Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska24

zerwać z chłopakiem dla przyjaciółki

Polecane posty

Gość ciekawska24

czy dużo jest takich dziewczyn, które jeśli miałyby wybierać między chłopakiem, a przyjaciółką, wybrałyby ją? dla mnie to jest nie do pojęcia, ale znam takie osoby. co myślicie o takich dziewczynach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgy
np czemu zerwały dla przyjaciółek?? były lesbami czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska24
nie zerwał, ale mówią że mogłyby. mam taką koleżankę, która uważa że kocha swoją przyjaciółkę i tamta, która ma chłopaka i miałaby wybierać, to wybrałaby ją... normalne to jest waszym zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska24
*zerwały*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggreer
nie jest normalne to nie z przyjaciółką się zaplanuje życie, zamieszka, założy rodzinę, zbuduje dom, zrobi dzieci myślę że tak myślą tylko jakieś gówniary, idealistyczne i trochę feministyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneTwo
Takich ludzie są po prostu dziwakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska24
może nie doświadczyły jeszcze miłości prawdziwej z płcią przeciwną... albo po prostu nie nadają się do bycia w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabka1111111
Wg mnie normalne, tzn. nie że dziewczyna kocha dziewczynę:D Ale przyjaźń bywa z reguły trwalsza niż związek z facetem, dlatego tez bym wybrała przyjaciółkę, gdybym musiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu by nie z przyjaciolka
mozna sobie zrobic dzieci z jakimis trutniami, jedna swoje, druga swoje i moglyby zamieszkac razem i razem wychowywac dzieci, chlop to klopot, to takie brzydkie, prymitywne i bez uczuc wyzszych, a dwie dziewczyny ktore sie kochaja to idealny uklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneTwo
Bo to z natury jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneTwo
To nie są prawidłowe relacje międzyludzkie, tak jak człowiek odchodzi z domu zakłada rodzinę, to jego druga połówka powinna być zawsze na pierwszym miejscu. Jeśli jest inaczej, to ma zaburzone relacje międzyludzkie. Tutaj jest podobnie. Dla niektórych może to nic nadzwyczajnego ale z reguły normalne to to nie jest. Tacy ludzie są dziwakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×