Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

guess_who

okropny ból pleców

Polecane posty

słuchajcie, od jakiś trzech dni mam ataki bardzo silnego, paraliżującego bólu w dolnej, prawej części pleców. Przy zmianie pozycji, schylaniu, czy maksymalnym wyprostowaniu ból jest nie do zniesienia, mam uczucie "kłucia" i nie potrafię się ruszyć. Czy ktoś miał coś podobnego? Ktoś z was podejrzewa co to jest? Proszę o pomoc, bo chyba umrę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakies te objawy są paradoksalne troche... Napisz dokładniej i konkretniej... przy jakich czynnościach się pojawiają, co robisz na codzień, ile masz lat itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia001
Właśnie, trochę mało konkretnie to opisałaś no w każdym razie jeśli mogę pomóc to tylko tyle że jak ja miałam problemy z kręgosłupem to mnie pomógł rezonator brofotonowy który lekarz mi zalecił żeby kupić ( oczywiście próbowałam rehabilitacji i leków ale to nie było skuteczne) i po 4 miesiącach ból nie powrócił więc może spróbuj pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A komu zalezy
No co kolwiek to nie jest ,najskuteczniejszym sposobem bedzie tu masaz z akupresura i bienergią,spokojnie nie umrzesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość replika
bioenergia bedzie pomocna, tylko , ze w takiej sytuacji, kiedy czlowiek lezy uziemiony na podlodze i nie moze sie do telefonu doczolgac - naprawde bywa ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość replika
rwa kulszowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A komu zalezy
Moze byc i rwa kulszowa,tego nie wiemy trzeba zbadac na podstawie punktów energetycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A komu zalezy
aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marshin A
Mi pomógła na przewlekły ból pleców sól bocheńska Salco,Brałem wszystkie leki przeciwbólowe, ostatnio nawet te na receptę, bo inne nie dawały sobie rady, aż trafiłem na tą sól, teraz kąpie się w mniejszej dawce i mimo to czuję się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitka 7
Ostatnio odkryłam coś rewelacyjnego na ból pleców, kupiłam sobie piłkę do aktywnego siedzenia Actimed i używam jej średnio 2 h dziennie, po tyg zauważyłam, że moje mięśnie się wzmocniły i zdecydowanie zelżał ból pleców, polecam bo nie jest to drogie a faktycznie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona F
O a jednak ktoś jeszcze to stosował, również używałam soli bocheńskiej, na początku sceptycznie podchodziłam do tego produktu lecz już po 3 tyg stosowania faktycznie ból ustał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź dobrego masażystę/chiropraktyka w swojej okolicy, który wymasuje ale też odpowiednio nastawi zrotowane kręgi. Dobrym pomysłem jest też zmiana materaca na profesjonalny, odpowiednio dopasowany do indywidualnych dolegliwości. Ja z reguły polecam pacjentom Viscotherapy - wg mojej obserwacji jest najlepszy na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaże dają mi niesamowitą ulgę przy bólach, ale bez dobrego materaca nie nie ma pełnego efektu. To jest podstawa, bo jednak "pół życia" człowiek przesypia, a wtedy kręgosłup najlepiej się regeneruje w nocy, w czasie spoczynku, kiedy ciało odpoczywa. Ja mam z Viscotherapy ze zmienną twardością, dobrany indywidualnie pod moje potrzeby i dolegliwości. Polecam to przemyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie nagłe bóle pleców mogą być spowodowane np. „przewianiem” lub tym, że jakoś wyjątkowo niewygodnie spaliśmy lub siedzieliśmy. Jednak jeśli nie przejdzie to trzeba iść na konsultacje do specjalisty, najlepiej takiego od metody mckenziego http://www.mckenzie.pl/ bo oni ci zbadają od razu cały kręgosłup i pokażą co robić, żeby przestało boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej umówić się z fizjoterapeutą na jakieś zabiegi czy masaże, w http://kurpias.pl/ wykorzystują różne metody leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plecy mogą boleć z różnych powodów. Czasem ze zmęczenia lub zawiania. A czasem są dużo gorsze przyczyny. Jeżeli jest to rwa kulszowa to mamy spory problem. Rehabilitacja może chwilę potrwać. Poczytajcie sobie jak wygląda leczenie rwy kulszowej http://www.rehab.pl/rwa-kulszowa/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukałam dwa miesiące idealnego materaca. Chodziłam po salonach i testowałam, ale jakoś żaden mi nie podpasował, dopóki nie trafiłam na materace Visco, które mają opcję tzw .zmiennej twardości- polecam przetestować i samemu się przekonać jakie są wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również miałam okazje z innowacyjnego programu danej firmy skorzystać i bardzo mi pomógł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLEnaTena
Ból od zawiania jest inny. Plecy najczęściej bolą z powodu braku ruchu. Wystarczy rano wstać wcześniej kilka minut i się porozciągać. Efekt może zaskoczyć. Na plecy idealne są też ćwiczenia z piłką! Ja wykonuje pełen zestaw z piłka rehabilitacyjną ARmedical co drugi dzień. Nie pamiętam kiedy ostatni raz bolały mnie plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogło noszenie koszulki z wełną owczą na plecach. Wełna delikatnie masuje moje plecy i dzięki oddawaniu ciepła łagodzi bóle pleców. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×