Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

66

Jestem szczesliwa! Zostalam prababcia i chce oglosic to calemu swiatu!

Polecane posty

Ja sama wyszlam za maz jak mialam 16 lat moj maz byl tylko dwa lata starszy ode mnie Urodzil sie nasz syn ktory teraz ma dwojke dzieci a jego dzieci maja swoje dzieci. Wnuk od strony syna ozenil sie jak mial 19 lat, jego zona ma 18 i maja dwojke dzieci - chlopca i dziewczynke (ktore urodzily sie 3 miesiace temu). Moja wnuczka od strony syna miesiac temu skonczyla 18 lat i w dniu swoich imienin dostala najpiekniejszy prezent na swiecie, urodzila swojego synka. Teraz moja corka urodzila swojego syna jak miala 18 lat i teraz gdy jej syn ukonczyl pelnoletnosc ozenil sie i rowniez zostal ojcem chlopczyka. Moja corka w wieku 37 lat zostala babcia - czy to nie powod do radosci:) Jestem szczesliwa, teraz ja i maz chcemy by wszystkie wnuki z prawnukami wprowadzily sie do nas i my sie ich dzieciaczkami bedziemy zajmowac. Mam ochote oglosic to calemu swiatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOmibiee
ja pierdole co za patologia :D będziecie sie jebac nawzajem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie czekam na gratulacje, dziecko to najpiekniejsza rzecz na swiecie. No ja zostalam bardzo mloda prababcia bo mam dopiero 66 lat a te dzieci tak jakby mi dodaly sily :) Teraz tylko liczyc na kolejne praprawnuki za kolejne 18 lat :) Ja i maz bedziemy sie czuli wtedy bardziej potrzebni :) Czekam na gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wiessssss
patologia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barrakuda...
no skoro 66 lat to pewnie koniec drugiej wojny pamieta? ;) czy nie pamieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uapapspspso
spoko gratulacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staropolskie obyczaje jakieś
To i tak za późno . Moja ciotka urodziła corke gdzy miała 16 lat - jej córka tez urodziła corke w wieku 16 lat . Czyli mając 32 lata była już babcia . I teraz jej wnuczka własnie urodziła syna . Oblicxcie sobie ile ma lat i już jest prababcia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×