Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka89

Ślub rok -2013

Polecane posty

Witam. Czy jest tutaj ktoś z Kielc? :) Poszukuję sukienki na poprawiny, piękne znalazłam w Vanilii na Rynku. Czy możecie podziecić sie swoimi pomysłami na sukienki na drugi dzień? Może ktoś także kupował właśnie w tym sklepie?; :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megalomania
ZAPRASZAM NA MAKIJAŻ ŚLUBNY W CENIE MAKIJAŻU : użycie rzęs kępek, utrwalenie makijażu specjalnym fixerem firmy KRYOLAN oraz dojazd na makijaż w dniu ślubu na terenie Warszawy i okolic :Mińska Maz./Otwocka/Wołomina/Pruszkowa itd...! Makijaże dla dodatkowych osób w dniu ślubu W CENIE PROMOCYJNEJ! Zapraszam do zapoznania sie do mojej całej oferty, odnowionej na rok 2013 na stronie FB: http://facebook.com/MegalomaniaMakeUp Makijaże wykonuję na profesjonalnych i sprawdzonych kosmetykach: KRYOLAN, BIKOR, MAX FACTOR, INGLOT, ART DECO,i inne. KONTAKT: http://facebook.com/MegalomaniaMakeUp *****Magda Domańska *****530 898 303 *****magda_domanska@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) przepraszam ze nie pisalam ale dopiero dzisiaj mam troche czasu zeby napisac... Dziewczyny ktore w kwietniu wychodzily za maz GRATULUJE!!! my juz mamy to za soba :D wesele ogolnie wspominam cudownie... to nic ze przez caly tydzien bylam na tabletkach uspokajajacych i chcialam odwolac wesele po klotni z A. ale pogodzilismy sie rodzice nam pomogli duchowo no i sie zaczelo. w sobote rano zjadlam kromke chleba bo wiecej nie bylam w stanie. potem kapiel, w tym czasie do domu weszly kosmetyczka i fryzjerka. jak siostra pomagala mi sie ubrac tez bylo ok. a jak usluszalam ze A. podjezdza to juz mi nogi zmiekly. potem na blogoslawienstwie i podziekowaniu plakalam jak dziecko. a potem to juz tylko w kosciele mialam stres. ale wszystko poszlo idealnie. bawilismy sie do 2 w nocy. siostra z druzkami zrobili nam niespodzianke na noc poslubna :) usmialismy sie do bolu... :D poszlismy spac o 5 a rano o 9 juz bylismy na nogach :) no i od 13 do 18 poprawiny :P wytanczylismy sie za wszystkie czasy. nasz zespol byl idealny!! warto zaufac mamie :P fotograf tez byl super :P na calym urlopie byly same imprezy... roczek, nsz slub i slub przyjaciol :) wiec dzisiaj mamy 1 dzien odpoczynku :) teraz czekam na opisy reszty kolezanek :P p.s. jak mam znalesc wasze zyczenia?? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malapannamloda - założyłyśmy nowe, prywatne forum :) Podaj maila - dam Ci namiary :) Cieszę się, że wszystko Ci się udało i że dzień ślubu był piękny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
to ja tez chce,laska4@onet.pl,poprosze na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikabzz- 03.08.2013
Ja też poproszę :) Monikabzz@interia.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beza2302
Witajcie:)moj slub juz 21 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernikowaaa
Hej dziewczyny czytam was od jakiegos czasu i znam jak swoje kolezanki hehe chociaz sie nie udzielam. Rowniez bede tegoroczna panna mloda z tym ze pozniej niz wy. Z checia poczytala bym wasze relacje ze slubu wiec rowniez poprosze o link na forum na ktore pouciekalyscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonapannamloda
A ja biore slub w czerwcu calkim nie dlugo i niczym sie nie stresuje tak jak wy bo musze sie przejmowac swoimi goscmi xamiast tym czy suknia bedzie ok fryzura itd jak wy nawet nie wiecie jak bym chciala miec stresy waszego pokroju a ja im blizej tym bardziej sie boje ze foscie rozwala moj najpiekniejszy dzien a raczej ze zamiast okazac sie najpiekniejszym okaze sie najgoeszym jesu nawet nie wiecie jak mi przykro temu pewnie aie tu wyzalam ale juz nie daje rady :( mam wredna rodzine a raczej miec bede po slubie robia mi na zlosc ninawidza i boje sie tego co zrobia w dniu slubu ja juz mam jakas depresje niw mofe spac jesc bo ciafle cos nie tak sory dziewczyny za bledy ale pisze w emocjacjach szybko i lzy mo leca bo ciaflw cos a ro ze swoja wodka przyjda vo ta be a ro zamowia prosiaka vo my noe wzieliamy tego bo drogo a wIelosmy wiejski stol a to panny ubiora na bialo jej ja odpadam juz nie daje rady wszysrko co zrobie jak ma byc to zle beda sie awanrurowac jak orkiestra nie zagra utworu bo sobie ubzdurali ze tak robia ci co beda u mnie moge wymieciac i wymieniac wszystko nie pasuje wszystko nie tak ja nie wiem co mam zrobic dzis zabolalo mnie to z ta biela bo powiedzieli ze dzoewice to w bieli boje sie okropnie boje ja juz nie wiem co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczonapannamloda
Dziewczyny uwazajcie na takich gosci bo jeden aferzysta juz moze popsuc cala atmosfere albo narobic klopotu ja musze zbierac zgody na filmowanie albo napisac regulamin i ze przyjscie wiaze sie zaakceptowaniem bo groza ze nie zycza sobie kamer i zdjec a jak zostanie zrobione to pojda do sadu bo to zakazane rozumiecie to ? I ze byly takie sprawy i to zlosliwa osoba wygrywala odszkodowania mnie na to nie stac a przyjdzie taki zlosliwiec i mi tak po weselupoda da sadu boze co ja mamzrobic co ja im zrobilam i uwazazaja ze maja racje a ja wymyslam ja juz nie wiem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pm2013
czytam wątek od początku :) więc też poproszę o namiary na nowe forum, magdalenkajak@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za durny zwyczaj
ze goscie w bialych sukienkach nie moga przyjsc kompleksy masz? jak to zwyczaj to szanuje tez inne zwyczaje, bo fakt faktem biel dla dziewic, wiec naprawde trzeba byc bezczelnym i miec tupet by zakazac innym paniom przyjsc w bieli. Moze dlatego tak Cie traktuja bo masz wygorowane zadania, atak goni odwet proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczona, ja bym Ci poradziła ubiec szanownego awanturnika i rozesłać do gości dodatek do zaproszeń z zawiadomieniem, że ślub i wesele będą fotografowanego i filmowane i że przyjście jest równoznaczne ze zgodą na udzielenie swojego wizerunku na zdjęciach oraz na filmie. Nie wiem jaką to ma moc prawną, ale może pomoże przy ewentualnej srawie w sądzie. A co do dziewczyn w bieli to się nie przejmuj, bo same się wystawiają na pośmiewisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczona, mnie byłoby szkoda pieniędzy i nerwów na takich gości. Wolałabym spędzić ten dzień z mężem i świadkami w jakiejś miłej restauracji bez stresu, że ktoś rozwali moje wesele. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego inne forum?
Weselniczka co ty za porzadki tutaj zaprowadasz? wynioslycie sie na inne forum do ktorego nikt nie ma dostepu. Trzeba sie dopraszac, a prosby i tak zostaja ignorowane. Stworzylyscie sobie kolko wzajemnej adroacji rozpieprzajac tym samym ten watek ktory trwal bardzo dlugo i byl naprawde pomocy. A teraz nikt sie tu praktycznie nie udziela. jestem zla za takie postepowanie bo czuje sie wykluczona. I pewnie wiele innych dziewczyn tez. Nie podoba mi sie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka123
a czy w ogóle jest taki zwyczaj, że goście mają nie przychodzić w białych sukienkach?! Chyba każdy wie do kogo przychodzi na wesele i kto jest panną młodą. A jeżeli chodzi o zwyczaje to albo się przestrzega wszystkie albo wcale, a nie jakieś chorw wybieranie które się podobają a które nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem, dlaczego ktoś ma pretensje do Weselniczki- jeśli ktoś czytał forum, to zauważył, że decyzja o założeniu forum była naszą wspólną decyzją. Poza tym chciałyśmy umieścić zdjęcia, a jak sama zauważyłaś, każdy ma do tego dostęp, a niekoniecznie chcemy, żeby cały świat "podziwiał" zdjęcia. Stąd pomysł z forum. Poza tym na forum dużo łatwiej znaleźć potrzebne informacje- nie trzeba czytać 93 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkllllllll
a ja popieram "dlaczego inne forum?" też czytałam wątek od początku, udzielałam się może mało ale korzystałam z rad dziewczyn tu piszących i lubiłam poczytać o zwyczajach, rozterkach czy pomysłach panien młodych z 2013... a teraz co mam błagać o wejście na to drugie forum??? idiotyczny pomysł! to był naprawdę fajny wątek na który lubiłam zaglądać a teraz jestem już po ślubie i mogłabym się podzielić swoimi przeżyciami ale nie będę pisała sama do siebie... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ta z boku
No ja czytam i prosilam o link ale cisza. Z tego co pisalyscie by zobaczyc foty trzeba znac haslo, a by czytac zalozyc konto. Wiec chyba ten link mozna podac, o haslo nie prosze. I fakt potworzyly sie jakies podzialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ta z boku
Co do bieli tez tego nie rozumiem tzn nie wiem, ze jest taki zwyczaj, raczej to wymysly mlodych, mlodej. Bo jak mlody ma szary garnitur to zakazuje innym w szarym garniturze przyjsc? a co do reszty to zrozpaczona Ci szczerze wspolczuje, ale pamietaj ze to moze takie tam gadanie krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje. Jakby chcieli popsuc wesele by tak zrobili nie uprzedzajac, wiec badz dobrej mysli. Narzekaja a bawic sie beda jak nigdy dotad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elsaa
Bo nie istnieje typowo ślubny kolor garnituru. Ale niech przyjdzie jakiś gość w białym krawacie, a zobaczysz że wygląda jakby się przebrał za pana młodego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rozumiem oburzenia
kkkkkkkkkllllllll no widzisz, sama napisałaś jak to wyglądało. Orgnizowałaś ślub, ale doświadczeniami się nie dzieliłaś, ale korzystać z cudzej wiedzy to tak.Trzeba było się udzielać. Ja wcale tak dużo nie pisałam, a dostęp do nowego forum mam, bo dałam tu coś z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wjt
widzialam i nie wygladal jak pan mlody tak jak wyzej kazdy wie kto jest kim a takie wymyslanie to obraza gosci i jakies idiotyczne widzimisie coraz bardziej sie tym ludziom w tylkach przewraca. W sukni slubnej typowej na bank nikt nie przyjdzie ale by takie jazdy o kolor robic? chore, chore i jeszcze raz chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie rozumiem oburzenia
A ze swojego nicka alexiseso juz nie mozesz? I czytaj ze zrozumieniem, dziewczyna napisala wyraznie, ze z checia by sie podzielila, a nie ma komu. Oraz, ze prosby o dostep na drugie forum zostaja ignorowane. Szczegolnie dla tych, ktore udzielaly sie na samym poczatku tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZgadzamSieZtym
Nikt nie wyda duzej kasy by kupic suknie slubna i isc do kogos na wesele.Nie zalozy tez welonu to nawiazanie do krawata, a by nie mogl bialej garsonki, czy sukienki albo jasnego koloru ecru jasny roz blekit itd to jakis wymysl.Mi by do glowy nie przyszlo swoich gosci ubierac, a jakby mnie jako goscia ktos chcial ubrac to w ogole bym na taki slub nie poszla.I prawda taka jak walczycie juz tak o ta biel to badzcie dziewicami bo to zwyczaj, a nie ubieranie innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę tu mojego nicka nadaremno nie używać, bo jak się udzielam to tylko pod swoim nickiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka123
Zgadzam się z wypowiedziami wyżej. Chore jest to żeby ubierać gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka123
jeżeli wszyscy mają dostęp to ja też poproszę : marysia.k@spoko.pl Wesele mam na początku następnego roku, ale już powoli szukam fajnych i ciekawych pomysłów, a z tego co czytałam wcześniej widzę, że tutaj jest ich dużo:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no juz od razu
maryska to dolacz do 14nastek, a nie do 13nastek moze co? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×