Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Paciolek

prezent dla przyjaciółki

Polecane posty

moja najlepsza psiapsiolka niedlugo ma okragle urodziny. I tak sobie mysle, co mozna jej kupic? Dodam tylko, ze ona lubi dostawac praktyczne prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem, co ci doradzić. Może kup jej jakieś designerskie lampy? Mam u siebie kilka lamp od producenta V-TAC (super porządna i tania firma) i wyglądają one bardzo dobrze. Dodatkowo są solidnie wykonane, a wcale dużo nie kosztowały. Jak ktoś lubi mieć fajne, eleganckie, praktyczne rzeczy codziennego użytku, to takie coś może mu się spodobać. Ewentualnie pomyślałabym o jakichś akcesoriach na meble, może czymś praktycznym do sypialni. Pomysł z własnoręcznie wykonanym prezentem też fajny! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham gotować, stąd marzy mi się super decha na tapasy, dobrej jakości ranty do tortów, może jakiś fajny kurs kulinarny; a na zimne wieczory dobry kryminał do czytania

Jeśli macie w rodzinie podróżników polecam stronę:

https://www.niedajsieokrasc.pl/

 Możńa tutaj znaleźć dobrej jakości torby antykradzieżowe jak i plecaki tego typu . Mają zabezpieczenia przeciwko kieszonkowcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapach to juz tak indywidualna sprawa ze lepiej zapytac. Potem takie prezenty lądują na allegro lokalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z perfumami bym nie ryzykowała, lepiej wybrać coś bardziej uniwersalnego np. biżuterię. Na poczcie kwiatowej są ładne naszyjniki, można do tego dobrać bukiet i prezent gotowy do wręczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×