Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plastyk fanatysksks

Nie potrafię pogodzić się ze starzeniem i upływającym czasem. Tez tak macie?

Polecane posty

Gość plastyk fanatysksks

Patrzę wieczorem w lustro i chcę mi się płakać :( Nie.. nie jestem zapuszczona ,wydaję na siebie mase pieniedzy , nadwagi nie mam ale co z tego ? Skóra już nie ta , policzki zaczynają zwisać , powieku również ,włosy stały się suche , nie mam szans z 18 latką . Wiem ,że z każdym rokiem będzie tylko gorzej. Tylko czekać ,aż piersi stracą jędrność :( Jest mi przykro gdy widzę młodę dziewczyny :( Mój mąz nie widzi żadnego problemu ,dla niego wyglądam tak samo gdy mnie poznał, eh ale widze na zdjęciach ,że niby jestem tą samą osobą ,ale jednak starszą... Lat mam 29 od wczoraj i naszły mnie takie ddziwne mysli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa ja zaraz bede miec 27... masakra jak bede taka jak Ty za 2 lata. dziewczyno ogarnij się! młodosć nie wieczność norma, trzeba godnie sie starzec a jak nie chcesz to siup na botoks czy inne wynalazki tego swiata na poprawę urody... jestem ciekawa co bedziesz pisac za lat 10.... nic tylko polozyc sie i umrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbnnvnnvn
ja mam 24 ale juz planuje kilka operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma jak to reklamowanie przy poważnych życiowych sprawach... jak dziewczyna będzie zdecydowana na zabiegi to napewno coś sama znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjonalistka!!!!!
To nie jest reklamowanie, mówie, że może sobie usta zrobić jak chce za darmo, i poczytać o innych zabiegach żeby się nie starzeć, sama korzystam z tej strony, bo jest przydatna. To co jak pisze o Kafe, to reklamuje Kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastyk fanatysksks
Co robić ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjonalistka!!!!!
najpierw schudnij, bo to zawsze poprawia humor i samoocenę, a potem zrób sobie jakiś zabieg, choćby peeling medyczny, czy usta. Zrób cos dla siebie żebyś czuła się atrakcyjne, możesz też zlikwidowac worki pod oczami, albo cienie, jesteś z warszawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjonalistka!!!!!
W mojej pracy potrzebujemy teraz modelek do bezpłatnych zabiegów, ale kurde mają to być babki, co mają powyżej 35 lat. To Ty się nie łapiesz, nawet Ci nic nie zrobią, każdy lekarz Cię pogoni, że jestes niepoważna i że masz sobie nic nie robić, bo nie masz żadnych wskazań. I pewnie będą mieli rację, bo pewnie wyglądasz młodo, tylko głupoty wymyslasz, bo okres dostaniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastyk fanatysksks
Nie mam kasy na takie zabiegi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjonalistka!!!!!
No przecież mówie ,że za darmo, że to na pokazy dla lekarzy, modelki i za darmo robimy, zamiast płacić np 2tys, to my Ci za darmo robimy na pokazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghhghghhhh
Ja mam 22 i mi lekarz poprawil powieki i zrobil lifting czoła :D ale u mnie było co podciągac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjonalistka!!!!!
zrobił Ci mimo tego, że masz 22 lata, bo chciał zarobić!!! Dobry lekarz wysłał by Cie do domu i kazał się postukać po głowie. A ten tylko o kasie myślał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjonalistka!!!!!
Mówie wam laski zaznaczcie na http://www.facebook.pl/styleandage , że "lubicie to" na fanpagu, to będziecie dostawały info o wszystkich zabiegach darmowych, kremach, o tym jak i gdzie takie zabiegi robić itd. Teraz będzie konkurs i będą do wygrania kremy, które normalnie kosztują ok 1000zł, a Wy za darmoche możecie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastyk fanatysksks
Ale ja nie jestem z Warszawy i mam za daleko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjonalistka!!!!!
w całej Polsce te pokazy organizujemy i często potrzebujemy modelek różnych, nie tylko w warszawie. Kliknij "lubie to" to będziesz dostawała informacje o róznych takich akcjach. A skąd jesteś????? w sensie województwo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkad
z takim podejsciem do zycia to rzeczywiscie tylko polozyc sie juz do trumny:( wspolczuje autorce,29 lat,mlodosc i takie czarne mysli,ja jestem starszaale dbam o siebie,nawet fajnie wygladam,podobam sie sobie,to tez kwestia odzywiania i akt.fizycznej,a powodzenie mam wieksze niz kiedys,ale mniejsza o to,wazne by byc zadowolonym z zycia bo zyje sie raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastyk fanatysksks
Lubuskie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa do góry ! ja mam 28, też widzę z roku na rok, że się starzeje hehe, ale bez przesady! Korzystaj z życia, ciesz sie tym co jest, a nie zamartwiaj się tym co będzie. Pozytywne nastawienie i wyeliminowanie zamartwiania się dużo daje naszemu samopoczuciu a co za tym idzie, poprawia się nasza kondycja i wygląd. Pij dużo wody, oczyść organizm, rób to co ci sprawia przyjemność i nie myśl pesymistycznie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjonalistka!!!!!
no to w lipcu coś zrobimy w lubuskim, dostaniesz informację pewnie, na facebooku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam facebook
Racjonalistka ==> W jakich mistach teraz cos bedzie pokazywane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjonalistka!!!!!
kurcze tak na pamięć nie pamiętam, załóżcie sobie konto na facebooku i kliknijcie "lubię to" na http://www.styleandage.pl , to będą Wam przychodziły informację, o wszytskich akcjach, konkursach , pokazach itd. W czerwca są na pewno w Warszawie, w Poznaniu, Wrocławiu, w Częstochowie i jeszcze w jakiś 3 miastach ale nie pamiętam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jaa
Tez masz problem. To co zrobisz gdy bedziesz mala 39 lub 49? Ja w tym roku koncze 30 i mam to gdzies. Jestem szczupla, zadbana i atrakcyjna. Nie chce juz byc nastolatka i miec pstro w glowie, wole byc tu gdzie jestem teraz. A tobie zycze wiecej pewnosci siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powoli się uwalniam
od obsesji młodości, wiem, że upływającego czasu nie da się zatrzymać i że należy się pogodzić ze zmarszczkami, celulitem, wiotczejącym ciałem, trzeba się zaakceptować bo i tak będzie gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjonalistka!!!!!
A ja rozumiem autorkę, skoro są sposoby by zatrzymac czas i nie starzeć się to dlaczego z tego nie korzystać???? Nie rozumiem, ja tam chetnie zrobię sobie po ciążach cycki, albo lifting po 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze starosci,wystarczy
mi pozyc tak do 38 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjonalistka!!!!!
A co zębów sobie ładnych nie robicie??? Białych, równych i błyszczących???? Tez robicie i nie ma w tym nioc wielkiego, to czemu sobie cycków, albo ust nowych nie zrobić, albo paznokci, włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjonalistka!!!!!
Jem gówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjonalistka!!!!!
dziękuję podszywom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×