Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szmata i tyle3

Jestem dziwka, szmata. Moje zycie nigdy sie nie zmieni

Polecane posty

Gość szmata i tyle3

biore kase za seks od dwoch i pol roku,zaczelam w liceum. Chcialam miec kase na ciuchy,nowy telefon itepe. Przed matura pracy nigdzie bym nie dostala,zreszta 1000 zl? Co to jest... Jestem szmata i czuje sie jak szmata. Zyje dla pieniedzy, dzieki nim mam znajomych,moge sie lansowac, przyciagam ludzi, mila usmiechnieta dziewczynka. Nie mam zadnych celow wzyciu. Lubie seks ,kase,rozrywke i wyglupinie sie. Wiecej mi nie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękneeee
a ja lubie kobiety bom lesba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *sarenka*
TO CO SIE WYZALASZ NA KAFE jestes szmata to tak umrzesz -amen-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjonalistka!!!!!!
Tragedia, juz masz przerąbane do końca życia, nie znajdziesz faceta , który się z Tobą ożeni i będzie miał dzieci. A nawet jak to ukryjesz, to zawsze znajdzie się życzliwy, który mu powie, albo będziesz żyła cały czas w strachu, że się dowie. Twoje życie jest już na wstępie spalone, będziesz szmatą do końca życia, kurwą i umrzesz samotnie. Jakie to smutne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *sarenka*
tarot zwijaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob rekonesans
i zmien cos w swoim zyciu. postaraj sie byc lepszym czlowiekiem, skoncz z dotychczasowym trybem zycia i zacznij wszystko do poczatku. Przede wszystkim chciec, to moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monica29
Kiedy wyrosniesz z tego i zrozumiesz co robisz.....bedziesz musiala zmienic miasto bo zycia normalnego nie bedziesz mogla zaczac. Opinia pojdzie w swiat....a tym jaki pozadny facet Cie wezmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarot allegro najtaniej!!!!
do 24.00 do wróżby lodzik lub mineta za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgrabna19
a po co ma z tym konczyc? skoro pisze ze jej sie podoba tak jak jest: lans, skóra i komóra. wybralas wlasna droge zycia, jest ci dobrze- nic nie zmieniaj. kazdy zyje tak jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×