Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Guraś

Jak oceniacie moją zemstę na byłej dziewczynie?

Polecane posty

Gość Guraś

Krótkie wprowadzenie: byliśmy razem 4 lata, Planowałem ślub. Kochałem ją. A ona zamiast docenić to jej się odwidziało... poleciała na jakiegoś głupka. Po prostu po 4 latach stwierdziła, że to koniec. Skrzywdziła mnie i odeszła... tzn odejdzie, bo do końca maja mieszkamy razem. Maj kończy się dzisiaj. Ale ja pracuję w placówce medycznej. Z resztek przeznaczonych do utylizacji pobrałem rzeczy z rzeżączką. Zabrudzone upławami etc. Naniosłem na palec i jak spała, wprowadziłem jej do pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie czeka sprawa karna za narażenie dziewczyny na utratę zdrowia. Albo... Zajebiście marne PROWO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guraś
Tak zrobiłem i jestem z tego dumny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgggfdfghnbnb
hahaha wiekszej glupoty dawno nie slyszalam, chlopcze przestac te bzdury opowiadac bo wiem jak wyglada praca w takiej placowce, a juz na pewno byla dziewczyna by ci pozwolila cokolwiek wsadzic do pochwy, co za debil :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guraś
A ona to jak mnie potraktowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsadzić to swojej byłej możesz
w swojej chorej wyobrażni ...A z tym wspólnym mieszkaniem to też zełgałeś ale jakże nieudolnie ....faktycznie dzieciak z ciebie .I tez radze do lekcji bo za świadectwo będzie na dupie HEYAH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belinea190
Bardzo dobrze potraktowala- zostawic cie to naljepsze co mogla zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne prowo, nie uwierzyłabym, że tacy idioci mieszkaliby na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guraś
Dodatkowo napiszę anonimowego maila do tego jej nowego chłopaka, żeby uważał, bo ona się puszcza i może go czymś zarazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a hehe zajeb....y temat pośmiać sie z rana to sama przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdasdsd
ludzie nie podniecajcie sie tak tą durną prowokacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belinea190
Ja piedole.. jakim ty jestes pojebany, takich to za jaja wieszac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belinea190
Nie rozumim jak mozna kogos tak bliskigo (jeszcze) potraktowac..przeciez to ŚWIŃSTWO... Jakbyś sie czuł gdyby ona w podobny sposob cie potraktowała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guraś
A jaka ona bliska, skoro tak mnie potraktowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się że taki idiota może istnieć, mimo tego że w pierwszym odruchu miałem chęć napisać 0/10. Poza tym zrobić coś takiego naprawdę i napisać o tym na publicznym forum, to dopiero idiotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfFfsFFAFsf
a ja dzwonie na policje ze naraziles jej zycie. Bedziesz gnil w wiezien cwelu jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belinea190
Byla bliska- zreszta jeszcze jest, bo uczucie nie znika tak od... Postapila tak jak uwazala za sluszne. widac nie byles "idealnym" partnerem dla nie,po takie Twojej zemscie tez nie mam o tobie dobrego zdania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Junona89
Trafiłam przypadkiem na ten temat i uważam że albo jesteś osobą chorą nadającą się do leczenia w zamknięciu albo zwykłym mitomanem i raczej wydaje mi się to drugie takich rzeczy od tak nie można a wręcz nieda się wynieść ze szpitala a jeśli to zrobiłeś to natychmiast powinieneś stracić prace a co gorsza jeśli jesteś lekarzem chodz nie sądze bo za głupi jesteś topowinienes stracic prawo do wykonywania zawodu naraziłeś nie tylko ją ale też osobe z którą jest samego siebie też jesteś do szpiku kości bezmyślnym idiotą a jesli bys się pomylił i wyniósł inne bakterie mugbyś nawet ozbawić dziewczyne życia JESTEŚ NIENORMALNY POWINIENES BYC W WIĘZIENIU!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialem podobna sytuację i tez chcialem sie zemscic. nie mialem oczywiscie dostępu do zarazków rzeżączki więc w nocy jak spała wprowadziłem jej do pochwy nasiona rzeżuchy. i od tamtej pory jest sama. ma zielone włosy łonowe i żaden facet jej niechce... jedyne co jej pozostało to niewyczerpany zapas zdrowego dodatku do kanapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfvgbm
mysle ze koles z rzezucha bardziej sie zemscil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Junona89
Ta jasne rzeżucha chyba chłopczyku za dużo filmów dla dorosłych się na oglądałeś!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Junona89
Okrutne? to jest po prostu niemozliwe zacznij pisać książki z taką fantazją to nie powinno byc trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Junona89
Ja nie twierdze że nie umieszsię zemścić tyko nie wymyślaj takich bzdur rzeżucha tak jasne na początek nawet jeśli umieściłbyś jej w pochwie te nasionka choć już to jest mało realne bo musiałaby się obudzić po drugie jesli by to się już wydarzyło to każdy normalny ginekolog by jej to raz dwa oczyścił i tyle po twojej zemście pozatym niedziwie się że odeszła a i opowiadać o zielonych włosach łonowych!!!! wększego idiotyzmu nie słyszałam nigdy w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdwkfdj
a jak dla mnie zajebiscie zrobiles... nie ma co sie pierdolic z wrednymi zdradzieckimi szmatami. przynajmniej zapamieta cie na cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Junona89
a może tobie uciąć Jaja tak dla przykładu . Mszczą się tylko osoby o słabym charakterze nieumiejące zrobić nic mądrzejszego jesteś zwykłym dzieciakiem mam nadzieje że do końca życia będziesz sam żeby żadna dziewczyna nie ucierpiała spotykając ciebie na swojej drodze takich ludzi trzeba zamykać jesteś zwykłym idiotą niereprezentującym żadnych normalnych ludzkich wartości zwykły degenerat w dodatku bez ani kszty rozumu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×