Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość masterpiece_

Jak ze skromnej dziewczyny zrobić perwersyjną sukę

Polecane posty

Gość masterpiece_

Słuchajcie mam dziewczynę, co prawda nasz seks nie odbywa się tylko w pozycji misjonarskiej ale gdy proponuje coś bardziej perwersyjnego często musze wysłuchiwac sprzeciwu. Pewnie przeszedłbym z tym do porządku dziennego ale wiem że gdy ją bardzo rozpale zaczyna mieć ostre fantazje, np że jest gwałcona w parku przez kilku facetów albo że jest tanią prostytutką która za 5 zł obciąągnie każdemu a za dyche można się spuścić w cipsko. To są i tak lekkie fantazje bo wiem że drzemie w niej prawdziwa sucz którą trzeba odpowiednio pokierwać a zrobi wszystko i będzie się przy tym świetnie bawić. Ogólnie jest bardzo nieśmiała i zwierza mi się bardzo rzadko z obawy że nie zrozumiem jej żądzy i będę zły a jest dokładnie odwrotnie. Jak zrobić z niej perwersyjną sukę? Macie jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co prawda boli??
jesli ty spuszczasz sie w CIPSKO swojej dziewczynie-chodzi mi o twoj jezyk to ja jej wspolczuje takiego idioty. ona tez ma nierowno pod sufitem skoro chce byc gwalcona w parku :D jaka ta mlodziez teraz jest debilna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masterpiece_
@a co prawda boli?? co cię boli? to że dwoje osób chce spełniac swoje fantazje? sorry ale nie rozumiem, myślałem że żyjemy w XXI wieku a widocznie nie wszyscy dorośli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhm m
tez mam takie fantazje ale wstydze sie o nich mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masterpiece_
ja tez chcialbym zeby walil mnie facet w kakao uwielbiam takie pieszczoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz jej w czym rzecz albo pokaz jakis filmik,moze zalapie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sorki stary ale
gdybys byl dorosly i szanowal swoja laske to bys nie mowil o niej w ten sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masterpiece_
ogladamy czasem filmy typu gangbang, bukkake i widze że wtedy jest bardzo podniecona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadanie będzie ją peszyć. Jak będzie podniecona to dopiero można z nią o tym gadać, a najlepiej potraktować ją wtedy tak jak ma na to ochotę, tylko nie z grubej rury, ale w miarę spokojnie i z czasem wprowadzać nowe atrakcje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak już coś będzie się działo to później daj jej do zrozumienia, że podnieca Cię jak jest taka perwersyjna itd. itp. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzacie i to bardzo
to ze dziewczyna ma fantazje aby zgawalcili ja w parku nie oznacza ze jest nienormalna :O No ludzie , kazdy ma swoje jakies fantazje , niektore spelnia a nie które nie . To ze o tym fantazjuje nie oznacza ze je wprowadzi w zycie . Ja tez mam wiele fantazji i to hmmm... bardzo "zboczonych" i kontrowersyjnych ale te akurat zostana w sferze moich fantazji. Mam tez takie ktore spelniam ze swoim facetem i bynajmniej nie mowi mi ze jestem zboczona czy mam nierowno pod sufitem . Do autora: Kiedys bylam dziewczyna typu cnotka niewydymka ale kiedy poznalam swojego faceta , pokochalam go i bezgranicznie zaufalam, zaczelam czuc sie z nim swobodnie i bezpiecznie obudziły sie we mnie rozne fantazje ktore kiedys myslalam ze w zyciu nie wprowadze w zycie bo to nieodpowiednie , zboczone hehe i wstyd sie przyznac komukolwiek do nich :P Teraz przy nim niczego sie nie wstydze i jesli mam na cos ochote co kiedys wydawalo mi sie "niedostepne " wprowadzam w zycie . Mysle ze Twoja kobieta musi czuc ze ja kochasz, pozadasz, musi czuc sie przy Tobie bezpiecznie i ufac Tobie . wtedy puszczą wszytskie hamulce i zacznie moze nie otwarcie mowic o swoich fantazjach ale powoli , malymi kroczkami wprowadzac je w zycie . Ja tez jestem osoba bardzo niesmiała choc podobno po mnie tego nie widac heh. A mój facet pow ze nigdy w zyciu nie spodziewal sie ze jestem taka drapizenka itd w łóżku :P No ale to jest tylko moje zdanie , ja po prostu trafilam na faceta ktorego szczerze pokocham i ktoremu jestem oddana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadzacie i to bardzo
Co do słownictwa ktorego uzywa autor a wszyscy sie oburzają . Ja tam lubię jak do mnie mówi ze jestem jego prywatna dziwką itd ;) :P i ja tak samo do niego mowie . Z tym ,że to są sprawy intymne i uwazam ze tylko moze tak mowic do mnie a ja do niego i gdybym wiedziala ze nazywa mnie tak w miejscu publiczym badz w obecnosci kumpli to bylabym zla na Niego i stracilabym zaufanie . Ale mój facet jest niesmiely i wiem ze nie rozmawia na te tematy z kolegami bo tak jak ja uwaza ze to sa Nasze sprawy a nie innych i nie ma potrzeby z tego zwierzac sie innym . Tzn. moze i tam czasami rozmawia ale napewno nie mowi kumplom ze jestem jego dziwka , albo ze mi sie spuszcza na twarz czy w "cipsko" a wyraza sie w sposob kulturalny i zgodnie z wymogami Unii Eropejskiej ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orson
a ja bym tam nie chciał zeby moja dziewczyna zabardzo sie rozkręciła. Tez mam nieśmiałą ale im dłużej jestesmy razem tym bardziej sobie ufamy i na więcej sobie pozwalamy. Szanuje ją za to że nie zgadza się na wszystko bo to jest bardzo przyjemne kiedy od razu sie wszystkiego nie dostanie tylko powolutku i po troszeczku odkrywa sie cos nowego. Nigdy nie powiedziałbym o swojej dziewczynie że drzemie w niej "prawdziwa sucz" Tak sie nie da powiedziec o kimś kogo sie naprawde kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masterpiece_
spoko, przy znajomych tez nigdy bym nie powiedział w ten sposób o mojej kobiecie, to są fantazje ktore dotyczą nieznajomych i nikt nie ma nic złego na myśli wymawiając takie słowa, wręcz przeciwnie, w niektórych przypadkach to komplementy. Jak to mówią idealna żona musi być - na codzień dobrą żoną - dla dzieci - matką - w łóżku - kuurwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masterpiece_
orson a jesli ktoś kocha prawdziwe sucze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhm m
nie prawda mowi sie ze idealna musi byc ; dama w salonie, kucharka w kuchni a dziwka w sypialni;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nigdy nie powiedziałbym o swojej dziewczynie że drzemie w niej "prawdziwa sucz" Tak sie nie da powiedziec o kimś kogo sie naprawde kocha" Sranie w banie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masterpiece_
no faktycznie, taką wersje też słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orson
Nie wiem Perwersja z kim się zadajesz ale współczuję Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz mi współczuć. :o Ja Tobie współczuję, że nie potrafisz zrozumieć, że są kobiety, które mają mokro w majtkach kiedy ich facet nazwie je suką, że słowo suka jest dla nich komplementem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orson
i Ty pewnie tez tak masz skoro wiesz. Może powinnas zmienic nick??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie znasz znaczenia słowa perwersja, poza tym suka była już zajęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waIuś
suka to samica psa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suka - dla mnie pierwsze skojarzenie to samica psa :D :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waIuś
no a facet który sie zadaje z sukami to pies na baby :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masterpiece_
@Perwersja "Nie musisz mi współczuć. Ja Tobie współczuję, że nie potrafisz zrozumieć, że są kobiety, które mają mokro w majtkach kiedy ich facet nazwie je suką, że słowo suka jest dla nich komplementem. " Jest dokładnie tak jak piszesz więc jak tu je nie kochać ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość <Proboszcz>
Oj Synu, nie ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejdź programowanie Atb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×