Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Albertk2

Dobre SPA w Polsce

Polecane posty

Gość spaholiczka
Jeslli chodzi o dobry hotel ze spa i z wysmienita kuchnia to Lubicz w Murzasichle (http://www.kopieniec.pl/ ) bedzie idealny. Dodajcie sobie do tego piekne widoki i przepis na relaks juz macie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unitral, chociaż byłam w samym spa, nie mogę ocenic hotelu, bo nocleg mieliśmy w innym miejscu. Ale olbrzymi wybór i ta atmosfera robią swoje! Robia wrażenie. Fajna, profesjonalna i miła obsługa. Dobre miejsce aby wypocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niedawno byłam z koleżanką w www.spa-warszawa.com.pl. Spędziliśmy tam prawie cały dzień i muszę przyznać że bardzo miło spędziłyśmy ten czas. Zabiegi są bardzo przyjemne i wykonane z dużą dbałością. Ceny także mają atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam świetne SPA w Jabłonnej www.loftspa.pl , byliśmy ostatnio tam z koleżankami i musze przyznać że standard maja bardzo wysoki a do tego nie obciąża ta za bardzo kieszeń, warto odwiedzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o mnie chodzi to prowadzę pokoje gościnne pod Sanokiem i ogłaszam się w różnych miejscach, głównie w internecie. Z takich serwisów gdzie mogę zaobserwować realną promocję to na pewno strona www.meteor24.pl się sprawdza. Często ktoś do mnie pisze czy dzwoni i mówi, że znalazł mnie na Meteorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam naprawdę wspaniałą klinikę sprawdzoną a można zobaczyć tutaj - gdzie Masaż klasyczny może być masażem całego ciała, czyli takim gdzie masowane są kończyny dolne i górne, plecy, kark, brzuch i klatka piersiowa, masaż całościowy czyli kończyny dolne wraz z całym kręgosłupem lub częściowy, gdzie masowany jest tylko wybrany przez pacjenta obszar np. same plecy i kark lub nogi a zobaczyć trzeba tutaj - http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/fizjoterapia/masaze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unitral w Mielnie, pewnie już padało, ale popularne, dobre, fajne ceny, czego chcieć więcej? Dla rodzin z dziećmi może i najlepsza opcja, bo są przystosowani do potrzeb całej rodziny, są atrakcje dla dzieci - to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto na odpoczynek i zabiegi zatrzymać się w www.laola.pl . Mają noclegi nad morzem i wile różnych atrakcji które powinny spodobać się nawet najbardziej wymagającym podróżnikom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgo_rzata
Jeśli szukacie ekskluzywnego SPA, które w dodatku zagwarantuje wam pyszną kuchnię i wygodne, eleganckie pokoje to koniecznie wybierzcie się do Hotelu Lubicz w Ustce. My z mężem jeździmy tam w okresie jesiennym, żeby zrelaksować się i nabrać siły na zimę ;) Mają bardzo dobre ceny karnetów a masaże są zachwycające. Może się naprawdę zrelaksować i zapomnieć o rzeczywistości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w unitalu byłam razy, niestety do mielna mam wybitnie daleko, a szkoda, bo spa jednak pierwsza klasa. Świetnie się tam u nich czułam! Nie inaczej moje 2 przyjaciółki, jest w czym wybierać jeśli chodzi o zabiegi a obsługa/personel pierwsza klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też należę do fanek Hotelu Lubicz :) Nieważne czy jade tam z mezem czy przyjaciółkami i tak jest świetnie. Klimat ekskluzywnego hotelu i SPA działają naprawde odpręzająco. Kuchnia rzeczywiście też jest bardzo smaczna. Można odpocząć za wszystkie czasy i zapomnieć o pracy i zmartwieniach :) Jednym słowem to idealny nadmorski hotel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o unitralu już kolejny raz czytam dobre rzeczy, faktycznie trzeba będzie to keidyś sprawdzić ;) szkoda, że nie mamy jakoś mega blisko, wręcz przeciwnie, ale z drugiej strony - morze trzeba od czasu do czasu odwiedzać, miło, że sa przygotowani na przyjazd dzieci, wiec spokojnie mozna wybrać się całą rodzinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mestelinde
ja się do tego SPA unitral wybieram w te wakacje, w sierpniu, też wiele dobrego o nich słyszałam, ale nigdy nie miałam okazji sprawdzić. w sporej ilosci spa byłam, jakieś porównanie na pewno mam, mam nadzieję, że się nie zawiodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejscem, w którym spędziłam cudowny okres wypoczynkowy było www.perfectaspa.pl . Pojechałam tam z 3 koleżankami, mocno zestresowane po trudach codziennej pracy. Bardzo nas to postawiło na nogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bardzo lubię Hotel Lubicz. Co roku jeździmy tam z mężem żeby naładować baterie. Jeszcze nie udało mi sie trafić do lepszego spa. W Lubiczu nie dość, że zabiegi są na naprawdę wysokim poziomie, to jeszcze warunki hotelowe to jakaś bajka. Pokoje sa piękne i bardzo ekskluzywne, a jedzenie w restauracji znakomite. Tyle pozytywnych rzeczy nagadałam się wszędzie o tym hotelu, że teraz połowa moich koleżanek z pracy ta, jeździ. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdżę do www.laola.pl bardzo polecam, mają fajne spa, czyściutkie i ciche pokoje, każdy znajdzie tam jakąś atrakcje dla siebie, a jakby tego było mało, jest również bardzo blisko do plaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Hotel SPA Medical Dwór Elizy www.dwor-elizy.pl w Kotlinie Kłodzkiej. Lato w tym roku bardzo kapryśne, więc sprawdzi się hotel z basenem, saunami i centrum spa, gdzie można świetnie wypocząć. Duży wybór zabiegów i przystępne ceny a do tego przesympatyczna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam ostatnio w świetnym SPA. Pojechałam do salonu SPA www.baborbeauty.pl w Rzeszowie i polecam ich również wam. Świetne miejsce, w którym można się poczuć jak królowa. Mają dobre zabiegi, które przeprowadzają z dużym profesjonalizmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne spa to w hotelu Remes w Poznaniu mają: http://www.hotelremes.pl/spa. Wszystko w tym spa jest bardzo nowoczesne i wysokiej klasy. Jest tam takze restauracja z ciekawym menu. Lubie tam jezdzic i mysle, ze kazdy kto planuje wypoczynek w SPA swietnie sie tam odnajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie odwiedźcie Instytut Zdrowia i Urody Yasumi w Nowym Sączu - Ogromny wybór zabiegów, dbałość o najmniejsze szczegóły, doświadczone, miłe Panie kosmetyczki i fryzjerki -w ofercie m.in: zabiegi kosmetyczne na twarz oraz ciało, zabiegi odchudzające, masaż, trwała depilacja https://nowysacz.yasumi.pl/masaze-i-spa Yasumi SPA połączone jest z Trendy Hair Fashion (salon fryzjerski) oraz Trendy Nails Fashion (gabinet stylizacji paznokci) - więc każdy znajdzie coś dla siebie :-) Dodatkowym plusem jest możliwość rezerwacji online - https://salon-ns.versum.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o dobre salony urody, to ja mogę polecić siec www.Denique.pl często do nich chodzę i naprawdę jestem zadowolona, fachowa obsługa i profesjonalne zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olakwiatkowska14033
Hejka :) Ja byłam w hotelu gdzie było spa i jestem bardzo zadowolona, super obsługa i świetny klimat byłam na masażu wibracyjnym aquavibron super sprawa :) http://bristolbusko.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaKatarzyna
Widzę tutaj dużo ciekawych miejsc. Osobiście mogłabym polecić Bristol Medical Center wraz ze strefą SPA, który znajduje się w Busku-Zdroju. Bywałam już w kilku obiektach typu spa w Polsce, Czechach i na Słowacji. W Bristolu mają jednak świetnie "ogarniętą" ofertę dla osób mających różne problemy zdrowotne, którą spokojnie można przejrzeć na ich stronie bristolbusko.pl. Sama od ponad 6 lat cierpię z powodu stawów i chyba nigdy nie czułam się lepiej, jak po kąpielach w wodzie siarkowej i po zabiegach prądami interferencyjnymi i galwanicznymi. Świetnym pomysłem jest bieżnia antygrawitacyjna (mój małżon korzystał). Do tego mogłam powalczyć ze skórką pomarańczową dzięki cellu detoxium i drenażom limfatycznym. Aha, zapomniałabym o masażach... wybór mają ogromny i chyba każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Osobiście pokochałam masaż wibracyjny aquavibron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja razem z chłopakiem byłam w www.balticinn.pl. Jest to ośrodek znajdujący się w Pogorzelicy. Mają bardzo dobry standard, niskie ceny i szeroką gamę zabiegów spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wraz z mężem byłam w www.willazlota.pl w Karwi. Bardzo ładna miejscowość, a sam ośrodek zapewnia wysoki standard w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzdrowisko w cieplicach to równie ciekawa alternatywa. Dopiero co stamtąd wróciłem, nie mogłem zrezygnować z tak ciekawego pakietu cenowego. Rezerwując 7 dni przed przyjazdem mogłem liczyć na rabat 30%! Było warto, gdyż na miejscu skorzystałem z wód termalnych, 3 posiłków dziennie a nawet porannej gimnastyki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu miałam okazję odwiedzić spa Dr Irena Eris w Białymstoku. Było to powiązane z moim wypoczynkiem w hotelu http://www.royal-hotel.pl , spa zaś należy do ich kompleksu. Spa jest wyposażone w 8 gabinetów, które zachowały niezwykły klimat relaksu oraz spokoju. Niezwykle tam wypoczęłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonale wspominam wizytę w SPA, która była oferowane w Hotelu Supraśl http://hotelsuprasl.com . Przy okazji noclegu i wypoczynku mogłam skorzystać z tamtejszych dobrodziejstw takich jak sauna, jacuzzi basen i masaże. Cóż to był za relaks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×