Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lubie gofry!

Gdzie jedziecie na wakacje?

Polecane posty

Gość Lubie gofry!

Gdzie jedziecie na wakacje? Gdzie jedziecie na wakacje? Gdzie jedziecie na wakacje? Gdzie jedziecie na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewfferfefefrff
do Czechosłowacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga.!@
nad morze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dao

u mnie włochy ;) http://www.delonghi.com/pl-pl/strony-funkcjonalne/uzupelniajce-linki-naglowka/dolce-vita-lekcja-1-odkrywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Chorwacja? Moim zdaniem to niesamowicie piękny kraj. Połączenie gór i wody. Pyszne jedzenie. Zwłaszcza jak macie ochotę na trip'a ze znajomymi po wybrzeżu to warto wynająć apartamenty w Chorwacji i jakieś fajne autko. My tu http://www.hrvaska.net/pl/apartamenty wynajmowaliśmy nocleg i byliśmy całkiem zadowoleni.

Edytowano przez Cloudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My wybieramy się w końcu na nasze wymarzone wakacje i jedziemy do Francji! Francja była moim marzeniem od dawna, ale dopiero w tym roku zdecydowaliśmy się, że tam pojedziemy. Wybraliśmy ofertę biura europol.com.pl ze względu na to, że jest wiele atrakcji, ciekawe miejsca będziemy zwiedzać oraz cena też była okazyjna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

My wybieramy się w końcu na nasze wymarzone wakacje i jedziemy do Francji! Francja była moim marzeniem od dawna, ale dopiero w tym roku zdecydowaliśmy się, że tam pojedziemy. Wybraliśmy ofertę biura www.europol.com.pl ze względu na to, że jest wiele atrakcji, ciekawe miejsca będziemy zwiedzać oraz cena też była okazyjna. 

Edytowano przez marzenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje wybrać się w podróż kamperem. Razem ze znajomymi postanowiliśmy, że będą to włochy. Znacie może jakieś fajne miejsca kempingowe w tych rejonach? Niestety jak wpisuje w necie włochy campingi to dostaje tyle wyników, że ciężko cokolwiek tam znaleźć 😞 może ktoś był i ma jakieś miejsce godne polecenia? :> 

Edytowano przez rafon
błąd ortograficzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaKa

Chociaż do wakacji zostało jeszcze trochę czasu to ja już postanowiłam zarezerwować pobyt dla mnie i całej mojej rodziny. Postawiłam jak zwykle na wyjazd w góry, zdecydowaliśmy się również na ponowne odwiedzenie Hotelu Klimek w Muszynie. Fajna okolica sprawia, że naprawdę jest wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Do tego nielimitowany Aquapark oraz mnóstwo atrakcji sprawia, że dzieci się nie nudzą, a my możemy odpocząć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to raczej standardowo nad polskie morze. Nie zdarzyło  mi się trafić na brzydka pogodę, poza tym mam fajną miejscówkę w Pobierowie - domki  letniskowe Domy Skandynawskie. To super miejsce bardzo blisko morza. Przede wszystkim domy są wykończone w wysokim standardzie więc odpoczywa się mega komfortowo. Poza tym na miejscu jest wyposażenie dla najmłodszych czyli łóżeczko turystyczne, przewijak, krzesełko do karmienia więc nic nie trzeba ze sobą zabierać (my jeździmy z dzieckiem na wakacje więc dla nas to wielkie udogodnienie). Okolica super, cisza, spokój i dużo zieleni. Fani aktywnego wypoczynku mogą skorzystać z wielu szlaków rowerowych i pieszych a także innych atrakcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska

Wakacje od jakiegoś czasu spędzam z Coral Travel i szczerze mówiąc nie żałuję bo są świetne hotele, dobra opieka rezydenta i sporo atrakcji, dla dzieciaków także. Wiec lubię tak spokojnie odpoczywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzannaB

Do wakacji jeszcze trochę, ale ja już postanowiłam zaplanować swój urlop. Zdecydowałam się na Hotel Klimek SPa w Muszynie. Aquapark, SPA to jest to, czego potrzebuję. Dodatkowo planuję pochodzić po górach, pojeździć na rowerze, myślę, że taka aktywność przyda mi się po całym roku siedzenia za biurkiem. Warto sprawdzić ich wakacyjne pakiety, bo są naprawdę atrakcyjne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulla

ja będę jechać na wakacje z Coral Travel najprawdopodobniej. Do Grecji. Myśle ze to będzie udany wypoczynek bo z nimi to każdy jest udany! i bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fosslis

Z CoralTravel drugi rok z rzędu jadę do Turcji. W zeszłym roku byliśmy w maju, jedziemy znowu w połowie. Dokładnie 17 maja 😉 Leci ktoś do hotelu Otium? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HotelKlimekspa

Wszystkie osoby szukające miejsca na wakacyjny wypoczynek zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą "Rodzinne wakacje w górach" w Hotelu Klimek****SPA w Muszynie. Liczne atrakcje dla dużych i małych Gości sprawią, że nikt nie będzie narzekał na nudę. Wśród wakacyjnych rozrywek przewidujemy: "Góralski wieczór,  zielony kulig, liczne zajęcia wodne w Aquaparku, a nawet tajemnicze "Nocne poszukiwane sów". Chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhas

Na wakacje jadę z biurem podróży Coral Travel. Ale to bardziej ze względu na dzieciaki - one będą zajęte zabawą a ja z mężem spokojnie sobie odpoczniemy. bez obaw o organizację i bezpieczeństwo. Także dla mnie to opcja w sam raz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HotelKlimekSpa

Cisza, spokój, odpoczynek od zgiełku miasta, ale zarazem mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych - zapraszamy do zapoznania się z wakacyjną ofertą Hotelu Klimek****SPA. Spędzając wakacje u nas macie pewność, że będą to niezapomniane chwile. Zapraszamy na naszą stronę internetową. Pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila

Każdy urlop w wydaniu mojej rodziny to spontan, bo nigdy nie wiadomo kiedy uda nam się wygospodarować jakieś wolne, teraz mamy chwilkę wytchnienia i zarezerwowałam rejs z Travelinc Portugalia-Hiszpania, bo znajomi byli w zeszłym roku i było ponoć cudownie. Już nie mogę się doczekać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melka

Ja w Coral Travel ostatnio widziałam fajne oferty. I szczerze mówiąc mają w czym wybierać – pełna oferta i bardzo fajna bsługa klienta! Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina

Ja w tym roku stawiam na rejs statkiem do Dubaju o którym marzyłam już od kilku lat. Mąż zaszalał i zdobył dla nas bilety w travelinc w okazyjnej cenie, dlatego nie protestuję i nie mogę się doczekać podróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinda

Do Portugalii do Algavre z biurem Rainbow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 17.06.2019 o 21:22, Gość Melka napisał:

Ja w Coral Travel ostatnio widziałam fajne oferty. I szczerze mówiąc mają w czym wybierać – pełna oferta i bardzo fajna bsługa klienta! Jestem zadowolona.

no ja slyszalam ze do bani to biuro, duzo skarg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HotelKlimekSPA

Jeśli jeszcze nie macie zaplanowanych wakacji to zachęcamy do zapoznania się z naszą wakacyjną ofertą w Hotelu Klimek****SPA w Złockiem. Przygotowaliśmy dla Państwa niezwykle atrakcyjne pakiety wakacyjne, które sprawią, że letnie chwile staną się niezapomniane. Nielimitowany wstęp do Aquaparku, bogata oferta SPA oraz wiele atrakcji dla najmłodszych sprawia, że jesteśmy wybierani przez rodziny z dziećmi. Na naszych Gości czekają także specjalne letnie atrakcje takie jak zielony kulig, "góralski wieczór", czy inne liczne rozrywki. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jutrzenka88

Ja wybieram się na przełomie lipca i sierpnia do Grecji z biurem podróży CoralTravel. Korzystałam z tego biura już nie raz nie dwa w poprzednich latach i zawsze byłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

Dużo fajnych ofert przez cały rok jest na www.sunandsnow.pl, ceny są naprawdę korzystne, bo wielokrotnie porównywałam na innych stronach. Często robię jakiś spontaniczny wypad i znajduję dużo inspiracji, a tu jeszcze nigdy się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HotelKlimekSpa

Zapraszamy do spędzenia ostatnich wakacyjnych dni w naszym Hotelu Klimek****SPA. Nielimitowany wstęp do Aquaparku, bogata oferta SPA oraz wiele atrakcji sprawia, że będą to niezapomniane chwile. Na naszych Gości czekają także specjalne letnie atrakcje takie jak zielony kulig, "góralski wieczór", czy inne liczne rozrywki. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika

To Turcji, z koleżanką i z jej dzieciakami. Trochę się stresuję bo to mój pierwszy wyjazd poza Europę, ale z biurem podróży, więc trochę mi lżej :) Poza tym koleżanka w Turcji już była, też z biurem Rainbow, podobno super, ludzie przemili i w ogóle. Będziemy mieszkać w hotelu 5* Turunc Resort, też mój pierwszy hotel z taką ilością gwiazdek, to będzie wyjazd nowości. Cóż, 35 lat na karku, świeża rozwódka, to jest mój czas na próbowanie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ja wybieram się do Egiptu z biurem Mega Wakacje 🙂 Jedziemy z nimi już kolejny raz, mają sprawdzone hotele i dobre warunki. No i wiadomo, w spoko cenie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×