Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tantino

Czy ja znajdę kiedyś kobietę naturalną???

Polecane posty

Ja jestem pierdołowaty ? :) A no pisząc tu na forum to pewnie też bym tak pomyślał jakbym siebie nie znał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękneeee
ja tez bym chciała pznac taka kobiete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat lotosu1989
autorze, a napisz cos wiecej o sobie.. zareklamuj sie troszke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fajnie..
przypomniało mi się jak mój obecny facet powiedział mi 8 lat temu jak się poznaliśmy, że podobam mu się bo się nie maluję :) Co mnie zdziwiło bo zbyt urodziwa to nie jestem :P Ale fajnie, przynajmniej czułam się przy nim swobodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach to malowanie
Mój facet też się cieszy, że się nie maluję :P A czasem, jak mi wyskoczą jakieś drobne pryszcze przed okresem (niestety tak mam, choć okres dojrzewania już dawno mam za sobą) i muszę jakoś to zaretuszować, to mówi, że wyolbrzymiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fajnie..
taki facet to skarb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee przesadzasz autorze
U mnie na roku calkiem spora grupke stanowily dziewczyny, ktore sie wlasnie nie malowaly (nawet podkladu ani rzes). Reprezentowaly soba z grubsza dwa typy: szarej, skromnej myszki oraz dziewczyny tzw chlopczycyw bluzie, trampkach i jeansach. Fakt, ze obecnie wiekszosc mlodych kobiet sie jednak maluje, zwlaszcza te ktorym na wizerunku i urodzie bardzo zalezy, jednak z pewnoscia nie wszystkie Sama lubie make-up i ciesze sie, ze jako kobieta mam prawo (choc nie obowiazek) go wykonywac. Umiejetnie zrobiony, nieprzerysowany wraz z gustownie dobranym strojem i fryzura potrafi przeistocyc zwykla ladna dziewczyne w zjawiskowa pieknosc...niestety faktem jest ze uzaleznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem,gdzie tych babeczek szukasz ale chyba nie tam gdzie trzeba ;).Poza tym z tego co napisałeś to przesadzasz.Nie wyobrażam sobie,żeby facet mi nakazywał jaki mam mieć kolor na paznokciach albo,żebym nie mogła pofarbować sobie włosów(chociaż henną).Rozumiem,że nie lubisz mocnego makijażu-sama nie lubię takiego u siebie i u innych kobiet ale też nie przesadzaj w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×