Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lubie gofry!

Gdzie jedziecie na wakacje?

Polecane posty

Gość klara

Madera ! niedawno wróciłam z pięknej podróży na tę bajkową wyspę i już marzę o powrocie. Polecam też Sonię z madeira dreams - polska przewodniczka, która kocha wyspę i zna jej wszystkie sekrety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonnaK

Czytałam o Macedonii wiele dobrego tak samo jak o Czarnogórze. Ogólnie jak wyjeżdżam na wakacje to zazwyczaj jadę z biurem podrózy CoralTravel i korzystam z ich ofert Last minute. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

ja byłam ostatnio na Maderze po której oprowadziła mnie polska przewodniczka Sonia z Madeira Dreams - było cudnie i już planuję kolejną podróz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nizak

Na wyjazd wakacyjny jade teraz z Coral Travel – znalazłam super last minute, dobra oferta i cena. Super mi się z nimi trafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania

Polecam Maderę! Jest boska i do zakochania. Moją przygodę zawdzięczam Soni z Madeira Dreams - przewodnik skarb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dully88

A ja wybieram sie do Tajlandii na super wczasy z biurem podróży CoralTravel 😉 prawde mówiąc nie mogę się doczekać 🙂 Jak dla mnie zawsze super oferty 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja88
Dnia 31.10.2019 o 14:31, Gość Dully88 napisał:

A ja wybieram sie do Tajlandii na super wczasy z biurem podróży CoralTravel 😉 prawde mówiąc nie mogę się doczekać 🙂 Jak dla mnie zawsze super oferty 😉

Tajlandia póki co zostaje  w dalszym zasięgu ręki 😉  W tym roku byłam z tym biurem w Bułgarii. W sumie to juz dwa razy w Słonecznym Brzegu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

Ja w tym roku postanowiłam odpocząć w ciszy, zrelaksować się na świeżym powietrzu. dlatego wybrałam pensjonat Stara Szkoła w Ełku. Gwarancja przepięknych widoków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciszak

No w tym roku to już nigdzie nie zdążymy 😉 ale mamy już opłaconą wycieczkę objazdową do Gruzji i Armenii. Tak odległe miejsce to tylko na objazdówkę bo można najwięcej zobaczyć. Wytwórnia Wypraw będzie nas na miejscu obwozić po głównych atrakcjach przez 13 dni, z przelotami wychodzi wyjazd na 15 dni. Właściwie zobaczymy wszystkie główne atrakcje i kilka mniejszych, mniej typowych. Mamy też w planie zapewniony odpoczynek i pobyt nad morzem, co by odetchnąć po dość intensywnym zwiedzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odipka

Ja teraz  jadę na first minute z Coral Travel – bardzo fajne biuro podróży, dobry organizator i bezpieczny. Także jak dla mnie to doskonały był wybór, bo już z nimi byłam nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman77

Ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by stworzyć sobie niesamowite wakacje w kraju. Podpowiem Wam, że dobrym pomysłem może być sprawdzenie takich apartamentów jak Sun&Snow. Jestem przekonany, że i Wam może się niesamowicie to spodobać. Przekonajcie się o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej1

Hm, zaciekawiło mnie to i aż sprawdziłem te apartamenty od Sun&Snow. Przyznaję, że jestem zaskoczony tym, jak dobry komfort oferują w tej cenie. Chyba właśnie tam wybierzemy na majówkę apartament od nich na majówkę nad morzem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miillenna

witajcie, jeśli chcecie dostać do domu darmową próbkę to polecam fajną stronkę dla konsumentów, po rejestracji można zamówić próbkę tabletek Fairy oraz małą tubkę pasty do zębów Oral-B. dodatkowo za przesłanie dowolnego zdjęcia paragonu z jakichś zakupów można wziąć udział w konkursie zagadce słownej-codziennie 1 osoba wygrywa 100 zł a 9 osób 50 zł. kto jest ciekawy to polecam stronę: www.blovly.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam z Coral Travel w zeszłym roku na wakacjach i mam zamiar to powtórzyć! super wyjazd, dobra organizacja, szczerze mówiąc jestem zadowolona z tego biura. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wakacje planuję z rocznym wyprzedzeniem. W tym roku w lipcu chłopcy jadą na obóz organizowany przez https://sportfun.com.pl/ . Będą pływać, jeździć na rolkach, skakać, ćwiczyć i doskonale się bawić. My w tym czasie pracujemy. Za to w sierpniu jedziemy wszyscy razem na Majorkę.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei z Coral Travel byłam na wakacjach i chyba w tym roku będę polować u nich na jakieś last minute. Także myśle ze to sie opłaca i warto ! bo mają całkiem dobre ceny i fajną organizację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam zaklepane wakacje w Rego Bis i jadę do Chorwacji. Super mają apartamenty, byłam tam już rok temu  i dlatego że było tak super to ja wlasie chce to powtórzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku to największa szansa na fajne wakacje zagraniczne jest w Grecji, w Chorwacji i na Malcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byliście już w Świnoujściu ?  Jak lubicie Polskie morze to tam powinniście pojechać .

My z żoną zatrzymaliśmy się w Korda Apartments , mają piękne wnętrza. W naszym apartamencie była duża marmurowa wanna w salonie .

 

Sami zobaczcie zdjęcia na ich stronie https://korda-apartments.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 17:24, Gość Lubie gofry! napisał:

Gdzie jedziecie na wakacje? Gdzie jedziecie na wakacje? Gdzie jedziecie na wakacje? Gdzie jedziecie na wakacje?

U mnie rodzinnie, więc albo nad morze, albo wybierzemy się do Włoch, jeśli uda mi się do tego czasu kupić nowe auto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie sie wybieram do Turcji z Coral Travel. Biuro mnie zapewniło ze jest bezpiecznie i można jechać, że hotel dba. No a Turcja była zawsze moim marzeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odwiedzam zachwalany zanzibar 🙂 Wykupiłam wycieczkę itaki w tym kierunku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja w tym roku z polecenia znajomej wybieram się na Kaszuby, do Pensjonatu Mięta i Woda. Znajoma była i poleca. Miejsce gdzie człowiek wypocznie od hałasu miejskiego. W otoczeniu lasów i jeziorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e ja mam nadzieję ze jednak uda się pojechać za granicę jak to w zeszłe wakacje. udało mi się złapać niezłego last minute z Coral Travel no i w tym roku na to samo liczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no pewnie, w tym roku zapowiada się ze uda się pojechać na jakieś wakacje, ja akurat z coral travel jadę do Grecji ale mega się cieszę ze można i ze wszystkim zajmuje się biuro! superowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2019 o 13:41, Gość klara napisał:

Madera ! niedawno wróciłam z pięknej podróży na tę bajkową wyspę i już marzę o powrocie. Polecam też Sonię z madeira dreams - polska przewodniczka, która kocha wyspę i zna jej wszystkie sekrety 

Zgadzam się też uważam, że Sonia to świetny przewodnik, a sama wyspa jest wspaniała. Warto ją zobaczyć. Jedno z lepszych miejsc na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz wyjechałem gdzieś ponad 5 lat temu, bo nie mam z kim zostawić chorego psa. Z nim też nie pojadę. Kiedyś siłą rzeczą odejdzie to nawet w sumie nie mam pomysłu gdzie bym mógł pojechać, ale kiedyś gdzieś może wyjadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×