Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moe_moe

Moje zdjęcie. Prośba o odpowiedź.

Polecane posty

Dodajcie mi odwagi. :D Na piątek zapisałam się do fryzjera. Odkąd pamiętam mam ciemne włosy (blondynką byłam tylko za dziciaka) i rzadko robię jakieś cięcia. Postanowiłam coś zmienić. Chcę się pofarbować i zrobić fryzurkę. Oto ja: http://img21.otofotki.pl/nj509_6124d05023.jpg.html Oto fryzura: http://ibeauty.pl/vbulletin/gallery/showimage.php?i=3915&catid=newimages - Za/ przeciw / inne propozycje? Dygam się. :D Mam dziś urodziny, poza tym kończąc ćwierć wieku czuję się staro - bądźcie wyrozumiali. ;) Ile fryzjerka może wykonywać pasemka - lub zmianę koloru plus cięcie? Zmieści się w 2 h? Bo przed pracą muszę iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluberyyystraw
mi sie podoba, tylko zamiast blondu bym wolala jakąś czekolade z refleksami, lub czarń ale cięcie śliczne :) mysle że jesteś ladna a lednemu we wszystkim ladnie wiec pewnie bedziesz dobrze wygladac w tej fryzurce :) zycze zadowolenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciemniejsze włosy nie będą mi pasować, mam jasną - jak na szatynkę, karnację. Taką wręcz blondynkową, porcelanową z delikatnymi rumieńcami. Plus zielone oczy i delikatne piegi latem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nexttime
Fajna fryzurka, tylko ja bym radziła wziąć troszeczkę ciemniejszy i nieco chłodniejszy odcien blondu, żeby wyglądał naturalniej. Ale z pasemkami i cięciem moim zdaniem może nie wyrobić się w 2 h. Mi ostatnio fryzjerka rozjaśniała włosy i lekko podcinała i zajęło jej to 3 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie zmieniaj
przecież i tak pozostaniesz głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi się wyrobić, bo na 10 w piątek był jedyny wolny termin w miesiącu, a ja na 12.30 mam do pracy. :D Inny odcień tzn jaki? Ten taki dość ciepły się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i pozostane - ale głupia w innych włosach - widzę, że świetnie mnie znasz, skoro oceniasz po kilku zdaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbjkbmn
3 h to minimum... ze zdejmowaniem koloru to moze nawet dluzej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do IT
Do it, czarne cie postarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×