Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balsam do ciała

Czy ktos doradzi w sprawie internetu bezprzewodowego?

Polecane posty

Gość Balsam do ciała

Chciałabym mieć internet bezprzewodowy, ale nie wiem jaką firmę wybrać, która jest najlepsza itd :) Czy ktoś zna się na tym, używa takiego internetu i mógłby mi doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam z kabelka, ale chodzi o to, że kończy mi się umowa a planuję wyjeżdżać często w miejsce gdzie kablowego nie mam :O i właśnie chciałabym bezprzewodowy, żeby móc korzystać i w domu i w miejscu gdzie dostępu obecnie nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Multimo ale kablowy i jestem z niego zadowolony. wie penie bezprzewodowy tez będzie u nich dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodaj 25 zł net z sieci komórkowych ma to do siebie że jeśli siec jest przeciążona lubi lagować i się wieszać ponoć najlepszy to Play lub Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli z tym bezprzewodowym to tak kolorowo nie jest :O myślałam, ze działa bez problemu. A z tymi kartami to jest tak, ze np jak nie używasz to możesz nie kupować karty? Tzn czy można mieć przerwę tak jak w telefonie na kartę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest akurat fajne. A jak szybko ubywa z tej karty? Np jak używam tylko portali typu allegro, czasami ściągnę z neta jakiś plik tekstowy albo pdf szybko będzie ubywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedawcy bezprzewodowego mają również swoje rejony odbioru, np. w pcimiu dane sektory mają np 50% lub 100% odbioru, a tuz za miedzą ten sam dostawca nie ma zasięgu jeśli dużo podróżujesz w różne rejony może być..różnie to tak jak z google satelit - niektóre rejony nie mają odpowiednika foto ;) dostawca zapewnia jedynie 80% prędkości nigdy 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak jak ja. Takie użytkowanie to spokojnie 3 m-ce. Ja dużo siedzę w ciągu dnia w necie. Czasem pieśń ściągnę ale rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za antena? a orientujecie się jakie ceny są w plusie i playu? Porównywalne? Mam telefon z Plusie i z zasięgiem problemu nie mam, więc z netem pewnie też by nie było. Czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balsam do ciała no to masz ten najsłabszy zasięg :o antena jest malutka, za z 10 cm i jest cienka, u mnie stoi na monitorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1,5 GB na m-c to mało, zależy jeszcze ile siedzisz, jakbyś sprawdzała tylko @ lub/i zamawiała na Allegro myślę, że od biedy starczy. Ale jeśli siedzisz po kilka h/dzień to na pewno nie starczy. Ja zużywam ok 5-6 GB /m-c :) tak, antena ma magnez i to dość mocny, tak że nawet na rurze od kaloryfera, do góry nogami wisiała :D Wszystko jest dobre byle by zasięg był lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ckpolina
Z Playem przez pol roku nie potrafili rozwiazacumowy ,a kase pobierali.Specjalne procedury musza byc ,a to podpisnieczytelny,a to na formularzu ma byc ,a to adres nie ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×