Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aparatkaaaa

Suplement diety

Polecane posty

Gość aparatkaaaa

Od jakiegoś czasu noszę aparat ortodontyczny, co dosyć ciężko znoszę, w związku z czym jedzenie mam trochę utrudnione. Jem mało i niezbyt często, toteż chudnę na potęgę. To mi akurat nie przeszkadza, ale myślę sobie, że na moje zdrowie niezbyt dobrze to wpływa. Zapewne brakuje mi witamin i wielu potrzebnych rzeczy. Pomyślałam sobie, że może dobrze by było stosować jakieś suplementy diety, może jakieś koktajle witaminowe, odżywcze...? (koktajle byłoby mi najłatwiej "konsumowac", bo nie wymagają gryzienia a chyba sa smaczne... ;)) Tyle, że nie mam o tym pojęcia, kompletnie się nie znam - pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfikswq
Rób koktajle owocowe (różne smoothies np) czy warzywne po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz sobie zainwestować w jakiegoś gainera, to tak jakby obiad w proszku, używają tego kulturyści chcący zwiększyć masę mięśniową, ale ty nie musisz się bać, że staniesz się napompowanym koksem :), po prostu dostarczysz odpowiednie wartości odżywcze. Zajrzyj sobie np. tutaj http://tnij.org/l8xz masz tego rodzaju odżywkę, dobrze się rozpuszcza, w smaku też jest spoko, a cenowo wyjdzie ci mniej, niż gotowanie obiadów codziennie. Dobre jako drugie śniadanie czy podwieczorek, robisz szejka i masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×