Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawy_23

czy Wasi faceci całują Wam stopy?

Polecane posty

Gość baśka56i0659-95
wierczorem po kąpieli jak najbardziej ;D Mój facet całuje mnie WSZĘDZIE!!;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojej całuję nie tylko wieczorem po kąpieli, choć oczywiście nie wtedy, gdy ma jakieś brudne czy spocone. Dla mnie to taki akt uwielbienia mojej dziewczyny. Ona to też bardzo lubi. Oczywiście również całuję jej całe ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka56i0659-95
Bardzo dobrze, grastuluję podejścia :) I Twojej dziewczynie takiego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się generalnie traktować ją jak księżniczkę. Stopy to taki mój fetysz, ale bardzo lubię też całować jej nogi, pośladki, no i oczywiście piersi. Ty chyba też nie masz na co narzekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quis leget: nie jest to takie jasne i oczywiste, bo w końcu większość facetów tego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innych sytuacji nie ma, bo on to taki mój na boku. A mój facet ten oficjalny to nie robi tego raczej. On jakis generalnie dziwny jest i pruderyjny, dlatego mam drugiego. Ale poniewaz musimy sie kryc, to innych sytuacji jak intymne miedzy nami nie ma. A gdyby byly to i tak by sie konczyly seksem. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojej dziewczyny, to może łączy się trochę z dominację. Ona lubi lekko dominować i to całowanie stóp jest jakby symbolem tej dominacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minutka...
Izzy ale to chyba nie mój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to jest tak, ze on bardzo lubi jak ja dominuje. A mnie cieszy odgrywanie takich ról. Ale ja tez lubie luc zdominowana, wiec sie wymieniamy. Czasem to ja jemu dam po pysku, napluje na niego, usiade mu na twarzy itp., a czasem on mi daje klapsy w pupe i piersi, pakuje mi wacka do buzi, ciagnie za wlosy i tak dalej. Oboje to lubimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bez obaw, minutka. ALe nawet jakby sie okazalo, ze twój ma kobiete na boku, to, z logicznego punktu widzenia, co w tym takiego zlego? Jesli nie zamierza od Ciebie odchodzic, a z ta druga spotyka sie dla seksu, poniewaz oboje tego wlasnie potrzebuja, to w sumie czemu jest to takim strasznym tabu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzy: u nas jest podobnie. Ona czasem lubi dać mi po buzi albo kopnąć w tyłek z obcasa. Mnie to bardzo kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, np. kaze mu otworzyc, usta, pluje do nich i on powinien podziekowac. A jak nie podziekuje to dostaje po twarzy z liscia. On jest wtedy masakrycznie podniecony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie. Moja to raczej lubi mi czasem przylać, a potem krzyczy, żebym ją po stopach całował. Raz była taka sytuacja, że siedzieliśmy wieczorem na ławce w parku, ja coś tam powiedziałem wg niej niewłaściwego a ona na to, że teraz musi mi przylać. Kazała mi wstać i mocno kopnęła w tyłek, a była na obcasach. To było megapodniecające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzy: gdybym był sam, to byłbym Tobą bardzo zainteresowany. Napiszesz, co robisz w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksiiiiii25
obrzydlistwo, gdyby mnie facet w stopy całował to bym go wyśmiała, macie jakąś potrzebę aby byc uległym i poddanym kobiecie a kobieta z tym że chce być wielbiona, trochę to dziecinne i śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest całkiem sporo osób, które mają takie potrzeby. U mnie to nie wiąże się z jakąś uległością w życiu, ale elementy dominacji z jej strony niewątpliwie występują. A czasem z mojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz napisać tutaj. Moja dziewczyna jest barmanką, ja mam pracę biurową w prywatnej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×