Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Milosc francuska

Gdzie na wakacje w Polsce?

Polecane posty

Gość Juliettaa
Na wakacje oczywiście do Zakopanego. Polecam doskonałe www.apartamenty-zakopane.net.pl Najwyższy standard. Można odpocząć po przechadzce po szlaku.

Gość międzyzdroje
jeżeli wyjazd nad polskie morze, to tylko Międzyzdroje. Jest to super miejsce dla osób, które naprawdę chcą odpocząć. Fajne molo, super promenada. W okresie wakacyjnym odbywają się tam liczne imrezy, festiwle itp. a jak ktoś szuka bazy noclegowej, to polecam portal http://www.e-wczasy.pl/noclegi,miedzyzdroje - sprawdziłam na własnej skórze

Gość papuga_gadula
pojezierze brodnickie to fajne miejsce na taki wypadzik, cisza, spokój. mnie wpadł w oko głęboczek, świetny hotel ze spa i własną winnicą, na pewno warto odwiedzić, masę pozytywnych opinii mają.

Gość kocham kołobrzeg
Kołobrzeg jest fajnym miejscem, gdzie nie tylko można zregenerować siły, ale również się dobrze zabawić. W sezonie jest am naprawdę mega wiele atrakcji. Jakbyś szukał noclegu, to zajrzyj po prostu na http://www.e-wczasy.pl/kolobrzeg - posiadają szeroką bazę noclegową, gdzie z pewnością znajdziesz coś dla siebie

Gość kuba karski
Bieszczady ;-) Takich ośrodków jak tam, w takich cenach, to w Polsce nie widziałam. Zobaczcie choćby to - http://www.zielonapolana.com.pl/weekend_majowy.php Weekend majowy w Polsce nie musi kosztować dużo. Mało tego że całe 6 dni spędzimy we 4 osoby za niecały 1300 zeta. Tam przecież mają coś w rodzaju mini klubu dla dzieci, kort, basen, i inne atrakcje. No i jak z tego nie korzystać? ;-)

Gość mydelko4
Zostawię namiar na fajne miejsce - http://www.mazurus.pl/ Znajduje się ten nocleg w Bogacku - nieopodal Giżycka. Krajobraz cudowny. Do tego cisza, spokój. Ceny wcale nie wywindowane. Wystrój poezja. Atrakcji co nie miara mimo tak spokojnego miejsca. Polecam

Gość walinka231
Ja w tym roku wybieram się do Kołobrzegu. Zarezerwowałam już sobie noclegi: http://www.przymorzu.pl/kolobrzeg (tutaj jest chyba największy wybór w całej sieci). Przecudny kurort - mogę z czystym sumieniem polecić każdemu kto chce dobrze wypocząć oczko.gif Świetne, świeże powietrze, pełne jodu. Przepiękny park nadmorski i wiele różnych atrakcji: spa, szerokie i piaszczyste plaże a także świetne nadmorskie imprezy.

Gość enejaaa
Ja z kolei wybieram się na wakacje do Promenady - świetne centrum rekreacyjne dosłownie o rzut beretem od Warszawy :) Leży nad pięknym Jeziorem Zegrzyńskim i jest tam praktycznie wszystko co kocham: żagle, skutery wodne, liczne sporty drużynowe oraz ...... świetne jedzonko :D Szczególnie burgery w Country Saloonie - palce lizać ! Na plaży jest również świetny bar w meksykańskim stylu w którym można wypić smacznego drinka ;)

Gość gość
Witam Spędziłam super wczasy na Kaszubach naprawdę super leśna okolica cisza spokój super życzliwi właściciele kajaki rowery spacery no naprawdę wspaniały wypoczynek POLECAM www,pieknywrzos.pl naprawde warto

Gość gość
Podlasie! Drohiczyn! Ja się zakochałam! 1) Nie ma tak dużo nas- turystów :) 2) Cisza i spokoj z nutka cywilizacji ;) 3) Nieziemskie widoki- jak chcecie to na blogu mam kilka zdjęc, niestety sredniej jakosci ale mozna sobie wyobrazic i sie tak wybrac :) http://kochajpodlasie.wordpress.com/ 4) I jest dośc tanio :)

Gość gość
Kto szuka oazy spokoju, odskoczni od gwaru wielkomiejskiego niech odwiedzi Suwalszczyznę, malowniczo położony ośrodek w Lipniaku około 10 km od Suwałk. Przystępne ceny, miła obsługa. Sauna, Grota solna, Siłownia, Gabinet fizjoterapeutyczny. Najważniejsze, że cicho i spokojnie, polecam tym, którzy mają dość gwarnych miast i mają ochotę na chwile wytchnienia! Hostel SOWA w Lipniaku (87) 562-10-02

Ja Wam mogę polecić wyjazd do Czeladzi i okolicznych miejscowośći. Dla mnie było to coś zupełnie nowego! Do tej pory miałam kiepskie zdanie na temat Śląska, ale tam naprawdę można odpocząć od miejskiego zgiełku i hałasu. Nocowaliśmy z mężem w magicznym Zajeździe Rycerskim. Fantastyczne miejsce. Po tym wyjeździe jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym regionem polski!

Gość gość
A ja byłam w Rucianym Nida. Polecam to miejsce. Samochodem można jeździć na wycieczki do Mrągowa,Kętrzyna(po drodze Wilczy szaniec,Święta Lipka) , Giżycka. Statkiem przez Śniardwy popłynąć do Mikołajek. Spływ Krutynią boski - woda czysta płytka. Safari też jest dużą atrakcją głównie dla dzieci. Podwórko czyste,spokój, cisza, dużo zieleni,miejsce idealne na wypoczynek dla ludzi z dużego miasta. Na Wiejskiej prawie wszystkie podwórka są fajne polecam 22,27. Na miejscu wzpoczalnia kajakw, rowerw wodnzch

Gość gość
Coś mi się zacięła klawiatura. Można wypożyczyć również motorówkę bez zezwolenia. Po drodze do Zwierzyńca można odwiedzić Galindię( nad samym Jeziorem Śniardwy) i spędzić tam z dziećmi kilka godzin. Atrakcji wystarczy na 7 dni pozostałe można leżeć na trawie nad jeziorem i spacery po okolicy. Pyszne kartacze są w Karczmie i pizza rewelacyjna, ale nazwy już nie pamiętam- drewniane stoły i ławki dużo kwiatów. Jeszcze raz POLECAM Ruciane i okolice. Owoce w niskiej cenie, wszystko mozna kupić na miejscu.

Gość gość
Jeśli polska to tu macie wszystko czarno na białym gdzie chcecie jechać www.videowakacje.pl

Gość gość
Ja mogę polecić Przemyśl i hotel Marko. To dość nietypowe rozwiązanie na spędzenie wakacji, ale zaręczam, że urlop uda się świetnie. Hotel znajduje się w zabytkowym budynku w pięknej okolicy. Można tu odpocząć, pozwiedzać...

Gość gość
W ostatnim czasie takie miejsca są bardzo popularne, ja byłam z koleżanką w hotelu August w Brzesku. To rodzaj spa, z całą masą rewelacyjnych zabiegów. Mają również bardzo dobrą restaurację z kuchnią staropolską, także warto odwiedzać również mniej znane miejsca.

Gość gość
mnie się nigdy nie znudzi nad naszym polskim morzem, poza tym jest sporo miejscowości, gdzie można odpocząć. A jeśli chodzi o bardziej konkretne miejsca to ten hotel http://www.dworoliwski.pl/ prezentuje się pięknie.

Gość gość
Mi bardzo podobało się w Przemyślu. to naprawdę ładne miasto. W sumie przez przypadek do niego z mężem trafiliśmy. Nasi znajomi zadzwonili, że są niedaleko nas, właśnie w Przemyśli, w hotelu Marko. Podjechaliśmy więc do nich. Miasto śliczne, polecam wszystkim, zwłaszcza tym, którzy lubią historyczne miejsca.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować