie widzę, że jednak nie jest tak źle ;) Zaproszenia też już wybrałam, gdzieś tu kiedyś wklejałam link, zamówiłam próbki i są śliczne :) gorzej z listą gości, mniej więcej jest, ale jak na razie bardziej mniej niż więcej .. Wisi mi nad głową fotograf.. muszę w końcu kogoś znaleźć, żeby mieć z głowy.. I zapomniałam, że do przymiarki sukni trzeba mieć już figurę w miarę odpowiednią.. Czyli u mnie gdzieś w styczniu :( Jak ja święta przeżyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dawno się nie odzywałam ale po ślubie miałam kilka dni urlopu i byliśmy w górach a 2 tyg później mieliśmy 2 tyg urlopu i byliśmy tydzień nad morzem. Muszę się w końcu wziąć za zmianę dokumentów bo od ślubu minął ponad miesiąc a ja złożyłam wniosek o dowód i tyle... :D Mam ogromną prośbę... moja mama idzie jutro na wesele takie jednodniowe (jest ciocią młodego) i młodzi zażyczyli sobie zamiast kwiatów książki podróżnicze - przewodniki (obydwoje pracują w biurach podróży) i chcieli dedykację i mam problem bo mama poprosiła mnie żebym coś znalazła a ja nic znaleść nie mogę :/ Może ktoś zanosił książkę z dedykacją możecie powiedzieć co mogę napisać na tej dedykacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska ja tak samo jak Ty chciałam schudnąć do ślubu ale ja miałam miesiąc :P hehe i koniec końców nie schudłam w ogóle ale szczęście w tym jest takie że ja chciałam że tak określę wyrzeźbić brzuszek i biodra bo nie jest ze mną najgorzej (168 cm, 51 kg) nie jestem ale zawsze można wyglądać lepiej a jadłam jak smok nie wykluczając codziennych drinków do których konieczne są chipsy Leys zielona cebulka :D heheh i pierniczki ... Nie martwcie się macie dużo czasu możecie spokojnie jeść ulubione smakołyki :) a pierwsza przymiarka nie jest chyba aż tak istotna bo po niej nie szyją, chyba ważne żeby na 2 mieć już figurę nie różniącą się dużo od upragnionej bo po drugiej zaczynają szyć a 3 przymiarka jest tydzień przed ślubem i wtedy ewentualnie lekkie poprawki - bynajmniej tak jest u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka, ze mną też nie jest najgorzej, ale bywało lepiej... 168 cm, 58kg.. zawsze było 54, i marzyłam żeby zrzucić 2, a teraz to już masakra :D chciałabym powiedzieć "jak to możliwe!?" :D ale no, dokładnie wiem, jak to możliwe... pocieszyłaś mnie z tą przymiarką, tylko że moja suknia w modelu sklepowym jest idealnie na mnie dopasowana, nie wiem czy będą coś szyć, czy tylko jakieś mikroskopijne poprawki.. to chyba muszę się dopytać .. Dziewczyny, jakie kupujecie buty? bo ja zaczynam się za tym rozglądać, do przymiarki muszę mieć skompletowane buty i biustonosz (coś jeszcze?).. Myślałam o butach do tańca towarzyskiego, chyba są bardzo wygodne, ale nie wiem.. Macie jakieś pomysły co do tego ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×