Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GosiaDab

Humor u dzieci w wieku 3-6 lat - ankieta

Polecane posty

Gość GosiaDab

Drodzy Rodzice! Jestem studentką V roku kognitywistyki i potrzebuję pomocy przy badaniu do pracy magisterskiej na temat humoru u dzieci. Poniżej jest link do ankiety przeznaczonej dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. http://webankieta.pl/ankieta/w1hq10823sp6 Ankieta zawiera żarty dostosowane do wieku dzieci i ma na celu sprawdzenie, jakie historyjki śmieszą dzieci w jakim wieku. Wypełnienie ankiety nie zajmie więcej niż 10min, a na pewno Państwa Pociechy będą miały przy tym sporo zabawy. Ankieta wymaga udziału dziecka. Bardzo ważne jest, żeby wypełnić ją do końca. Jeśli znacie kogoś, kto ma dziecko w wieku od 3 do 6 lat, to proszę, przekażcie mu ten link. Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam :) Gosia Dąbkiewicz malgorzata.dabkiewicz@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninhvccbn
bez sensu ta ankieta... jak 3 latek ma reagowac niby na dowcipy skoro nie rozumie? i pytanie dotyczace wyksztalcenia-gdzie jest zawodowe? bo teraz nie wiem jak uwzglednic meza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Poniżej jest link do ankiety przeznaczonej dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat'' chyba dla rodzicow dzieci w wieku ...... jak on sie na te studia dostaja......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypełnilismy ale
głupie sa odpowiedzi które maja sie pokrywac odpowiedz ankiety z odpowiadzia dziecka ciezko trafic ze dziecko odpowie tak jak załozyła autorka- ja bym dopisała inne i zostawila miejsce na rzeczywista odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja ci mam wypelnic
ta ankietę jak moja córka mówi ze wierszyk był śmieszny bo "chochla wlazła w kątek" a takiej odpowiedzi brak i tak jest w każdym pytaniu. Zaznacz tam jakąś opcje "ina" to wtedy ci wypełnię a tak to się po prostu nie da i tyle. A szkoda bo ankieta fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×