Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madameeeeeee

MYREVIN ŻE TEM :P

Polecane posty

Gość madameeeeeee
no to musisz miec kondycje :P Lusesita de Milagros Dolores gacie to jest to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to nie jest walka, zawsze coś ćwiczyłem.. no tz od dawna, jak ktoś raz zasmakuje to ciężko przestać. No i zbicie wagi z wiekiem jest cięższe, ciekaw jestem o ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walka dla mnie to wysiłek.. to robię z przyjemnością więc cięzko to mi nazywać walką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madameeeeeee
a co cwiczysz :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to w domu.. hantle, pompki podciągnie i brzuszki. Nic wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co się tak męczysz myrek....przecież nie po to żeby dobrze wyglądać...kobiety przecież przestały dla Ciebie istnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasia
moi drodzy pomóżcie! :) jest taki sobie konkursik foto i chciałabym, abyście oddali na mnie głos ;) temat to niezwykłe ujęcie przedmiotu codziennego użytku, a tutaj jest link do zdjęcia http://konkurs.fotokursy.com.pl/praca/699#show nie musicie się nigdzie rejestrować, wystarczy kliknąć (tam jest obok zdjęcia na niebiesko "+zagłosuj") dzięki wszystkim, którzy wsparli amatorkę fotografii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak Myrek tak wlasnie
gdy byłem młodszy wystarczyło się poruszać i bardzo szybko traciło się na wadze. i wszystko jasne, kiedy sei regularnie seksiłeś w tłuszczyk nie obrasałeś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki niehigieniczny
ktos Ci głupot naopowiadal :P zmien ginekologa chłopie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa... nie wiem, nie znam osobiście faceta, który gania do ginekologa, no chyba że o tym nie gada. Cześć sowa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i moj sen ze spedze
ten wieczor z Myrem, sie rozmył. spotkal sobie znajome i jak nic zabaluja do rana :classic_cool: milego wspominania :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasia
moi drodzy pomóżcie! :) jest taki sobie konkursik foto i chciałabym, abyście oddali na mnie głos ;) temat to niezwykłe ujęcie przedmiotu codziennego użytku, a tutaj jest link do zdjęcia http://konkurs.fotokursy.com.pl/praca/699#sho w nie musicie się nigdzie rejestrować, wystarczy kliknąć (tam jest obok zdjęcia na niebiesko "+zagłosuj") dzięki wszystkim, którzy wsparli amatorkę fotografii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×