Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Luccca

Gdzie naprawiacie samochody?

Polecane posty

Gość Luccca

Dziewczyny co robicie jak Wam nawali samochód? gdzie naprawiacie? macie jakieś sprawdzone polecone miejsca, warsztaty? mój facet pracuje za granicą a ja chcę być samodzielna i sama zająć się moim autkiem, warsztat, prywatny mechanik, serwis, co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to szczęście że mój mąż złota rączka zajmuje się moim autem sam w garażu gdy coś nawali , ale jak nie ma zupelnie czasu lub jest na wyjeździe , oddaję samochód do sprawdzonego warsztatu. Tu wiem że mnie nie naciągną na jakieś dodatkowe naprawy tylko zrobią to co konieczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko sprawdzony przez znajomych-warsztat samochodowy.Mam pewnośc dobrej roboty i przystępną cenę za naprawę mojego auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się kiedyś zapaliła
kontrolka "awaria silnika". W jednym warsztacie chłopina nawymyślał i szacował w sumie za naprawę ponad 1tyś zł i auto chciał trzymać tydzień, a w drugim koleś od razu wiedział że to jakiś czujnik nawalił i wziął 20zł za czujnik plus 20 zł za wymianę i w sumie z 15min roboty. Więc lepiej sie poradź kogoś co się na tym zna co dolega Twojemu autu a dopiero potem pomyśl o warsztacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam naprawiam
to co jestem w stanie naprawić bez profesjonalnego sprzętu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaasssi
nigdzie, kupuje nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lucca
Zrób jak ja. Wejdź sobie na stronkę Pol-Motu i zadzwoń. Ktoś link już podawał. Jak mieszkasz 20km od ich serwisu to zabiorą autko z domu i odwiozą jak naprawią za darmo. Ja tak zrobiłam a mieszkam w Bielsku Podlaskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Kielcach i kiedyś zdarzyła mi się awaria w samochodzie i to na środku Ronda, wyobrażacie sobie? Stres na maksa. Zadzwoniłam do Pol-Mot Auto, zabrali samochód i na drugi dzień sprawny był już do mojej dyzpozycji. Od tamtego czasu nie ma mowy o żadnej awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezkulturyIDona
sam wszystko mimo braku wyksztalcenia... mechanika samochodowa -silniki itp jest banalna i mam tu na mysli auta po 2000 bo takimi jezdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warsztat
Tak samo jak poprzedniczka w Warszawskim Pol-Mot. Dodam jeszcze, że to chyba najlepszy serwis dla kobiet. Przynajmniej takiego nigdzie indziej nie spotkałam. Fajna jest usługa odbioru auta z domu, raz skorzystałam i będę za każdym razem, bo to wygodne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelenka
Dziewczyny naprawdę ci ludzie w polmot są otwarci na kobitki czy to tylko taki chwyt? Z tego co czytam to głównie chwalą oddział w Wawie a co z innymi? I jak to z tymi promocjami stałe czy tylko okresowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Poznaniu polecam http://serwis-blacharski.pl Kompleksowa obsługa w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych, ale ja korzystałem z ich usług bardziej z tego względu, że jako nieliczni współpracują z popularnymi ubezpieczycielami i oferują możliwość zgłoszenia szkody na miejscu bez konieczności wzywania rzeczoznawcy oraz bezgotówkową naprawdę auta:) Dla mnie za to ogromny plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauszkin
W stolicy z kolei można śmiało zostawiać auto w warsztacie na Bródnie. Mieści się tam www.serwis-lakierniczy.pl gdzie wykonują m.in. naprawy powypadkowe, ale też drobne sprawy typu wyciągnięcie bezinwazyjnie jakiejś wgniotki czy polakierowanie zarysowanych elementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiełbiewełbie
ja naprawiam tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfewfeew
pauszkin ile u was kosztuje lakierowanie całego samochodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olla222
ja mieszkam w Warszawie i naprawiam w NordGlassie, z tego co wiem filie mają również w innych miastach. Jestem zadowolona, bo bardzo szybko i bez zarzutów potrafią np. wymienić pękniętą szybę, co mi się niestety przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić z własnego doświadczenia warsztat blacharsko-lakierniczy http://www.radeckirobert.pl/ - mają solidną lakiernię do naprawy aut. Lakierowałem u nich moją skodę. Lakier położony dokładnie, nie odpryskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z znalezieniem specjalistów zawsze mam problem,no ,ale jeśli chodzi o mechanika to nie mogę nazekac:D auto serwisuję w http://celmer.torun.pl/ szybka naprawa, bez zbędnego naciągania, pozatym nie jezdze często autem wiec auto oddaje sporadycznie na przeglądy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warsztatwarszawa
Profesjonalny warsztat samochodowy w Warszawie - zapraszam na stronę: http://www.auto-mlynarski.pl i do warsztatu samochodowego w Warszawie, gdzie oferujemy państwu usługi profesjonalnych blacharzy i lakierników; Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie to po prostu zależy od problemu, ostatnio naprawiałam w http://www.turboreg.pl/ bo miałam problem z turbosprężarką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często korzystam z usług http://www.dargaz.pl/ chyba po prostu dlatego,ze mam do nich najbliżej, ale stwierdzam,ze po regularnych przeglądach i naprawach,autko śmiga niezle;) oby jak najdłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja naprawiam na balkonie jak jest pogoda oczywiscie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)a czasami naprawiamy a czemu nie no zawsze 888 www.youtube.com/watch?v=IDWSBRwgnMc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×