Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milalila

Luty 2012 - jest już jakaś mamusia?

Polecane posty

Cześć dziewczynki. Pietrunia- oj powiem Ci, że TAK mieszkanie z rodzicami może i jest minusem bo mniej prywatności ale pomoc to na pewno jest duża! Pamiętam jak nie długo po porodzie moja mama przyszła nie raz do mnie i np. ugotowała obiad. Dla mnie to było bardzo duuużo! Albo teraz jak z mężem spokojnie możemy coś załatwić a mama zostanie chwilkę z Lucynką... Ja z MOJĄ mamą mogłabym mieszkać w jednym domu :) I Podziwiam mamy pracujące za to, że muszą wszystko ogarniać tak. Chociaż ja czasami jak już zabraknie mi cierpliwości do niuni to wolałabym wyjść na dwór i doły kopać ! :) I Samochód okazał się porażką i poszukiwań ciąg dalszy... Na szczęście mamy takiego wypierdka z gazem i sie nim ,,przemieszczamy" :) Bardzo mało pali - wyobraźcie sobie, że 140km mąż zrobił za 28 zł. I Powiem Wam , że mam stresa. Moja najlepsza przyjaciółka na dziś miała termin i prowadzący jutro zabiera ją do szpitala i zakłada balonik :/ Biedulka!!! Wiem co ją czeka bo ja też miałam przecież balonik :( Zresztą ten cały poród! Będą mieli chłopaczka - zastanawiają się jeszcze nad imieniem pomiędzy Miłosz a Irek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ;) x Ja tak tylko na chwilkę niemam czasu wogóle wejść, odebrałam te wyniki małego i byłam u pediatry, naszczęście nie są takie złe ma lekką anemię dostał żelazo w proszku, głowa rośnie pomału ale jednak rośnie więc to dobry znak, narazie mamy co miesiąc mierzyć główkę. x Wczoraj moja córcia miała jasełka, mówiła swój wierszyk do mikrofonu głośno i wyraźnie, nie miała tremy jestem z niej dumna ;) x Ja chyba niemogłabym mieszkać z tatą bądź teściami, samemu jest najlepiej ale to prawda że wtedy jest łatwiej, ktoś pomoże a tak to samemu trzeba , pamietam jak urodziłam Wiktorka to teściowa u nas mieszkała przez 2 tygodnie, gotowała, zaprowadzała i odbierała Nikolkę z przedszkola była to dla mnie bardzo duża pomoc, ale chyba bym niemogła tak na dłuższą metę. x Obiecałam córci że jutro ubierzemy choinkę, ciekawa jestem jak mały będzie reagował na nią, trzeba będzie jeszcze bardziej na niego uważać. X Pozdrawiam id obrej nocy życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja sobie też wypraszam :p Ja pracuję na pełny etat i mój mąż też a opiekunkę mamy ok 7 razy w miesiącu - reszta to my się zmieniamy opieką nad małą - po prostu pędzę na złamanie karku do domu żeby zmienić męża, który na złamanie karku pędzi do swojej pracy. Wraca ok 00:30, siedzimy do 2, śpimy do 6, czasem 8. Nie muszę chyba dodawać, że jak któreś z nas jest samo z dzieckiem to niewiele da się jeszcze zrobić a tu pranie, tu sprzątanie, zakupy...na nic czasu. a wychodzicie z dziećmi w te mrozu? u mnie jakieś -11! a o kurde, jak Bebilon podrożał! 800g z 37,99 na 46,99, 1,2kg z 57,99 na 64.99 szok, od razu aż tak dużo. Myślę by zmienić mleko bo pójdę z torbami :) Jakie piją wasze maluchy? Jeśli piją np Bebiko albo Babydream to czy podajecie dodatkowo witaminki z omega? a gdzie kupię bataty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena0- u mnie też dziś było -11 mimo to byłam z synkiem na 20minut na dworzu, niech się hartuje ;) x Czasem jak gdzieś jedziemy i mały zostaje u dziadków to daje mu mleko Nestle Nan pro 2 i dodatkowo zawsze vit D3 ;) x a bataty widziałam w sklepach "Alma" i w "Piotrze i Pawle",ale mogą też być w dobrze zaopatrzonych sumermarketach bądź na jakimś dużym targowisku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczyny !! my tez wychodzimy na dwor jak sa mrozy. Maly ma kurtke puchowa i spiwor w wozku wiec mi nie marznie:) ja tez cieplo ubrana,przyznam ze musimy na dwor wychodzic bo przynajmniej dziecię moje spi . W ogole od kilku dni nie moge nic zrobic w domu,Błazeja na chwile nie moge zostawic samego bo zaczyna sie zachodzic. Siku nawet nie moge zrobic sama bo jest wielki placz, wszedzie razem chodzimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziś 21 grudzień 2012 - pamiętacie :) Jesli będzie ten koniec świata to dziękuje Wam dziewczyny za miłe towarzystwo w tak ważnych momentach mojego życia ;) I Lena0- od Twoich opowieści na temat Waszego funkcjonowania juz jestem zmęczona...:) Nie wiem - może bym się ,,wtrybiła w takie życie ale chyba moja ososbowość nie pozwoliłaby długo tak przetrwać :D I Basiu- po prostu jakbyś opisywała moją sytuację! Ja sama z Lucyną jak jestem to muszę tak kombinować, tak biegać żeby coś zrobić , że jestem psychicznie zmęczona!!! I Ja wychodzę na spacerek - u mnie jest chyba -9 przy oknie ale myślę, że jest więcej dalej ob bloku... I Dziewczyny mam pytanie. Podajecie jeszcze swoim maluszkom wit. D i Cebion Multi? Ja ciagle podaje i chyba do końca zimy Cebion będę jeszcze podawać do to taki okres chorobowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilolus! ja witamine d odstawilam 3 miesiace tumu jak zaczelam podawac tran. Lekarka powiedziała ze nic wiecej nie trzeba podawac. Za czasow moich braci witamina d i cebion byl podawany przy najmniej do 1 roku dziecka. Szczerze mowiac najlepiej spytac pediatry przy najblizszym spotkaniu :) Ja tran napewno bede podawac do kwietnia wiec witamine D tez :) a co do mleka u nas przyjelo sie z rossmana babydream :) na poczatku bylo nan ale Błazej mial po nim zatwardzenie i pamietam ze mała agatka wlasnie i polecila mleko z rossmana bo jej bodajże starszy syn pił :) wczoraj u nas otwarto na osiedlu biedronke i musze przyznac ze skusilam sie na pieluchy z biedronki bo zrobili promocje z okazji otwarcia i za paczke zaplacilam 22,99 i musze przyznac ze jestem zadowolona poki co :) poczekam jeszcze ze dwa dni i jesli bedzie ok to zrobie wiekszy zapas tych pieluch poki jest promocja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Inez i pietrunia u nas gardełko szwankuje, kataru nie ma na szczęście. Za to wczoraj pojawiła się wysypka na nóżkach i rączkach. Więc od razu do przychodni a doktorka skierowanie do szpitala na badania bo nie wiedziała dokładnie co to jest. Coś tam podwyższone było ale to od gardła. Za to płytki w porządku a to jak określiła doktorka najważniejsze. Wysypka od Bactrimu- zmieniliśmy antybiotyk i czekamy. Te 1,5h było dla mnie baaaardzo nerwowe;/;/ Gorączka od dwóch dni się nie pojawiła więc leczymy gardło. LEna Miłosz pije hippa bio combiotik. 800g za 40.99 w rossmanie bo w innych nawet 45zł. A w rossmanie mam 5% zniżki więc zawsze coś zaoszczędzę. Basiu my cały czas na biedronkowych pampersach jedziemy i złego słowa nie powiem. Żadnych uczuleń czy odparzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemzzabrza
mamoblazeja czy ty jestes z zabrza?bo czasmi was czytam i u mnie tez wlasnie wczoraj otworzyli biedronke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemzzabrza
szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Z tym katarkiem to chyba do mnie były te odpowiedzi chyba że esga też wcześniej pytała. U nas dzisiaj przebiła się górna lewa jedynka i mamy dopiero 3 zęby. Byłam wczoraj u lekarki to właśnie stwierdziła że ta utrzymująca się gorączka i katar to od zębów. Czytam jak sobie radzą mamy pracujące i zastanawiam się jak to u nas będzie od 2 stycznia. Petrunia ja swojej zamierzam grzywkę podciąć bo już jej do oczu wchodzi i jak to powiedziałam teściowej to od razu z przesądem że dziecku do roku czasu nie obcina się włosy bo później nie będą rosły, ale i tak ja te jej przesądy zlewam moje dziecko przy wózku nie ma czerwonej wstążki :-) Podobno nie powinno się wychodzić z dzieckiem jak jest poniżej -10 bo to chodzi o mroźne powietrze które dziecko wdycha. Ja swoją karmię bebilonem ha2 i oprócz tego podaję vitc i Cebionmulti i w nim jest d3, ale jeśli się podaje tran to nie trzeba vit d3. My ostatnio też dade kupujemy bo rossmanowskie mają gorszą chłonność i u moich teściów w radomiu zrobili prompocję że 2 paczki dad za 50zł więc też kupiliśmy. Trzeba się zacząć pakować, wyjeżdżamy niedaleko Słubic i czeka nas droga ok 7 godzin ciekawe jak mała to zniesie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widzę, że nie tylko ja nic nie mogę zrobić w domu,z powodu wszędobylskiego rozrabiaki :) Chyba wszystkie nasze dzieciaki teraz przechodzą taki etap... Musimy to jakoś znieść :) U nas ząbki idą ostro mamy już trzeci, jedynka dolna i idzie druga i górne, dlatego Maluszek mój taki maruda i niejadek... I Wiola - u mnie podobnie z tą karmą dla psa :) Zawsze, jak wchodzimy do kuchni z Kubą, to chowam miski, ale nie przewidziałam, że mój synek znajdzie chrupki psa w szafce. Odwróciłam się na chwilę, a Kuba już złapał torbę z chrupkami psa, wszystko wysypał i zanim dobiegłam, to już jeden chrupek w buzi wylądował :P wyjęłam mu zanim połknął :) I Dziewczyny jak podajecie dzieciom te kanapeczki, bo mój Kuba nie poradzi sobie z kawałkiem chleba czy bułki i jeszcze z dodatkiem wędliny. I kwiatuszek@ - jak podajesz awokado synkowi, zmiksowane, z jakimś dodatkiem czy samo? Właśnie też się przymierzam, bo Kubuś strasznie wybredny ostatnio, tylko na cycu by jechał, a ja nie nadążam produkować :P I Obudziło się moje Kochanie, idziemy na spacerek. U nas piękne słońce! I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, z bólem serca wracam od stycznia do pracy... okropnie mi żal małego, będę Go zostawiać u mojej Mamy, ale Ona opiekuje się ciężko chorą swoją Mamą i nie wiem, ile to wytrzyma. dojazd zajmuje mi w obie strony jakąś godzinkę więc do pracy chciałabym zdążać na 8 i o 16 wracać. wrrrrr..... nie chcę, ale praca ani pieniądze na ulicy nie leżą :( :( wychodzimy na spacery na mróz tak przeważnie na godzinkę. Stasiowi kupiłam pod choinkę 2 pary bucików i zestaw czapka, szalik i rękawiczki, a od babć dostaje nocnik, konia na biegunach i ubranka :) teraz jakiś czas nie będę pisać, bo mam mnóstwo roboty w domu i rzeczywiście, jak człowiek jest sam z dzieckiem trudno cokolwiek zrobić, Stasiek już wszędzie dojdzie i wszędzie prawie dostanie, a mąż nie zawsze to rozumie, a teraz mamy dwa dni na generalne porządki, choć część zrobiłam wczoraj. mężulek będzie jeszcze jutro malował przedpokój, a ja w kuchni rozpoczynam przygodę a potem maż do mnie dołączy. wprowadziłam Stasiowi cytrusy i dziś wcinał jeszcze kiszoną kapustę, na razie odpukać, jest dobrze. wobec tego Mamusie życzę Wam spokojnych, radosnych Świąt z naszymi pociechami, mężami, partnerami, rodzinami, a Nowy Rok niech nam przyniesie wszystko, co najlepsze: zdrowie, miłość, optymizm, dobrą pracę oraz spełnienie marzeń - tych małych i tych dużych :) :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ;) x Choinka ubrana, mama zmęczona, dzieci szczęśliwe ;) narazie mały puki co mało interesuje się choinką zobaczymy jak to będzie później. x Ja słyszałam że z dzieckiem do 3lat można wychodzić do -5 stopni, ale ja robie po swojemu, ja też podaję vit D3 co drugi dzień ale ja tak zewzględu na zarośnięte ciemniączko. X Dołączam się do pytania Beattriks, jak podajecie dzieciom te kanapki? Gdyż mój synek nie umnie gryźdź wszystko odrazu połyka i jak nie jest rozdrobione to się "dusi". x Ja też niemogę nic zrobić w domu, tym bardziej że mój maluch śpi po 20 minut 3-4 razy dziennie więc w trakcie jego krótkiej drzemki muszę zybko ugotować obiad posprzątać itp ;) x Co do pampersów z biedronki Dada ja używam ich praktycznie od samego początku, najpierw kupiłam pampersy Pampersa ale po nich synek dostał jakiś krostek na tyłku więc kupiłam na spróbowanie dada i tak używam ich do dziś niemieliśmy ani razu odparzonej dupki, używam też husteczek nawilżonych Dada jak dla mnie są rewelacyjne i cena bardzo fajna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam dopisać dziś zauważyłam jak Wiktorek idzie prz szafce aż do swojej zabawki, może na roczek już pujdzie ;) x U nas mały dostanie od nas fontanne z piłek, od dziadka pociąg ze zwierzątkami, od cioci jakieś ubranko, od chrzesnego niewiem pewnie jakąś zabawkę, a teściowa też niewiem co kupiła będzie niespodzianka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o kanapki... Ja smaruje kromkę chleba serkiem piątnica albo almette i kroje ma długie paseczki, córcia może sobie wziąść do rączki i szamać :D I Dziewczny- siedzę jak na szpilkach. Przyjaciółce zaaplikowali balonik i delkatne skurcze już ma... ech a ja dzwonie co 1,5 godziny od rana bo nie wiem co z sobą zobić :) I Ja od samego początku używałam Pampers i nie miała uczuleń ale , że dużo osób chwaliło mi pieluszki Dada to spróbowałam i byłam w szoku, że taka różnica w cenie a między pieluszkami żadnej ! Gdzieś od około 3 miesiąca życia Lucynki kupujem już Dada. I Aneczka- jaka Tyś sprytna! :D Ja jeszcze bałagan mam (taki zewnętrzny) i muszę poodkurzać, zetrzeć kurze i moge choinkę ubierać. Zastanawiałam się własnie czy przy Lucynce ubierać czy po kąpieli już jak pójdzie spać bo ona będzie pewnie chciała wszystko do buzi pakować. I Beatriks- dziś Lucynka w kuchni na podłodze znalazła kawałek suchego chleba i oczywiście wpakowała odrazu do buzi. Musiałam wyciagać z gardła...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ahoj (dla T)
Rb szukasz mnie? bo widziałam, że mi wierszem napisałaś... odpisałam Ci na maila rb@... ... Nie musisz mi tu odpisywać, o ile tu bywasz w ogóle... T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny l Lena - no u nas nie ma aż takiego hartkoru jak u was także nawet nie mam się co porównywać l Igła - tak zachowałam włoski, bo chciałam zobaczyć czy za parę lat zmieni mu się kolor l Marcia ja też używam dad i będę ich bronić jak niepodległości, bo są naprawdę dobre i co najważniejsze mają super cene a co do przesądów to ja zupełnie w nie nie wieżę i też nigdy nie miałam czerwonej wstążki, ba - nawet w ciąży trzymałam moją bratanicę do chrztu co jest wręcz NIEDOPUSZCZALNE przez wszystkie dewoty l Mały wychodzi jak na razie co dzień na pole, zima nam nie straszna l Aneczka /Beatriks jeżeli posmaruje małemu kromkę, to kroje na małe kawałeczki i podaje mu z ręki a jak nie posmaruje to do łapki i sobie sam ciapie:) l jagna pisz co jakiś czas:) Dziękujemy kochana i wzajemnie wesołych świąt, chociaż hurtowo będę 24.12 będę życzenia składać:) l Wiolu - ja to wiem że jest to ogromna pomoc i doceniam to naprawdę, bo wiem że gdyby nie ona ja do pracy bym nie wróciła, ale co jakis czas wychodzą dziwne i niepotrzebne nikomu spięcia. Zresztą nikt mnie nie przekona że na swoim jest gorzej, dla tego za parę lat się postawimy i będę miała swoje królestwo:) l U nas choinka już ubrana - mały wogóle nie zainteresowany co mnie wcale nie dziwi bo on niczym nie jest zainteresowany:P:P później podeślę zdjęcia:) Czy wasze dzieci też tak nie umieją się same zabawić? Ja już się zastanawiam czy gdzieś błędu nie popełniłam w tym temacie, bo nie potrafi się na niczym skupić, jedynie prowadzenie za ręce zajmie go na chwilę , a tak to jest łeeee pleee młeeeee błeeeee pheeee i takie tam brzydkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja malemu kroje kanapeczki w male kosteczki i mu daje jak widze ze juz z buzi zjadl :) chlebek razowy badz bulka,maselko i wedlina z indyka. Poki co serkow jeszcze nie probowalam:) my z mezem jestesmy wlasnie po zakupach,kupilismy "delikatne" upominki i poszlo 183 zl :/ a tu jeszcze moi bracia zostali. Meza chrzesniak w sylwestra ma 3 urodziny i odrazu jemu kupilismy garaz,przyznam ze fajny i tylko za 30 zl :) nawet moj mąż kupil sobie samochod sterowany z nizszej polki aby ganiac za kotami :D pol godziny siedzial i sie bawil :D moje dziecko!! :) przekonalam sie do pieluch i jutro ide po 3 paczki :) dzis widzialam ludzi jak z biedronki wychodzili i pieluchy wynosili pudłami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z Błazejem mrozow sie nie boimy i wychodzimy:) zawsze szalikiem bu zasłania usta a ja zasypia to jeszcze wtedy nosek mu zasłaniam. Czesto sprawdzam czy cieply jest i poki co jeszcze mi nie zmarzł :) dzis Błazej w sklepie jezdzil w koszyku,robil wielkie oczy :) a ja az bylam szczesliwa,moj mały chlopiec juz taki duzy :) a rok temu jeszcze w brzuchu siedzial :) Błazej wlasnie rozrywa chusteczki na male kawaleczki i je mandarynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareście odpocząć można ;) dzieci już śpią więc chwila dla mnie ;) x pietrunia22 mój synek też nieumnie się sam bawić a jak się czymś zajmnie to tylko na 2-3min, ciągle chodzi zamną, więc nie popełniłaś żadnego błędu a jeśli to obie popełniłyśmy ;) x No to niestety mój maluch jest jeszcze chyba za mały na te kanapeczki, któregoś razu mu dałam w rączkę chlebek to sie prawie zadławił widać musimy jeszcze poczekać, dziś pierwszy raz jadł makaron puki co nic mu nie jest ;) x Wiola100- Wiktorek bardzo mi "pomagał" w ubieraniu choinki stłukł nawet 3 bąbki naszczęście jemu sie nic nie stało ;) x drogie mamy mam takie pytanie, czy po kąpieli maluszka używacie jakiegoś balsamu czy może oliwki czy poprostu wycieracie malucha i ubieracie? x Dobrej nocki życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czytałam, że wit D powinno się podawać do 18rż, moze brzmi śmiesznie ale 80% dzieci ma jej niedobory a wpływa ona prawie na wszystko, oczywiście stosować zamiennie do tranu czy innych multiwitamin. Ja daję ale jak sobie przypomnę. a ja jakoś nie polubiłam Dad. Używamy zielonych pampersów, huggiesów, czasem bambino, babydream. a ja jak daję chleb to też kroję w wagoniki a bułkę to albo wyrywam małą porcję i podaję do buźki albo normalnie jak staremu podajemy ;p I wchodzi :) a mamablazeja wyczytałam, że nie powinno się w mrozy zakrywać buzki malca bo wydychane powietrze jest ciepłe i szalik zasłaniający usta stanie się mokry, a potem zamarznięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Misiu tez juz od godzinki spi. Po kapieli 20 minut lezelismy u mnie w lozku, troche popil mleczka, zaczal sie wiercic i jak przenioslam go do lozeczka to sam w 5 minut zasnal :) Aneczka - moj Kuba tez nie zje tych kanapek, bo tez sie dlawil chlebkiem, jak mu dalam ostatnio.. Po kapieli smaruje Emolium, bo ma sucha skorke. jagnajagna - ale to jest strasznie smutne, ze trzeba sie rozstawac z takim Maluszkiem... i tylko dlatego, ze mamy taka ponura polska rzeczywistosc. Coraz wiecej moich znajomych wyjezdza zagranice z rodzinami i ja tez zaczynam sie zastanawiac, bo mamy rodzine w Szwecji, wiec moglibysmy sprobowac tam zamieszkac... nie wiem, ale tu jest coraz gorzej, a tam jak matka zostaje w domu z dzieckiem, to pracujacy maz dostaje wysoki zasilek rodzinny na zone i dziecko, a u nas... szkoda gadac... Jesli chodzi o pieluchy, my od poczatku uzywamy tylko Pampers Active i zawsze bylam zadowolona, ale maz kupil ostatnio Dady i jakosciowo nie sa wcale gorsze, tak samo chlonne, tylko maja taki brzydki zapach, a Pampersy pachna slicznie :) maja tez za wysoki stan i musze na pleckach podwijac :P ceny troche sie roznia, w promocji Dada 1 sztuka za 43 gr, a Pampers za 73 gr okolo. Lena0 - nam pediatra (po zmerzeniu ciemaczka) zalecila wit D3 do kwietnia. To chyba zalezy od wielkosci zrosniecia? Ja tez tak roznie daje, przewaznie co drugi dzien. pietrunia22 - moj synus potrafi sie sam zabawic szczegolnie czyms, co jest zabronione :P np. rozwalanie przypraw z szafki, rzucane pilotem czy myszka o podloge, grzebanie w doniczkach i jedzenie ziemi, szuranie krzeslami po calym domu, mazanie paluchami telewizora, pozeranie papieru :P itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Misiu tez juz od godzinki spi. Po kapieli 20 minut lezelismy u mnie w lozku, troche popil mleczka, zaczal sie wiercic i jak przenioslam go do lozeczka to sam w 5 minut zasnal :) Aneczka - moj Kuba tez nie zje tych kanapek, bo tez sie dlawil chlebkiem, jak mu dalam ostatnio.. Po kapieli smaruje Emolium, bo ma sucha skorke. jagnajagna - ale to jest strasznie smutne, ze trzeba sie rozstawac z takim Maluszkiem... i tylko dlatego, ze mamy taka ponura polska rzeczywistosc. Coraz wiecej moich znajomych wyjezdza zagranice z rodzinami i ja tez zaczynam sie zastanawiac, bo mamy rodzine w Szwecji, wiec moglibysmy sprobowac tam zamieszkac... nie wiem, ale tu jest coraz gorzej, a tam jak matka zostaje w domu z dzieckiem, to pracujacy maz dostaje wysoki zasilek rodzinny na zone i dziecko, a u nas... szkoda gadac... Jesli chodzi o pieluchy, my od poczatku uzywamy tylko Pampers Active i zawsze bylam zadowolona, ale maz kupil ostatnio Dady i jakosciowo nie sa wcale gorsze, tak samo chlonne, tylko maja taki brzydki zapach, a Pampersy pachna slicznie :) maja tez za wysoki stan i musze na pleckach podwijac :P ceny troche sie roznia, w promocji Dada 1 sztuka za 43 gr, a Pampers za 73 gr okolo. Lena0 - nam pediatra (po zmerzeniu ciemaczka) zalecila wit D3 do kwietnia. To chyba zalezy od wielkosci zrosniecia? Ja tez tak roznie daje, przewaznie co drugi dzien. pietrunia22 - moj synus potrafi sie sam zabawic szczegolnie czyms, co jest zabronione :P np. rozwalanie przypraw z szafki, rzucane pilotem czy myszka o podloge, grzebanie w doniczkach i jedzenie ziemi, szuranie krzeslami po calym domu, mazanie paluchami telewizora, pozeranie papieru :P itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatojs
pamki lepsze robilam test. sa bardziej chlonne bo nie czuje sie tak wilgoci na dloni. dady uzywam na dzien.a na spacery,noc,wyjazdy pampersy zielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatojs
zreszta poswiecie dwie pieluchy. nalejcie wody do kazdej z pol szklanki i zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beattriks- to mój też uwielbia bawić się wszystkim co zabronione ;) zwłaszcza pilotem od telewizora i moim telefonem który już tak zaślinił że nadaje się tylko do zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to by sie zgadzalo. Po nocy nie przeciekaja, ale fakt, zauwazylam, ze cialko jest wilgotne. Myslalam, ze swiezo siku bylo robione, ale wyglada na to, ze nie chlona tak dobrze, jak Pampersy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×