Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wrozka marysienka

bekanie i pierdzenie w pracy

Polecane posty

Gość wrozka marysienka

Od ponad roku pracuje w biurze w centrum Londynu i niemoge pojac pewnego fenomenu. Moi wspolpracownicy ( w wiekszosci anglicy) bekaja i pierdza na caly regulator, nawet im przez mysl nie przyjdzie aby powiedziec przepraszam... czy takie zachowanie jest normalne? czy u was w pracy tez takie swinie sie trafiaja?

Gość niestety jest to
powszechne u Brytyjczykow

Gość wrozka marysienka
hm..powszechne u brytyjczykow, no ale myslalam, ze jak juz pracuje sie w biurze to raczej i kultura osobista powinna byc wyzsza niz na budowie, panowie elegancko wystrojeni, wyperfumowani a tu takie swinskie zachowanie! do tego doloze jeszcze higiene jamy ustnej, czasami mozna sie przekrecic od wyziewu niektorych i dodam, ze pare osob ma staly kontakt z klientem :/

Gość kajli minog
u mnie w robocie to nagminne jest, pierdzenie, bekanie, pracuje w malej firmie zajmujacej sie transportem, wiekszosc pracownikow stanowia faceci, ale mamy tez dwie angielki, ktore nieraz takiego smroda puszcza, ze mozna sie pozygac, przed moim biurkiem siedzi tez niezly smrodziaz, codziennie chodzi do kafejki na sniadanie a potem beka i pierdzi (smrod jajek i fasoli), mam pod biurkiem odswierzacz powietrza i psikam non stop bo niestety mamy okno, ktore sie nie otwiera :/ nie rozumiem jak mozna byc taka swinia

Gość iojuih
brytole sa obrzydliwi, dlatego nie rozumiem jak mozna dobrowolnie chciec mieszkac wsrod takich ludzi:O

Gość ssadadad
tez pracuje w biurze, z facetami nic takiego sie nie zdarza ale owszem nawet na ulicy zdarza sie tego doswiadczyc...

Gość gość
najgorsze jak ktoś się zesra w autobusie

Gość gość
sama puscze czasem cichacza jka tlok jest i wytrzymac nie moge a co, moment luz jest kolo mnie, sama udaje ze smierdzi haha

Gość gość
Obrzydliwosc, u mnie nic takiego nie robia na szczescie.

Gość gość
z brytolami jest to sprawa prosta. trzeba dać im do zrozumienia, że pierdzenie i bekanie oraz śmierdzące skarpety i cuchnące wyziewy z gęby czy woń przepoconych ubrań nie leży w kulturze polskiej. Ja, jako jedyny pracowałem w zespole składającym się z kilkunastu brytoli i po szczerej rozmowie wyjaśniło się, że oni myśleli, że polska kultura zezwala na pierdzenie i bekanie i inne smrody. Jak im wyjaśniłem, że polska kultura potępia pierdzenie, bekanie, smrody, marszczenie freda w kiblu w pracy czy inne dzikie zwyczaje, to się nauczyli i teraz w pracy nie ma chlewa. Jednak nie zmieni mojego przekonania to, że brytole to brudasy śmierdzące i syfiarze którzy dorobili się na okradaniu swoich kolonii zamorskich.

Gość gość
Buehehehhehehe macie swoj cudowny zachod i angielska szkocką kulturę :D :D :D beka z brexitowców :D

W Belgii to też normalne, w ogóle się nie hamują. Szczególnie z bekaniem.

Dnia 2.11.2018 o 22:30, Gość gość napisał:

marszczenie freda w kiblu w pracy

To oni tak robią? 😮

Gość hmmm

Mam chyba mega szczescie, pracuje w biurze i nikt nie beka/nie pierdzi publicznie, znakomita wiekszosc ludzi to Brytyjczycy

Gość ludzie luzu

bekanie i pierdzenie to NATURA, ale można iść do kibla i pierdzieć, nie powinno się trzymać pierdu tylko puszczać bo nie zdrowe dla jelit, ja tam pierdze gdzie popadnie, a brytole mają w doopie udawanie arystokracji jak polacy i gòwno ich obchodzi co inni myślą, a polacy zaraz spina i "co ludzie powiedzą"

Gość Gość
3 minuty temu, Gość ludzie luzu napisał:

zaraz spina i "co ludzie powiedzą"

No nie bardzo, takie podstawy kultury. Mnie brzydzi, jak ktoś obok mnie pierdzi, więc też tego nie robię obok innych w pracy itp. Ale kultura to jak widać pojęcie względne.

Natura jasne że tak, ale co za problem puścić bąka w samotności? Masz potrzebę dzielenia się z innymi? 😄 

Gość Gosc
Dnia 17.03.2019 o 09:56, Joeri napisał:

W Belgii to też normalne, w ogóle się nie hamują. Szczególnie z bekaniem.

Belgowie, szczególnie Flamingi to chyba największe świnie w Europie. Nigdy nie widziałem , żeby któryś umył ręce wychodząc z kibla. Bekanie, pierdzenie, ogólne niedomycie na porządku dziennym. Oczywiście wiadomo, że ci lepiej wykształceni zachowują się inaczej, ale tamtejsi robole są naprawdę ohydni 🤮

Gość Kupa do ust

.

Tak. Też mieszkamy w Anglii i mojego partnera współpracownicy to w większości Anglicy. Jest dokładnie to samo i myślę że to obrzydliwe. Niestety to samo jest u Niemców. Wiem, byłam, mieszkałam. Ochyda.

Gość Natali

Jak ja byłam w UK to jeden angol dłubał w nosie przy innych ludziach a taka angielka cały czas drapała się po tyłku i puszczała bąki.

Dnia 8.06.2011 o 00:27, Gość wrozka marysienka napisał:

Od ponad roku pracuje w biurze w centrum Londynu i niemoge pojac pewnego fenomenu. Moi wspolpracownicy ( w wiekszosci anglicy) bekaja i pierdza na caly regulator, nawet im przez mysl nie przyjdzie aby powiedziec przepraszam... czy takie zachowanie jest normalne? czy u was w pracy tez takie swinie sie trafiaja?

W Niemczech jest tak samo , zachód to żadna cywilizacja ich bogactwo pochodzi z kolonializmu i zabierania złota czarnym ludziom

Dnia 13.06.2011 o 14:19, Gość iojuih napisał:

brytole sa obrzydliwi, dlatego nie rozumiem jak mozna dobrowolnie chciec mieszkac wsrod takich ludzi:O

Niemcy są jeszcze gorsi bo też walą bąki przy ludziach i mają się za wielkich panów mania wielości zachodu 

Napisano (edytowany)

Przez 2 lata mieszkania w Niemczech co najmniej 20 Niemców się przy mnie  zesralo aż mi się chciało rzygać oni nawet przy jedzeniu potrafią zawalic bąka zabojce

Najgorsze że w Niemczech robią to nawet inzynierki wielkie paniska po studiach , takie państwo a pierdzi z całej rury że aż echo idzie 

Ludzie ze wschodu to prawdziwe francuskie pieski przy Niemcach i anglikach co sobie bez żenady wszędzie grzebią przy ludziach 

Edytowano przez Drpaolita

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować