Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to było z Wami

ile kg przytyłyście w połowie ciąży, a ile na koniec - szczerze???

Polecane posty

Gość jak to było z Wami

ile kg przytyłyście w połowie ciąży, a ile na koniec - szczerze??? czy to prawda, że chodząc z chłopczykiem, rośnie głównie brzuch, a przy dziewczynce tyje się jakby po całości? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonkawa mama
do polowy nic, w drugiej polowie 9 kg w obydwoch ciazach a z tym tyciem to zalezy od kobiety a nie od plci dziecka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmammia
do połowy -4 na koniec-13 po tygodniu od porodu wszystko zrzucone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzmielina
jestem w połowie - przybyło 2 kg nie wiem jeszcze jaka płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaaaa
w połowie nie wiem sama pod koniec 9kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do polowy nie pamietam, na koncu 23 kg w 1 ciazy i dwa wiecej w 2 ;) Na szczescie wszystko zrzucilam ale duzo cwiczylam i stosowalam diete...waga przed ciaza to 56-58 kg teraz 53, 5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbnvcv
do połowy 12 do końca 28 córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poloey 4kg na koniec plus 22kg brzuch mialam 'na chlopca' idealnie okragla pileczke z przodu, mala dosc (97 cm na 3 dni przed porodem). Urodzilam dziewczynke:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babuszka....
10kg do polowy, 23 do konca. urodzilam chlopca 4 tygodnie przed terminem. waga zrzucila sie sama po 3 miesiacach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 6 miesiaca schodlam 6 kg. Potem nadrobilam te 6 i doszlo jeszcze 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shshhhe
7 kg 18 kg chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do 27 tygodnia 10 kg dalej nie wiem poczekamy zobaczymy ale z tym brzuszkiem to chyba racja bo mam miec synka a wszystko idzie mi w brzuch !!:) Pozdrawiam A mam pytanie dziewczyny czy wy sie odchudzalyscie po porodzie czy samo karmienie piersia z was ta wage sciagnelo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buvgjvhg
czekamy na wypowiedź Darii1985/poznanianki1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salianka
S_Gosia_S Wiele chyba zależy od organizmu kobiety. Koleżanki jeszcze 2tyg.po porodzie w ciążowych spodniach chodziły,a ja wychodząc ze szpitala miałam swoje normalne jeansy. Schudłam bardzo szybko i aż za dużo.Swoje robi karmienie piersią (i odpowiednia dieta w zwiazku z tym) i zmęczenie (nocne wstawanie,spacery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justzskaa173
ja przez cała ciążę przytyłam ponad 20 kg przez to ze od 5 miesiaca musialam lezec ;/ teraz po 1,5 roku zostalo mi jeszcze do zgubienia jakies 4 kg;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do połowy 5 kilo do porodu 8 na plusie ale całą ciąże byłam na diecie cukrzycowej urodziłam chłopca i brzuch faktycznie jak piłka miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agmafi
25kg:) dziś 14 m-cy po jest 5kg mniej jak przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do połowy +4kg, na koniec było +25kg :p urodziłam dziewczynkę, przybyło mi ciałka ogólnie wszędzie ale tak równomiernie i nie było za bardzo widać tylko, że spodni z przed ciąży nie mogłam wciągnąć już na uda, za to brzuch był przeogromny ;/ na koniec ciąży to go miałąm prawie na kolanach, dzień przed porodem obwód brzucha 112cm :p teraz jestem prawie 4 miesiące po porodzie,zostało mi jeszcze niecałe 4kg na plusie, ale przed ciążą miałam niedowage i teraz też się na to zanosi, bo waże 60kg a mam 172cm wzrostu. W rozmiar z przed ciąży już normalnie wchodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do porodu przytyłam 22 kg,byłam ogromna czytaj rozlana;) na dziewczynkę...teraz 3 miechy po porodzie zostało mi jeszcze 3 kg do zrzucenia:P fakt ograniczałam posiłki,mniej słodyczy i więcej spacerów i karmię piersią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do połowy 2kg, do końca 6 miesiąca 6, do końca ciąży 24....ale mam problemy endokrynologiczne, więc to z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Nikodema
ja wazylam przed ciąża 48 kilo w połowie przytylam ok 5, teraz jestem w 39 i mam 17 kilo do przodu najdziwniejsze jest to, ze w ogole nie przytylam na rekach i na nogach, ale za to mam mega wielki brzuch ;/ i zaokrąglilam sie po buzi, ale za to mieszcze sie we wszystkie moje legginsy sprzed ciazy i bluzeczki :) mam nadzieje, ze szybko zrzuce po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj maluszek :))
do 7 miesiaca 8kg,na koniec 27kg na plusie :o jestem 16 miesiecy po porodzie i jeszcze 4kg zostaly do zrzucenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 kilo przez całą ciążę. Dopiero pod koniec 6 miesiąca było wyraźnie widac brzuch. Mały sie urodził 3700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do polowy przytylam
jakies 2-3 kg najwyzej. Do konca 20 kg. Najwiecej przytylam pod koneic. od razu po porodzie mialam 10 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka*
Do 30 tygodnia 9,5kg, a dalej zobaczymy. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia sebusia
Jestem w 36 tyg poki co przytylam 6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama czerwcowa 2011
ja jestem w 38tygodniu i na plusie 15kg ale dosc wysoka jestem ze mi sie jakos wszystko tak porozkładało. ogolnie nie wygladam na 9mies kazdy mysli ze kjeszcze jakies 3mies mam do konca i nie wierza jak mowie ze to juz ten tydzien :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 1 ciąży do połowy nic, na koniec 19 kg teraz jestem w 4 msc drugiej ciąży i 1 kg na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr020484
Hej dziewczyny. Jestem w 26 tygodniu ciazy i mam 2kg na +. Na poczatku ciazy miałam -3kg. Wiec mysle ze nie jest zle....co uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do 4 miesiąca schudłam parę kg i teraz połowa szóstego i 2 kg na plusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×