Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodawodawoda

Sucha, szorstka skóra na szyi ?!

Polecane posty

Gość wodawodawoda

Witam, mam dość dziwny problem. Od kilku dni mam suchą, szorstką skórę za uszami i trochę na szyi, pod żuchwą. Nie wiem, co to jest. Od opalania ? (Kilka dni temu opalałam się kilka godzin, ale nigdy wcześniej coś takiego u mnie nie wystąpiło.) Od żelu do twarzy ? (Zawsze używałam mydła, teraz kupiłam żel i stosuję go od chyba 2 tyg.) Od małej ilości wody w organizmie ? Proszę o jakieś sensowne porady :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodawodawoda
Halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodawodawoda
To powazne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naiwlzaj jakims mocnym kremem. najlepeij kremem domowej roboty.a jak juz to ze sklepu bambino nivea czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodawodawoda
Czy to jest zarazliwe ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halotuziemia
zarazliwe to jest ???????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halotuziemia
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volaka
A próbowałas moze kremu alantandermoline dla skóry szorstkiej ? Jak nie to biegnij do apteki,bo ten krem na bank pomozem,a nie jest drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SARAH JESSICA
moze od perfum > mi sie wyszusza skóra od perfum na szyi i dekoldzie w połaczeniu z kontaktami ze słońcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammyczek
Spróbuj posmarować jakimś emolientem z apteki, nawet niekoniecznie musisz kupić, bo może wystarczą próbki, o które możesz poprosić. Spytaj czy nie mają jakichś z a-dermy, te powinny pomóc, sama jestem użytkowniczką tej marki i nie narzekam już na szorstkości skóry, które niegdyś uprzykrzały mi życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślałam o tym samym co SARAH JESSICA, że to od perfum mogło Ci się zrobić, bo to bardzo częsta reakcja. Trzeba uważać, by nie perfumować miejsc bezpośrednio wystawionych na słońce. Teraz staraj się tego nie opalać. Najlepiej zaopatrz się w aptece w jakiś dermokosmetyczny krem przeciwsłoneczny z wysokim filtrem, taki z emolientem do bardzo suchej skóry, no i może jeszcze taki do smarowania tego na noc (może być A-Derma jak polecała kammyczek, ale w sumie jest tego całe mnóstwo w aptekach). Do tego osłaniaj te miejsca przed słońcem, żeby się nieładnie nie przebarwiły i będzie ok. Jak to nie pomoże to biegnij do lekarza, bo może to początek jakiegoś poważniejszego schorzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×