Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oxy

wakacje samotnej mamy z małym dziekiem

Polecane posty

Gość oxy

Jak spędzacie urlopy ze swoimi dziećmi. Gdzie pojechać? Co robić? Żeby odpocząć i żeby dziecku było fajnie. Mój szkrab ma 2 lata. Szukałam wyjazdu zagranicznego, ale dopłaty w sytuacji, kiedy jest się "singlem" z odzysku są straszne. W zeszłym roku w sumie nigdzie nie byliśmy...mały miał niecały roczek a jak wiadomo wyjazd z tak małym dzieckiem samemu to...wcale nie do końca wakacje. Co robicie samotni rodzice, żeby dopocząć z dziećmi? jakie macie plany na lato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jechać gdzieś blisko, bo mama za kierownica, więc dziecko się nudzi z tyłu. Wybierz odpoczynek nad górską rzeką, jeziorem z piaszczystymi brzegami lub morzem. Niestety, noclego nawet przy tak małym dziecku tzreba płacić za 2 osoby. Obiad mozesz kupować jeden i dzielić się z dzieckiem, kolacje i śniadania najlepiej przygotowywać samemu. Pierwszy wyjazd trochę przeraża, ale później jest już bezproblemowo. :) Mój syn to już prawie dziewięciolatek, więc "odważyłam" się w tym roku na indywidualny wyjazd za granicę. Problemem jest brak towarzystwa do rozmów, bo na wakacjach najczęściej są rodziny i samotna kobieta nie jest mile widzianym kompanem, ale można przezyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie....wyjazd z dzieckiem jest dobry żeby się wyspać, nadrobić wieczorami zaległości czytelnicze itd. Chyba wybiorę nasze polskie morze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirek123456
jedz tam gdzie nikt ciebie niezna :) bedziesz mogła sie ruchac z facetami i bahorowi bedziesz mówic ze to nowy wujek gosci w twojej pochfie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikokiko2
KOLEJNY DEBIL PILNUJ SWEGO K.........A ODCZEP SIE OD NIEJ DEBILU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze niedawno zaprosilabym was do siebie , ale zmienial sie troszke sytuacja, i zmieniam mieszkanko wlasnie w wakacje, szkoda, bo szukalam wczesnie wlasnie samotnej mamy chetnej na przyjazd. Mieszkam zagranica, nad morzem i tez jestem ciagle sama. Moze od wrzesnia , pazdziernika cos sie u mnie unormuje , wtedy zapraszam, tu jest zawsze cieplo az do konca pazdziernika. jak masz skypa to poszukaj mnie pogadamy , nie zbyt czesto na nim jestem , ale jakos sie skontaktujemy. arpad 1717 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslij mi tam prosbe o kontakt czy cos takiego wtedy cie znajde, bo mam zawalony komputer, i kilka programow otwartych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede tu jeszcze z godzinke, potem sie wybieram na zakupy, jak chcesz to podaj swojego skypa to sie skontaktuje , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodytt
A słyszałaś o takim miejscu jak Głęboczek na Pojezierzu Brodnickim? To jest bardzo dobre miejsce dla matki z dzieckiem, poniewaz na dzieci czeka tam wiele atrakcji a rodzice mogą skorzystać z szerokiej gamy zabiegów pielęgnacyjnych. Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tvnstyle
Tvn Style poszukuje rodzin z dziećmi do programu pt. "Idealna niania". Zdjęcia do programu nagrywane będą w lipcu i w sierpniu 2012r. Wymagania: - min. 1 dziecko w wieku od kilku miesięcy do kilku lat - miejsce zamieszkania dom lub szeregowiec - Warszawa i okolice Chętnych rodziców prosimy o kontakt na poniższy adres: a.wojcik@michannel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liebrfaumilch
Jest ktos z Wrocławia? Zawsze to razem łatwiej wymyslec dzieciakom wakacje. m_mleczak@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrewer
liebrfaumilch --> a moze być z innego miasta? :P dojechać zawsze się da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfks
co to za wakacje samotnej matki z dzieckiem:O ani odpoczynku ani przyjemnosci?do bani:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena

Ja zabralam swoje dzieci do Sulejowa koło Piotrkowa. Nocowalismy tutaj: https://hotelprzyklasztorze.pl i bardzo polecam samotnym matkom. Można odpocząć, dzieci mają zorganizowany czas przez obsługę, a ja mogłam odpocząć i nabrać sił. Pokoje były bardzo czyste, jedzenie całej trójce smakowało. szkoda, że musieliśmy wyjechać, dzieci wciąż piszą z kolegami na fejsbuku. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×