Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiemktórasuknięwybrać

PODOBA WAM SIĘ TA SUKNIA?

Polecane posty

Gość promykkk
suknia piekna tylko widac jej efekt przy bardzo szczuplej osobie z ladnym bustem, jesli nie masz takich wymiaroow nie porywaj sie na nia nie bedzie takiego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemktórasuknięwybrać
wypowiadajcie się. Ja mam rozmiar 38ale jestem wysoka więc myślę że mi będzie pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemktórasuknięwybrać
no właśnie modelka jest mega szczupła. Ja troszkę więcej ciałka mam ale gruba nie jestem. Jaką mi polecicie w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antagonizmczyjak
ten gorset taki sztywny fee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asahopnasasa
tak bardzo ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a21a
najwazniejsze zeby tobie sie podobalo ale ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobieeee
nawet bardzo łądna ale jak ktoś wyżej powiedział trzeba miec figurę taką a jakie masz piersi ? bo widzisz ja tez noszę 38 i mam troszkę większę piersi a na ślubie miałąm podobną tzn.też opierała sie na biuscie i powiem szczerze ze porażka bo cały czas trzeba było podciągać :( a powiem ze ak ją mierzyłam to skakałam i w ogóle i nic nie wskazywało na to a tu klops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutututu fiu fiu
bardzo ładna!!!Ale wymaga odpowiedniej figury, właśnie takiej drobniutkiej.Jakbym jeszcze raz mogła wyjść za mąż to chyba w takiej suknie, tzn. zmieniłabym trochę dół bo za bardzo upstrozny. Do tego gorsetu wolałabym zupełnie prosty bez tych zdobień dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOZE W TAKICH SUKNIACH WYGLADA SIĘ JAK BANIE !!!! i jak się wtym ruszać jak bawić całą noć !!! przeciez wesele to zabawa , no chyba ,ze ktos chce tylko ładnie wygladać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezbyt
i znowu ta góra obleśna wieśniacka dół ładny ale podejrzewam że to katorga w takiej sukni od rana i całą noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×