Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

A dziękuję;) Nasz synuś rośnie jak szalony;) Zdrowy i ma sie super;) Usg mamy teraz 25 kwietnia;) Już sie doczekać nie możemy bo wciąż z nim rozmawiamy i już mógłby być na świecie;) Brzusio już wychodzi ;) Dobrze ze przełożyliśmy termin z czerwca na kwiecień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój narzeczony chce piosenkę Stachursky'ego Zostańmy razem... No a ja mu przytaknęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jak narazie jesteśmy przy piosence "Razem zestarzejmy sie" :) jednak to jeszcze nie jest nasza ostateczna decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcowa, czytać może każda osoba, która zaloży profil, zdjęć dodanych w załączniku nikt nie obejrzy dopóki go nie uprawnię. Tak więc wydaje mi się, że dość bezpiecznie,a przy tym przejrzyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o przygotowania do ślubu to bierzecie kamerzystę ze sobą do fryzjera i makijażystki i od początku do końca ubiór w domku???? Bo ja sie nad tym wciąż zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie wróciłam do połowy wątku i czytałam stare posty:-) Przypomniałam sobie np że molekularna urodziła się tego samego dnia co ja i ma tyle samo lat:-) maryland --> Ty też jesteś bardzo ładna i masz przystojnego narzeczonego. Nie bądź zazdrosna:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubrun, ja zarówno kamerzyście jak i fotografowi zaznaczyłam, że nie ma uwieczniania żadnych makijaży, czesania, mnie latającej w gaciach po domu. Mogą sobie robić zdjęcia czy filmować od momentu kiedy będe mieć suknię na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wszyscy odradzają te uwiecznienie wizyty u fryzjera i makijażystki -bo i tak najważniejszy jest efekt końcowy jak jest się już w 100% gotowym na wielkie wyjście;) I tak też zrobię;) Bo spotkanie z kamerzystą i fotografem będziemy dopiero mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam fotki/nagrania panien młodych które latają w gatkach i staniku po domu. Masakra. To jest żenujące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weselniczka- mnie się pomysł z innym forum podoba- jestem za :) Dziewczęta, ja też przeszukuję komputer w poszukiwaniu jakiś zdjęć, żeby się móc z Wami podzielić :) Jeśli chodzi o asystę kamerzysty lub fotografa u fryzjera- to się nad tym nie zastanawiałam, ale raczej odpada :) Chyba wolę, żeby uwieczniony został efekt końcowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
A ja biorę fotografa i kamerzystę do fryzjera, niech sfilmują choćby kawałek, fajnie się to wplata w teledyski ślubne. No i nikt nie musi filmować gaci panny młodej, ma się na sobie szlafrok a przy zakładaniu sukni wyprasza się mężczyzn i przychodzą jak suknię się zapina już, więc o goliźnie nie ma mowy:) Może i ja wrzucę jakieś fotki, ale to może po balu magisterskim, który mam w sobotę bo nie mam za bardzo aktualnych zdjęć bo raczej nie lubię jak robi mi się zdjęcia;P hmm... jak ja wytrzymam ciągła obecność fotografa i kamerzysty na ślubie ojojj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jednak dzisiaj zdjęć chyba nie dodam bo coś nam poczta nie wytrzymała chyba napięcia i nie mogę się teraz na nią zalogować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, kochane! U mnie dużo się dzieje. Urządzamy nasze mieszkanie, tj. kupujemy meble - to chyba jedna z przyjemniejszych rzeczy :) Za jakieś dwa tygodnie idziemy do jubilera, żeby zamówić obrączki z przyniesionego przez nas złota. Rozdajemy zaproszenia. Próbujemy tańczyć do wybranej przez nas piosenki - Once upon a december z Anastazji. Rozmawiamy szczerze i od serca według "dialogów", które dostaliśmy w poradni rodzinnej. Szukam butów. Określiłam wymagania co do garnituru mojego K. I w ogóle dużo się dzieje :) W międzyczasie próbuję pisać magisterkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
Lipcowa - dziękuję hehe :) Wszystkie kochane jesteście śliczne! Czekamy na resztę zdjęć :) Weselniczka 21.09.2013 - ja też jestem za tym forum :) Jeśli tylko podasz nam na poczcie pełne namiary z hasłem itd, to może faktycznie przejrzyściej wszystko będzie wyglądało no i jak jeszcze w treści postów będą się wyświetlały zdjęcia to już w ogóle super :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczęta, link do forum jest na poczcie, a żeby tam coś przeglądać, musicie sobie założyć konto :) Jak Wam dzień mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcowa - rzeczywiście, jesteśmy jak siostry heh ;) Mi mija beznadziejnie, bo jestem chora jak pies - zakatarzona, zapchana i bez głosu. Mało słyszę, bo mi katar padł na uszy i łzawię bo padł też na oczy. Jestem totalnie bezużyteczna i zła, a to dopiero początek dnia!!! Genialny pomysł z forum :))) Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jestem zarejestrowana na forum:-) Ale co należy zrobić dalej?? Weselniczka jako administrator musi mnie przyjąć do grupy? Póki co jest zamieszanie, ale myślę że jak to ogarniemy to będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, już Cię wpisałam. :) Dziewczyny, które wcześniej pozakładały konta też :) Jakby Wam się nie wyświetlały załączniki to piszcie, naprawimy ;) A jak korzystać? Tak jak z każdego innego forum. Dodałam wątek podobny do mailowego, żeby jakoś zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola22032
Oprawa muzyczna ślubu (duet) Witam:) Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu oprawą muzyczną na cermonii ślubnej na terenie śląska i okolic. Śpiewałyśmy już na wielu ślubach oraz komuniach. Mamy szeroki repertuar, m.in.: "Powietrzem dla mnie jest", "W cieniu Twoich rąk", "Most dwojga serc", "Bo jak śmierć poteżna jest miłość", "Twoja miłość" i inne. Jesteśmy też otwarte na nowe propozycje utworów. Zainteresowanych proszę o kontakt drogą mailową: wioleta.krzykowska@onet.pl Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikabzz-03.08.2013
Hej! :) Dawno mnie tu nie było :) czy mogę dołączyć do Waszego nowego forum? :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do zobaczenia najnowszych podziękowań dla gości na Ślub , Wesele i wiele innych okazji. Jest to hit tego roku - ręcznie wykonane i malowane serca z zawieszką , wierszem oraz estetycznym zapakowaniem. Różne kolory do wyboru. Allegro użytkownik e-taborety http://allegro.pl/podziekowania-dla-gosci-slub-wesele-komunia-serca-i3185563443.html Polecam i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika 2013
Dziewczyny napisałam i ja na adres mailowy podany tu na forum, mam nadzieję, że któraś odczyta:) Jakiś czas mnie nie było, ale powracam, bo okres przedślubny zaczyna się gorący. Zostało jeszcze ponad 4 miesiące. Ale to w sumie tak niewiele. Czas leci, a my w czarnej du...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×