Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paulisiaaaa

Panny Młode 2012 jak przygotowania? :)

Polecane posty

Gość Paulisiaaaa

Witam wszystkie Panny Młode 2012! Na jaki miesiąc zaplanowany ślub? Co macie już załatwione/zamówione? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulisiaaaa
Ja sierpień 2012, mamy salę, kościół i zespół, ale z zespołem już był problem bo na jakieś 12 tylko 3 miało wolny termin, pewnie z kamerzystą i fotografem będzie to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na wrzesień 2012 plany już są, ale jeszcze nic nie załatwione. w wakacje mamy zamiar załatwic sale i zespół. reszta pózniej. w naszych stronach wystarczy rok wczesniej zamówic, jest jeszcze dużo wolnych terminów na 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svbSBS
nie zapomnijcie ustalić daty rozwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodhi
my lipiec 2012, suknia jest z przypadku i to w sumie tyle... Terminy w knajpach byly jeszcze na lipiec nawet na ten rok wiec sie nie spieszymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieriipniowka
Hej, my mamy juz datę:) to najważniejsze. Zaklepana juz jest sala, kościol, zespol i to na tyle z reszta czekamy do poczatku przyszlego roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulisiaaaa
sieriipniowka Hej, my mamy juz datę to najważniejsze. Zaklepana juz jest sala, kościol, zespol i to na tyle z reszta czekamy do poczatku przyszlego roku o też sierpień? a jaki dzień? ja 25 :) jeszcze załatwimy kamerzystę niedługo i reszta w 2012. Maaaaaaatko ile to jeszcze czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieriipniowka
My też 25 sierpnia, godzina 18:) Początkowo zastanawiałam się czy nie za późno, ale stwierdziałam, że jak na sierpniowy skwar pora idealna :) Chcemy zrobić sobie kilka zdjęć przed ślubem, ale nie wiem czy to dobry pomysł ( czy się nie spocę, fryzura nie popsuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieriipniowka
a co do fotografa i kamerzysty, podobają mi się bardzo nagrania pewnego kamerzysty( a wlasciwie grupy kamerzystow), ale nie stać nas na to. Podobają mi się też prace wielu fotografów, ale za ceny, które proponują żaden nie rzucił mnie na kolana. Więc podejrzeam,że fotografa będziemy załatwiać na poczatku roku, a co z tym kamerzystą....sama nie wiem...:( a Ty? masz kogoś na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) u nas najfajniejsze sale są na przyszły rok już pozajmowane.. dlatego plany na 2013 : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulisiaaaa
kurde właśnie ja też chciałam o 18 ślub ale nie można było bo jest różaniec, 17 była już zajęta, więc miałam wybór pomiędzy 16 a 19.30. Wzięłam 16 i teraz się martwię że to za wcześnie :( a jak będzie upał to już w ogóle załamka, z kolei 19.30 to już późno.... jeśli chodzi o kamerzystę i fotografa to czarna magia - nic nie słyszeliśmy nic nie widzieliśmy i nie wiemy jak się do tego załatwiania zabrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulisiaaaa
mam tylko nadzieję że nie będzie w sierpniu 2012 upałów :) jaki był ostatnio sierpień? już nie pamiętam dokładnie ale chyba druga połowa nie była zbyt upalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieriipniowka
no własnie ja też nie pamiętam jaki był sierpień zeszłego roku... zbaczymy już za dwa miesiące jaki będzie sierpnień 2011;P. A jacy fotografowie, kamerzyści Wam się podobają? co z daniami ciepłymi, mysleliscie już ile chcecie?ile płacicie od osoby? i w ogóle napiszcie coś o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulisiaaaa
Sama nie wiem jacy nam się podobają a raczej mi bo mój narzeczony najchętniej by tylko fotografa wynajął, ale ja chcę też mieć film Wynajmujemy dość ekskluzywną salę jak na nasze miasto, w ogóle nie mieliśmy zbyt dużego wyboru bo wesele będzie na ok 180 os. a tak dużych sal u nas jest niewiele, płacimy 170/os. w tym jest 5 dań gorących. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieriipniowka
my tez 170zł od osoby, ale planujemy ok 100osób :) Ja początkowo też chciałam tylko fotografa, no ale pomyślałam sobie, że wolę mieć jednak też kamerę. zdjęcia są piękne, ale nie oddadzą ewentualnych wzruszających/śmiesznych momentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieriipniowka
co do dań, to też 5 gorących:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulisiaaaa
a jakie województwo/miasto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieriipniowka
lubuskie :) a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulisiaaaa
mazowieckie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas
Wzięłam 16 i teraz się martwię że to za wcześnie u nas o 16 to już jest późno :O 13-17 to maksymalnie po co potem robić wesele na kilka godzin za 40 tysięcy? a tak o 14 już na sali i zabawa do 6 rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roletka
Hej. My mamy slub 14 lipca 2012r :) Sala juz jest, fotograf i zespół wstępnie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieriipniowka
Przeprowadziliśmy ankietę wśród rodziny znajomych i wszyscy potwierdzali, że śluby które zaczynają się tak wcześnie czyli o 14, kończą się ok północy. Wiadomo, że nikt nie ma siły bawić się dłużej. Nam zależało natomiat, by ludzie wytrwali do białego rana, a więc od 18 do 4 rano to akurat jest 10 godzinek :) a reszta, co na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) moja data ślubu to 11 sierpień 2012... mam już praktycznie wszystko załatwione sale, kościół, orkiestrę, fotografa i kamerzystę.... ja płacę 210zl za os i mam w tym wszystko wliczone juz ciasto, tort, owoce, napoje typu fanta cola bez ograniczenia, soki rożnego rodzaju ... menu bardzo bogate... właściciel tego lokalu powiedział że mam tylko załatwić alkohol i orkiestrę... dobrze ze pojechałam do nie go na początku maja bo miał tylko wolny termin na 11 sierpnia:) a wy dziewczyny co macie w tej cenie za 170zł jakoś tak tanio płacicie?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieriipniowka
Hej my mamy cenę....po znajomości :) Stąd taka kwota:) I szczerze mówiąc wiem, że mamy dania ciepłe w cenie, napoje itp. Alkohol i słodkości musimy załatwić sami. Jak robicie z noclegami dla gości? Czy macie poprawiny? myślałyście już o sukience?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam z noclegiem jak wezmę cały hotel 56 miejsc to będę mieć 50zl/doba, a para młoda ma gratis nocleg :) ja mam z poprawinami wesele za tą cenę to warto zrobić wesele... to co zostanie po poprawinach zabieram do domu ... a co do sukienki to mam taki dylemat :( tak dużo sukienek mi się podoba nie wiem którą wybrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieriipniowka
a teraz pytanie z innej beczki: dziewczyny jak u Was z mieszkaniem po ślubie? macie własne mieszkanie? planujecie kupić? macie odziedziczone? a może chcecie mieszkać u teściów? Chętnie poznam wszystkie opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaxyz
slub 07.07.2012, z zalatwionych rzeczy jest juz sala, kosciol, zespol i kamerzysta... w zasadzie zostaje jeszcze fotograf i na jakis czas spokoj, chyba ze z nudow pojde kiecki szukac bo nie mam pojecia jaka chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaxyz
-> sierpniowka my mieszkamy juz razem we wlasnym mieszkanku od 2,5 roku, natomiast docelowo zamierzamy w najblizszym czasie wybudowac dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieriipniowka
to zazdroszczę :) my dopiero przymierzamy się do kredytu...;/ chciałabym żebyśmy do przyszłych wakacji kupili już własne mieszkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×