Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Scarlett26

Praca w Niemczech

Polecane posty

Gość keine ahnung.........
ja mieszkam w niemczech i kazdy mysli, ze tu jest tak kolorowo...akurat jest tu troche inaczej niz w anglii, pracy w fabryce nie dostaniesz, jak nie znasz podstaw niemieckiego, generalnie trzeba znac jezyk..oplaty za mieszkanie i wyzywienie sa wysokie...a od tego roku niemcy zaczeli wszedzie oszczedzac.

Mieszkam w Niemczech od 8 lat, pracuje na pol etatu jako pielegniarka i zarabiam 800EUR netto, dodam ze mam Steuerklasse V, wiec na niej moga odciagnac do 75% wyplaty. W Niemczech najwazniejsze zawsze jest Bruttolohn, poniewaz w zaleznosci o Steuerklasse, rozni sie netto. Jesli chodzi o prace w Niemczech to nie jest latwo, aktualnie rynek pracy nie ma zbyt duzo do zaoferowania. Zycie jest coraz drozsze, a zarobki stoja w miejscu :(

Gość Anso
Ostatnio jest trochę więcej ogłoszeń z tego co patrzę w necie. Wiadomo jak się rynek otworzy to Polaków zjedzie się co nie miara, ale zawsze można coś znaleźć. Ja polecam serwis Poloniusz, poszukaj sobie oferty www.poloniusz.pl , zadzwoń i nie musisz znać biegle niemieckiego, bo w dużej części są też oferty Polaków mieszkających w DE.

Gość tak a jak dostaniesz
280e Nebenkostenabrechnungu do zaplacenia to jestes uziemiona.. tu jest tyle roznych oplat, ze sie mozna zes** na miekko..

Gość Anso
Poloniusz to serwis z polskimi ogłoszeniami za granicą. :) Warto na niego rzucić okiem, szczególnie jak masz kłopoty z językiem :)

Gość saharazada
Witam moje doświadczenia w pracy w Niemczech są bardzo pozytywne. Pracowałam jako opiekunka prawie 2 lata. Pracę pomogła mi znaleźć firma : [url=http://www.gowork.pl/strony_gowork,140]Praca w Niemczech . Serdecznie polecam !!!

Gość twoja maleńka
gaga 82 Pisałaś że pracujesz jako pielęgniarka. Domyślam się że w szpitalu. Mam do Ciebie prośbe. Czy mogłabyś dowiedzieć się ile w szpitalach płacą rehabilitantom. I czy w tym zawodzie też są stopnie yak jak w pielegniarce? Chce wybrać się na kusr rehabilitacyjny żeby zdobyć kwlifikacje i pracować albo indywidualnie z osobami niepełnosprawnymi albo w szpitalu niemieckim. Domyślam się że osoba po kursie rehab. zarabia mniej od osoby po studiach rehabili. Chcę wiedzieć ile?

Gość twoja maleńka
GAGA 82 Mam prośbe. Pisłaś ze pracujesz jako pielęgniarka. Domyślam się ze w szpitalu. Możesz dowiedzieć się dla mnie ile zarabiają rehabilitanci w szpitalach niemieckich i czy są stopnie tak jak w zawodzie pielęgniarki? Jeśli są to jakie? Ile płacą na poszczególnych stopniach? Chcę zrobić kurs rehabilitacyjny i wyjechać do albo Niemiec albo Austrii albo Belgii. Zastanawiam się czy osobie po studiach płacą tyle samo co osobie po kursie Moja prośba jest taka żebyś dowiedzaiła się tego i napisała. Będę wdzięczna. Bardzo dziękuję

Gość twoja maleńka
Napisałam 2 razy to samo bo myślałam że pierwsza wypowiedź nie przeszła :P

Gość dobry.partner
Każdy pragnie miłości, ale nie każdy potrafi dołożyć starań, aby ją znaleźć. Z myślą o tych, którzy mają z tym problemy zostały stworzone kursy uwodzenia. Osobiście polecam szkolenia w Wyższej Szkole Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego, która ma pozytywne opinie, dobrze wypada w testach, jest sprawdzona i pracują w niej specjaliści. Ja jestem zadowolony z kursu, dowiedziałem się co robić, aby zwrócić na siebie uwagę kobiet i zainteresować je swoją osobą :) naprawdę polecam, zajrzyjcie na ich stronę www.wyzszaszkolauwodzenia.pl

Malenka, zasada numer jeden w Niemczech- nikt nie opowiada o wysokosci swoich zarobków czy renty. Twoja prosba do gaga jest praktycznie nie do zrealizowania.

Gość galeon
Witam na imię mam Rafał pracuje i mieszkam w niemczech na stale i chętnie poznam kobietę w wieku 23-32,która także chciałaby mieszkać i pracować na stale w niemczech.Mam 31 lat 190cm wzrostu średniej postury ,wynajmuje 3 pokojowe mieszkanie,niemiecki znam płynnie,załatwienie pracy, sprawy urzędowe nie sprawiają mi najmniejszych problemów tymbardziej że mam już doświadczenie pomagając tutejszym rodakom.W celu nawiązania kontaktu proponuje byście napisały kilka słów o sobie na mail po czym podam wam nick na skype.Pozdrawiam galeonek30@gmail.com

Gość gość
Zanim ktokolwiek tutaj przyjedzie niech się dobrze zastanowi. Jeśli nie masz załatwionej posady bądź kogoś kto pomoże na początek. To będziesz pracować o ile w ogóle znajdziesz coś w kierunku w którym szukasz za najniższą krajową. Rynek obecnie zapchany jest Rumunami i Bułgarami.Opędzić się od tego molochu nie można Stawki idą coraz bardziej w dół. Trzeba się ucharować za coraz mniejsze pieniądze Jest coraz gorzej a Niemcy coraz bardziej źli na auslanderów. Sytuacja podobna chyba jak w większości krajów.

Gość crayon
przed dłyuższy czas opiekowałam się starszą panią w niemczech, ofertę pracy znalazłam na gowork.pl i stwierdziłam, że spróbuję, zawsze jakieś pieniążki, a w polsce w ogole nie potrafiłam znaleźć pracy :(( a tak to bardzo fajnie zarobilam, doszlifowałam język i zastanawiam się w sumie, czy nie jechać jeszcze raz, bardzo się opłaca wg mnie.

Gość pabloxx
Servus: Inzynier, Branza Maschinen- und Anlagenbau, Stanowisko: Produktmanager; BE: 3 lata (z czego rok w niemczech); Region B-W; zarobki 61kEUR / rok; Dodatki: Telefon, Laptop (tez do uzytku prywatnego), zakres dzialania: caly swiat (oplacone bilety lotnicze (Klasa economiczna w Europie, Klasa business na Trasach pozaeuropejskich); Ubezpieczenie rodziny, ogromne Mozliwosci rozwoju, awansu i wzrostu wynagrodzenia. Pozdrawiam.

Gość gość
ja też bym poleciła wyjazdy z firmą gowork - chyba najbardziej spokojna praca z możliwych ofert pracy w niemczech, jeśli nie specjalizujesz się w żadnej dziedzinie. ja zdecydowanie wole to niz zmywak czy truskawki, takze zastanawiam sie nad wyjazdem juz niedlugo...

Gość gość
pracuje w gastronomi pol etatu steuerklasse nr 1 600 netto niestety zycie coraz drozsze a juz nie wspomne o czynszach :(

Gość gość
Ja rowniez nie narzekam, mam prace nauczyciela, na stanowisku urzednika panstwowego i zarabiam okolo 3200 brutto. Jak sie chce to mozna tutaj sie dobrze ustawic! Ale to pewnie wszedzie tak jest...

Gość gość
No jeśli ktoś nie ma odpowiednich kwalifikacji, nie zna języka itd. a liczy na spore zarobki, no to przykro mi, nigdzie nie będzie dobrze żył. Trzeba coś robić w tym kierunku by polepszyć swój byt. Jakos nie widzę by lekarze, prawnicy, managerowie, dyrektorzy, informatycy, pielęgniarki, dobrzy kierowcy, budowlańcy...siedzieli na forach i narzekali jak jest strasznie, źle i w ogóle koszmar.

Gość gość
gość No jeśli ktoś nie ma odpowiednich kwalifikacji, nie zna języka itd. a liczy na spore zarobki, no to przykro mi, nigdzie nie będzie dobrze żył. Trzeba coś robić w tym kierunku by polepszyć swój byt. Jakos nie widzę by lekarze, prawnicy, managerowie, dyrektorzy, informatycy, pielęgniarki, dobrzy kierowcy, budowlańcy...siedzieli na forach i narzekali jak jest strasznie, źle i w ogóle koszmar. Ha ha prosze cie tylko nie kazdy Polak czy juz nie wspomne o Niemcu jest lekarzem , Notariuszem , menadzerem dyrektorem prosze cie nie osmieszaj sie !!!1 pielegniarki kokosow tez nie zarabiaja :P tylko jeden plus jest to ze nocki maja bez podatku , tak samo weekendy i swieta i tylko w ten sposob jako tako zarobia ale jak pisze nie sa to kokosy budowlancy tak samo :P Pomysl ze sa tez inne zawody jak piekarz , cukiernik , sprzedawca toz to zarobi Vollzeit 900 euro wiec nie pierdziel takich glupoot pracy jest coraz mniej i coraz za mniejsze pieniadze

Gość gość
Dodam iz 3200 brutto to moze nauczycielka (Lehramt ) otrzymac takowe wynagrodzenie nauczajac w gimnazjum przeciez wysokosc zarobkow jest podzielna przez nauczanie w roznych szkolach jak Hauptschule Realschule i Gimnasium oraz w jakim Landzie sie zyje bo taka nauczyclka w Berlinie zarobi mniej niz ta w Bawari :P

Gość gość
Takie zarobki jak moje sa na poczatku dziennym dla ludzi z wyzszym wyksztalceniem, przy tym zarabiaja nauczyciele raczej najslabiej. Poczatkujacy inzynier moze rocznie spokojnie 40000€ zarobic. Inzynierowie sa w Niemczech mile widzeni;)

Gość gość
W NRW w Realschule otrzymujesz okolo 3200€, zarobki oczywiscie wzrastaja z przepracowanymi latami. Gosciu, co sie tak rzucasz? Jak chcesz do czegos dosc i zyc pod wzgledem finansowym spokojnie to musisz studiowac, rowniez w Niemczech!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować