Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie wiem co jeszcze....

o czym pamietac przy organizacji wesela?????

Polecane posty

Gość gość
Jak dla mnie najważniejsze to pamiętać o dobrej oprawie muzycznej, a chyba najlepszą jest w stanie zapewnić jakiś DJ, np. Maciej Wilkanowski, albo ktoś z agencji playdjs - ale to juz do wyboru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba sie dowiedzieć też, czy sala którą wynajmujecie na wesele zapewnia Wam posiłki. U nas tak nie było, ale zatrudnilismy sobie firmę Catering Arts, która przygotowala dla nas obiady oraz wiejskii stół, a także słodkości. No i wyszło super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsza jest oczywiście sala weselna, bo to miejsce, gdzie będzie odbywac się cała uroczystość. My mieliśmy wesele w Chacie z Zalipia w Sarnowie. I byly to naprawde piękne momenty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz tez pamiętac o dobrym wyżywieniu, a nie każda sala takie oferuje. My na przykład bylismy zainteresowani salą, bo była piękna, ale jedzenie nam nie smakowało. Dlatego wynajęlismy firmę cateringową Catering Arts, która przygotowała nam na wesele nie tylko przepyszne dania gorące, ale także wiejski stół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Widzę, że tutaj to zawsze można znaleźć sporo informacji. Pamiętam, że przy organizacji wesela dla koleżanki kierowałyśmy się różnymi poradami znalezionymi w sieci, bazowałyśmy na wiedzy naszych znajomych i rodziny. Pamiętam, że czytałyśmy teraz sporo artykułów, jak ten http://celnie.pl/jakie-atrakcje-na-weselu-zachwyca-twoich-gosci I na tej podstawie udało się troszkę zaoszczędzić. Zawsze to jakiś grosz na nowe mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka5667
Obrączki! Zapomnieliście o obrączkach! Ja z moim mamy obrączki od Jacka Sikorskiego i są naprawde piękne i to podstawa ślubu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia99
Wydaje mi się, że teraz bardzo ważne są także atrakcje na weselu. Mogę powiedzieć, że jedną z lepszych z jaką się spotkałam był pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego. W końcu coś nowego i ciekawego. Bardzo mi się podobało http://kojakfree.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GusiaR
Warto pamiętać o godnym prezencie dla rodziców pary młodej. Na ślubie koleżanki rodzice dostali piękne foto kalendarze wydrukowane w http://mdruk.pl/category/17,fotokalendarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas dopiero początek załatwiania :) na razie ustaliliśmy datę i mamy zarezerwowaną salę w Chmielnie - http://www.krzewirog.pl :) no to w sumie najważniejsze za nami, a najważniejsze że sala jest dokładnie taka jak chciałam - piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslę, że trzeba też pamiętac o dobrym jedzeniu. My skorzystaliśmy z usług firmy Catering Arts, bo spodobał nam się ich wiejski stół jaki robia na wesela. Wyobraźcie sobie, że w kształcie drewnianego wozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choc do założenia wątku minęło sporo czasu to wtrące swoje 5 groszy - nie ma nic bardziej irytującego niz kruptoreklama w każdej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najważniejsza jest sala po prostu, my trafiliśmy w 10 bo nie dość że całe wesele świetnie było zorganizowane - http://www.kwadratdg.eu/ to po prostu otrzymaliśmy od pracowników tyle rad i wsparcia że to niesamowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o dobrym jedzonku - Catering Arts z pewnoscia sie zajmie tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam

1. Zdecydowanie nalezy pamiętać o przyborniku dla gości w toalecie z najpotrzebniejszymi "przydasiami"- od podpasek i tamponów, po lakier do włosów czy lakier bezbarwny do paznokni gdyby jednej z Pań poszło oczko. Decydowanie must have.

2. Polecam dla Pań młodych zrobić detox przed imprezą- zawsze chcemy wyglądać dobrze. Wiadomo. Ja zrobiłam u siebie- straciłam 3 kg i nadbudowałam lekko masę mięśniową. Chciałam, by ...enka dobrze leżała. Rewelacja. Do tego porwócę na pewno. Tu artykuł: https://www.aloespolska.com/blog/aloes-polska/clean-9-regularne-oczyszczanie-podstawa-dobrego-samopoczucia

3. Dj czy Orkiestra a może jedno i drugie. Zdecydowanie polecam 2 opcje razem 😄

4. Pamiętajcie o ukrytych kosztach imprezy i nie zapomnijcie spytać o koszt krojenia tortu, klimatyzację, możliwość przedłużenia imprezy. 

5. #królowaplanowania - polecam, wyszukajcie w internetach 😄 pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarai

Warto pamiętać o transporcie dla gości, my na szczęście w porę załatwiliśmy busy z ComfortClass http://comfortclass.pl - nowoczesne, bezpieczne i bardzo wygodne. Goście byli zadowoleni, my również:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila

Ja pierwsza rzecz, do której bym przywiązywała najwięcej uwagi to chyba jednak jakość menu. W sensie jedzenie musi być dobre, a gwarancją takiego jest wybór odpowiedniej firmy cateringowej jak np. Catering Arts.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justka

Myślę że warto zdać się na profesjonalną pomoc, my z braku czasu, gdyż mieszkamy za granicą poprosiliśmy o pomoc Pracownię Artis i wszystko udało się wyśmienicie. Szczerze polecam, gdyż wcale nie wychodzi drogo, a jest cudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Hej, 

jakiś czas temu syn poinformował mnie, że zostanę babcią i teściową. Termin ślubu jest na koniec września. Ślub cywilny pewnie wymaga mniej nakładów przygotowań- przynajmniej tak mi się wydaje, nie mam w tym żadnego doświadczenia. Możecie podpowiedzieć co zajęło Wam najwięcej czasu w kwestii przygotowań? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaKinia

ja bym pamiętała o czymś na wzdęcia i przejedzenie 😄

Kebene Plus szybko działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Ja chciałam żeby weselicho było na tip top 😄 no i poszłam na kurs konsultanta ślubnego zanim wzięłam się za organizację. Ale szkolenie było świetne, w akademii pani Spinki. Naprawdę super atmosfera i taka dawka wiedzy że hej. Sama nie pomyślałabym o wielu poradach które tam usłyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Humira

Warto wynająć firmę cateringową, która się po prostu na tym zna. My przy organizacji takich konferencji zawsze korzystamy z firmy catering arts. Jest juz przez nas sprawdzona i solidna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera

Warto pomyśleć też o transporcie dla pary młodej - polecam sklasadoslubu.pl auto pięknie się prezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas planowania wesela warto pamiętać o wielu rzeczach. Priorytetem jest oczywiście zapewnienie gościom miłego czasu, co niewątpliwie zależy od atmosfery, jedzenia, muzyki, ale też od drobnych gestów, które pokażą, że pamiętaliśmy o nich. Podziękowanie dla gości jest jednym z tych drobiazgów - może to być cokolwiek, co dodatkowo podkreśli charakter tego wyjątkowego dnia. Na przykład, drobne, ręcznie wykonane upominki, które sprawią, że nasi goście poczują się wyjątkowo docenieni. Znalazłam kiedyś stronę https://psdziekuje.pl/ na której można znaleźć wiele ciekawych pomysłów na tego typu upominki. Warto rzucić okiem i zainspirować się ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim warto dowiedzieć się, czy goście będą mieli, jak dojechać na miejsce wesela. Teraz większość osób ma samochody, ale nie każdy chce jechać własnym autem na imprezę, gdzie będzie alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×