Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda_Wiewióra

Dziecko z Downem ??

Polecane posty

Gość Ruda_Wiewióra

Witam, Chciałam zapytać czy tu na kafeterii są jakieś mamy które mają ciężko chore dziecko?? Z jakimiś wadami, zespołami? Np z zespołem downa? Czy wszystkie takie idealne i mają idealane dzieci? Pytam bo jak czytam te tematy różne to normalnie życie jak bajka u każdej. Proszę o wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam syna chorego
i tyle w temacie na kafe wchodze sporadycznie tu sie chorym dzieckiem nie nazlezy chwalic, syn ma maloglowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artammmm
ja mam brata z zespołem Downa i sie tego nie wstydze, tylko w Polsce ludzie sie wstydza takich rzeczy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój jakoś dzięki bogu
ok ...ale kiedy sie urodził w 7 m-cu to szok był ...zapalenie opon mózgowo rdzeniowych ,problem z oczami ,napięciem mieśniowym i takie tam Po porodzie do domuwróciłam po pół roku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był kiedyś temat o chorych dzieciach ale szybko ucichł :( ja mam chore dziecko. Pzdr a dlaczego pytasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa tu mamy chorych dzieci
a takze zapraszaja na specjalistyczne forum rodzicow dzieci z ZD, poszukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie na czarna godzine
moja kolezanka ma dziecko autystyczne.Wiadomo,ze kazda mama cicialaby,zeby jej dzieci byly zdrowe ale w zyciu roznie bywa.Niestety w w Polsce ludzie nie maja ani kszty tolerancji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda_Wiewióra
Współczuję. Pytam bo na jaki kolwiek temat bym nie weszła to wszystkich matek życie takie kolorowe, śłiczniutkie, zdrowiutkie dzieci etc. Nikt się nie przyzna. Czyli albo takie mamy tutaj nie wchodzą (w co nie wierzę) albo się swoich dzieci wstydzą. I dowód na to taki, że jeden czarny wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego każda matka miałaby mieć od razu chore dziecko? :o Nie znam takiej matki, u której życie wyglądałoby kolorowo, ale żeby od razu wszystkie dzieci były chore?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mowiac nie zauwazylam aby zycie mam na tym forum objawialo sie jako kolorowe. Duzo matek narzeka tutaj wlasnie, ze macierzynstwo okazalo sie byc o wiele bardziej trudna sprawa niz myslaly. Co do chorob genetycznych - mamy dzieci dotknietych roznymi zespolami wchodza raczej na fora specjalistyczne gdyz tutaj jest forum ogolne i niestety raczej zadna z forumowiczek nie posiada wiedzy na temat roznych chorob. I tak jeszcze dodam, ze brat mojego ojca ma ZD - chyba najgorsza odmiane bo nie ma wogole z nim kontaktu. Bardzo smutna rzecz:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc i ja dodam, że u mnie w rodzinie jest chora osoba z Zespołem Downa i w dodatku z padaczką. Siostra mojego ojca się taka urodziła. Nikt nie musi takich rzeczy ukrywać, ale też żadna matka nie musi o tym pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda_Wiewióra
Pewnie, że nie musi ale nigdzie nie znalazłam tematu na którym jakaś kobieta pisze o swoim dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda_Wiewiorka - wydaje mi sie, ze matki cjorych dzieci tu nie pisza gdyz tutaj na forum pisze sie raczej o sprawach ogoolnych i po prostu zadna z forumowiczek nie posiada wiedzy specjalistycznej na temat roznych genetycznych przxypadlosci. Matki chorych dzieci szukaja pewnie wsparcia i pomocy na forach specjalistycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może żadna nie czuje potrzeby chwalenia się tym lub rozpisywania się o tym. A ty masz chore dziecko, że tak drążysz temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym nikt nie jest idealny i nie ma idealnych dzieci, nawet jeśli są zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda_Wiewióra
Dzięki Bogu nie! I odpukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam zdrowe i nie wiem jak to jest mieć dziecko z takimi przypadłościami. Więc w temacie się za wiele nie rozpiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywa tu na forum bardzo
aktywna mama chłopcs z ZD, nie pamietam nicku ,Mamaczyjastam'' (Mamakubusia czy Mamamaciusia - cos w tym styl, nawet podaje linki do strony i filmikow z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×