Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Hej. Oj ciężko po świętach, ciężko... Zaspałam dziś do pracy:-P Strasznie boli mnie dziś głowa i ogólnie jestem rozbita. Adzikkk --> kupiłaś ten staniczek? Jeju Dziubrun Ty za 18 dni wychodzisz za mąż? Ale jajca... Jak ten czas leci!! Mój przyszły mąż wypisał wczoraj zaproszenia ze swojej strony:-) Jeszcze tylko moja strona rodzinki została... Dziś jest mi ciężko za cokolwiek się zabrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam zostało 11 dni! Szok jak to zleciało!! zaczynam się bardzo stresować i denerwować parę spraw mamy jeszcze do załatwienia, pogoda mnie trochę przeraża! A w dodatku narzeczony się rozchorował ;/ i wszyscy smarkają kichają aż boje sie żeby mnie nie zaatakowało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona89
Kasia - Jaw: Coś czuję że ze mną będzie podobnie. Też szlam do salonu z zamiarem kupna skromnej sukni najlepiej w kształcie litery A, a teraz moją ,,faworytką" jest zupełnie inna suknia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez zostalo 18dni :)) Dzisiaj odebralismy dokumenty z USC, zostaly nam jeszcze akty chrztu i spowiedź. Dzis w nocy snilo mi sie, ze nasz tort byl koszmarnie brzydki i nie taki jaki mial byc, poza tym sala byla nie ta co trzeba i posadzili wszystkich gosci w jakims przejsciu z jednej sali do drugiej, a moja swiadkowa sie spoznila i w ogole nie byla na slubie a na wesele dotarła z mężem o 23:30 :) Takze chyba stres się odzywa coraz bardziej :) Swietny pomysl z tym adresem mailowym. Kto go zakłada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie mi co gdzie mam załatwić, bo w sprawach urzędowych jestem totalnie zielona. Ślub odbędzie się w mojej parafii, także nie muszę brać żadnego aktu chrztu i bierzmowania nie? Za to narzeczony musi wziąć te dokumenty od siebie z parafii i zanieść je do mojej tak? A co należy załatwić w urzędzie stanu cywilnego? Trzeba pójść do USC w mieście w którym się urodziliśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się ostatnio śniło że narzeczony powiedział że spodnie ma od starego garnituru i musi tylko dokupić marynarkę, a ja martwiłam się że nie będzie pasował kolorystycznie. Skąd mi się ten sen wziął to ja nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój przyszły mąż też leży w łóżku chory z anginą. .Lipcowa. Tak do USC musicie iśc w swoim mieście. My najpierw płaciliśmy w kasie 80 zł a potem Pani powypełniała dokumenty wpisaliśmy jakie będziemy mieli nazwiska itp. i zanieść te dokumenty do księdza. Właśnie ja sie dokładnie na tym adresie mailowym nie znam a któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nadzieja jest na ładna pogodę;D od 10 kwietnia ;D Jestem teraz maniakiem pogodowym;D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
Dziewczyny! Założyłam nam tego maila. :) e-mail: slubne_trzynastki@interia.pl haslo: trzynastki13 Narazie próbnie, bo nie wiem jak to zrobić, żebyśmy ustaliły hasło, które nie będzie dostępne na tym forum (trzeba to zrobić szybko, póki ktoś z zewnątrz nam tego hasła nie zmieni). Jakieś pomysły? W tytułach maila wpisujcie swój nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane napiszcie mi na e-maila jak to działa ta nasza poczta i jakoś postaramy się ustalić to hasło. michalinagroszek@wp.pl to jest chwilowy mój email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
Dziewczyny! Zmiana planów. E-mail jest założony, ale żeby nikt niepowołany nie dostał hasła na pocztę, od razu go zmieniłam. Piszcie swoje maile to prześlę Wam hasło :) Dziubrun - właśnie Ci przesłałam na maila hasło nowe :) Każda będzie się mogła na tą pocztę logować, wysyłać stamtąd wiadomości a jako adresata wpisywać: slubne_trzynastki@interia.pl Najlepiej w treści maila wpisywać swój nick, żeby każda wiedziała kto pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
Nooo :) Nie wiem, może coś się czasem zatnie jak np będzie w jednym czasie więcej dziewczyn tam zalogowanych, ale nie powinno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.Lipcowa ---> nie kupiłam, bo byłam dziś i zostały same czarne, także następnym razem bo w triumphie na ul. Mieszka I nie było w ogóle. Zobaczę przy okazji w triumphie w Łodzi. Zaraz odezwę się na naszą pocztę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
Haha jaka konspiracja ;) Normalnie gang trzynastek się zbiera :)) Pozdrowienia dziewczyny BARDZO WIOSENNE ;) Ledwo co auto mi ruszyło dzisiaj, takie zaspy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gang ślubnych trzynastek:-D :-D Powiedzcie mi dziewczyny po co jest przestawienie czasu! Przez to śpię na stojąco normalnie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Dziewczyny mi tez wyslijcie hasło aneczka_ktg@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wysłałam maila na nasz adres z prośbą o hasło :) więc jakby którąś podesłała, byłoby cudownie :) Jak Wam dzień mija dziewczynki? Ja wczoraj odebrałam zaproszenia :) także pewnie za chwilę zacznie isę rozwożenie i zapraszanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weselny Styl
Witam wszystkie przyszłe Panie Młode, od dłuższego czasu obserwuję różne fora o tematyce weselnej i zdążyłam zauważyć , że wiele z Was (tak jak i ja rok temu) szuka ciekawych atrakcji na przyjęcie weselne. Oczywiście atrakcji takich nie brakuje ale brakuje firm, które mają kompleksową ofertę i posiadają wszystkie te atrakcje w swojej propozycji. Idąc więc tym tropem postanowiliśmy wraz z mężem stworzyć firmę, która będzie miała w swojej ofercie różnorodne atrakcje, po korzystnych cenach. Dzięki temu, że przebrnęłam już przez przygotowania do swojego ślubu rok temu (gdzie oczywiście jak u każdej z was wszystko musiało być perfect) doskonale znam potrzeby przyszłych Par Młodych. Jesteśmy nową firmą ale jak na nową firmę to dysponujemy już dość bogatą ofertą, którą chciałabym Wam zaprezentować, a znajdziecie w niej: - bańki mydlane, - wytwornice dymu (tzw. taniec w chmurach), - fontanny czekoladowe wraz z palmami owocowymi, - fontanny koktajlowe, - Candy Bar (nowość na naszym rynku), - animatorów dla dzieci, - pokaz barmański, - pokaz fireshow, - pokaz fajerwerków, - pokaz tańca towarzyskiego, - pokazy rycerskie, - fotobudkę, - oprawę muzyczną ślubu (wokalistka oraz skrzypaczka), - namioty weselne (na wesele, bądź poprawiny), - limuzyny do ślubu (Audi Q7, BMW Seria 5, Jaguar S-Type, Volvo XC90) Oprócz wymienionych powyżej atrakcji oferujemy dekorację kościoła na ceremonie zaślubin, różne komplety dekoracji samochodu do ślubu (w tym także dekoracje imienne). Wykonujemy ręcznie robione zaproszenia ślubne, podziękowania dla gości, winietki na stół, zawieszki na alkohol itp. Ponad to współpracujemy z fotografami, kamerzystami, zespołami muzycznymi, wodzirejami, salami bankietowymi, cukierniami oraz innymi instytucjami związanymi z organizacją ślubu i przyjęcia weselnego. Nasza oferta to 28 kolorowych, przejrzystych i bardzo czytelnych stron zapełnionych informacjami i zdjęciami przedstawiającymi dostępne u nas atrakcje weselne. Strona internetowa jest w trakcje budowy. Gdyby były Panie zainteresowane zapoznaniem się z naszą ofertą atrakcji, prosimy o podanie maila, bądź kontakt na nasz mail: weselnystyl@wp.pl lub tel. 604 461 512, 504 199 092 Ponad to ukończyliśmy kursy na konsultantów ślubnych dzięki czemu posiadamy niezbędną wiedzę w zakresie kompleksowej organizacji przyjęć weselnych. Chętnie pomożemy w organizacji ślubu i wesela, służymy naszym doświadczeniem i pomysłami. Działamy na terenie województwa świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego, ale na życzenie klienta dojeżdżamy poza ten obręb. Możliwy jest odbiór osobisty. Wysyłamy także kurierem. Pozdrawiam wszystkie przyszłe Pary Młode i życzę dużo szczęścia i miłości w tej nowej drodze życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki też wysłałam maila na nasz wspólny adres z prośbą o hasło:) mam nadzieję, ze na prawdę po 10-tym wiosna ruszy z kopyta bo kwietniowe śluby lada moment a po Was zaraz ja. a kupiłam na ślub pantofle a nie kozaki ... hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślę Wam foto moje i mojego narzeczonego na pocztę, ale trochę później, bo teraz jeszcze jestem w pracy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×