Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Scarlett26

Praca w Niemczech

Polecane posty

Gość gość
ja konczylam 2 letnia ausbildung na GPA, mam panstwowy egzamin, zarabiam 1300 netto za 6 godzin pracy.

Gość gość
zawsze sa jakieś za i przeciw, ale generalnie to praca w niemczech jest lepsza niz u nas bez wątpienia. Ja pracuje jako opiekunka osób starszych z http://ps24.net.pl/praca-opieka-niemcy i jestem zadowolona. W Polsce czekała mnie bieda, teraz stać mnie na wszysko

Gość sebo99
No tak, do Niemiec to Polacy głównie wyjeżdżają do opieki nad starszymi, albo właśnie do pracy jako kierowca. Tak przynajmniej ja to widzę. U mnie to było tak, że szukałem roboty żonie, a w końcu sam wyjechałem:P Akurat przez biuro Pol Kraft (www.pol-kraft.de ) udało mi się zaczepić w firmie transportowej, niemieckiej, ale robiącej zlecenia na terenie całej Europy praktycznie. Także może tutaj poszukaj jakiś ofert. Pozdr.

Gość sylwiaLat
Ja jestem zadowolona z wyjazdów z Perfect Care. Oni mają siedzibę w Wodzisławiu Śląskim. Do tej pory jeszcze nie miałam z nimi jakiś kłopotów. Umowę zawsze dostaję przed wyjazdem, na miejscu mam kontakt do koordynatora jakby coś się działo, także luz. Praca jest całkowicie legalna, a jak sobie porównasz ile oni proponują na rękę, a ile inne firmy to zobaczysz, że tu jest dużo lepiej. Doceniają pracowników, nie tak jak inni

Gość gość
Witam nie znam nikogo kto ma dzieci czy starsza pani do opieki ale Znam dobre miejsce gdzie mozna duzo zarobic pieniedzy praca jest legalna w Niemczech mozna nawet zarobic do 15.000€/ miesiecznie

Gość gość
To co ty szukasz ja nie wiem Ale ja wiem jedna dobra prace gdzie mozna duzo pieniedzy zarobic Ty dostaniesz jeden Apartament gotowy caly wyposazony ze wszystkim co ty potrzebujesz do zycia w Niemczech. Teraz mozesz ty do konca tego roku 2014 jeszcze do 40.000€ zarobic.Ta praca jest specjalna dla dziewczyn 18+. Zacznij jedno nowe Zycie z duzo pieniedzmi . Nie szukam gwiazd, czy modelek, lecz normalnych ,ladnych,zadbanych,, komunikatywnych dziewczyn,które chciałaby DUŻO ZAROBIĆ. Ja, Joanna szukam jednej milej kolezanki. Pomoge tobie zaczac wszstko. Tez z biletem do przyjechania tu. Mieszkam i pracuje juz 1,5 roku tu i mam duzo pracy. Wiecej informacji napisze ci , jak ty napiszesz mi jeden mail z info Imie : Wiek: i kiedy chcesz przyjechac:

Gość gość
To co ty szukasz ja nie wiem Ale ja wiem jedna dobra prace gdzie mozna duzo pieniedzy zarobic Ty dostaniesz jeden Apartament gotowy caly wyposazony ze wszystkim co ty potrzebujesz do zycia w Niemczech. Teraz mozesz ty do konca tego roku 2014 jeszcze do 40.000€ zarobic.Ta praca jest specjalna dla dziewczyn 18+. Zacznij jedno nowe Zycie z duzo pieniedzmi . Nie szukam gwiazd, czy modelek, lecz normalnych ,ladnych,zadbanych,, komunikatywnych dziewczyn,które chciałaby DUŻO ZAROBIĆ. Ja, Joanna szukam jednej milej kolezanki. Pomoge tobie zaczac wszstko. Tez z biletem do przyjechania tu. Mieszkam i pracuje juz 1,5 roku tu i mam duzo pracy. Wiecej informacji napisze ci , jak ty napiszesz mi jeden mail z info Imie : Wiek: i kiedy chcesz przyjechac:

Gość gość
trzymajcie sie z dala od takich polaczkow za granica, co to chca milej poleczce pomoc na starcie

Gość gość
no nastepny temat na temat zycia za granica zyli polacy myja kible w uk bo do tego ich mentalnie komunistyczne rodzice uksztalcili a kiedy bedziecie cos lepszego robic i miliony platac no czy sie da 999 www.youtube.com/watch?v=aNC-LLh2dn4

Gość gość
uspokójcie się z tymi reklamami, i tak nikt się na to nie nabierze, więcej szkody, niż pożytku z takich wpisów, zaraz konkurencja obsmaruje was, jakimi to kiepskimi firmami jesteście.

Gość sebo999
Poszukaj ofert od Perfect Care, moja siostra z nimi pojechała i kasę dostaje dobrą!! Firma jest zarejestrowana we Wodzisławiu Śląskim. Aktualnie moja siostra jest u rodziny pod Monachium i tam się opiekuje 24h taką panią. Ma wszystko zagwarantowane – umowa, dojazd, to się tym firma zajmuje. No i pieniądze przelewają bez przestojów, już tam rok siedzi, a nie było żadnych opóźnień.

Gość marzena24
Ja się dopiero przymierzam do wyjazdu, póki co przeglądam ogłoszenia na http://www.praca-niemcy.com/ - kilka CV już wysłałam. Nie liczę na super wysokie zarobki, ale chciałabym podszkolić język. Bez języka to wiadomo, że jest dużo trudniej.

Gość Selena_G
Przyzwoite warunki w przypadku pracy dla pielęgniarek można uzyskać jadąc z agencją Active Medica - www.activemedica.eu . Generalnie mają jasne warunki współpracy, wszystko wiadomo z góry, na miejscu nie ma żadnych niemiłych niespodzianek. Pracuję w szpitalu w Birmingham i nie narzekam.

Gość markuss
Treaz jest mnóstwo różnych agencji, ja pojechałem z Silverhand i wszystko gra. Takie czasy ze trzeba wyjechać żeby sie dorobic -no ale warto ;)

Gość gość
c***a jest nie praca w DE , polacy którzy tu teraz przyjeżdżają żyją na pożyczkach i długach

Gość trelo
Jak sie pozadluzali to ich sprawa. Jak ktos chce to moze wyjsc na swoje. Zalezy od nastawienia.

Gość robik33
Rzetelnie działa biuro pośrednictwa pracy Active Medica ( www.activemedica.eu ). Jasne warunki współpracy, przejrzyste zarobki, bez żadnych ukrytych kosztów. Znalazłem dzięki nim pracę jako stolarz w Niemczech i powiem, że trafiłem do naprawdę dużej firmy i wiążę z nią swoją przyszłość.

Gość gość2
ja w sumie tez moge polecaci silverhand. wyjechalem pol roku temu i jestem zadowolony. pracuje jako elektryk i dzieki tej pracy i zarobkom jakie tam mam moglem splacic wszystkie dlugi ktore mialem w polsce. warto sprobowac.

Gość ZuziaLalkaNieduzia
Dokładnie tak samo zrobił mój mąż w tym roku. Urodziła nam się córeczka, więc mając pracę na zlecenie teraz nic nie zarabiam. Piotrek też musiał zrezygnować ze swojego "zlecenia", bo mając 1900 miesięcznie nie poradzilibyśmy sobie (mieszkanie, opłaty, zakupy...) Wspólnie ustaliliśmy, że wyjazd na minimum rok będzie najlepszym wyjściem z tej sytuacji...Tak więc mąż od 3 miesięcy pracuje jako elektryk w Niemczech z firmy http://www.pracujwunii.pl/praca-w-niemczech/, a mi pomaga mama:) Z kasą mamy luz...Więc uważam, że są w życiu takie sytuacje, kiedy trzeba podjąć dość odważny krok. Nie żałuję decyzji, choc trochę się bałam. Planujemy widywać się raz w miesiącu:)

Jak w Niemczech nie ma pracy..Tam pracy jest pełno ale akurat warunek jest taki, że po prostu trzeba znać biegle angielski i na takim poziomie by się z kimś dogadać i porozumieć bardzo okej ; )) jeśli chodzi o mnie to byłam w DE właśnie na pracy wakacyjnej i jakoś nic nie żałuję - pomimo, że byłam w hotelu jako sprzątaczka to przynajmniej język potrenowałam.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować