Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lepiej będzie gdy zaczernię

Dziś 14 czerwca od godziny 10.30 do 16.30 wyszłam na miasto w

Polecane posty

spodenkach bardzo bardzo krótkich bez bielizny, dość luźnych, czyli takich w których nie mam złączonych nóg widać jedną z moich warg a jak je bardziej rozchylę to widać cała punie. No to wsiadłam w autobus i pojechałam do większego miasta niedaleko mojej miejscowości no i już tam się zaczęło specjalnie osiadłam na przeciwko mężczyzny i zaczęłam niby grzebać w torebce i rozłożyłam nogi (miałam okulary przez które nie było widać moich oczu) i spoglądałam na niego na początku patrzał ale co chwile odwracał wzrok i się zrobił czerwony wiec ja postanowiłam udawać ze pisze skupiona sms i patrzałam na niego a on się patrzył i widziałam jak się podniecił członek mu stanął ale miałam satysfakcje, wysiadłam wcześniej od niego i przechodząc obtarłam się o niego pupcią a potem przez szybę widziałam jak obraca głowę w mym kierunku, ok jeden zaliczony, potem nie musiałam długu czekać na okazje weszłam do klubu poprosiłam o sok i był stolik z samymi chłopakami na oko z liceum wiec oczywiście usiadłam przy barze tak by wszystko widzieli nie minęło 5 minut zaczęli szmerać miedzy sobą wszyscy kozaczyli ale żaden nie podszedł tylko słyszałam ale ma fajnego Boberka a drugi mówił ze się nie podoba no ja dalej spokojnie pije soczek aż w końcu podchodzi do mnie jeden i cały czerwony z takim tekstem(to byl zakład) przepraszam, bóbr pani osiadł na spodniach a oni wszyscy w ryk (śmiech) mnie tez to niezłe rozbawiło ale udałam spokojna i powiedziałam to mój pupil, tu chyba nie ma zakazu wnoszenia zwierząt ;) koleś już nie wiedział co odpowiedzieć i wyszedł w ogóle z baru oni za nim i puszczali mi oczko heh spiłam soczek i udałam się do parku, znalazłam fajnych dwóch gości i się położyłam na przeciwko nich z rozłożonymi nóżkami moja punia uśmiechała się centralnie do nich założyłam sobie słuchawki i tak lezę z 15 minut nie wiem co robią po tych 15 minutach podnosząc się a patrze oni się przybliżyli do mnie mówią czy tez chce piwka (ja niestety nie mogę pić) no i im to powiedziałam a oni ze mi dotrzymają towarzystwa jeśli chce no i co taka ładna dziewczyna robi sama gadka szmatka mowie im wprost ze zawsze marzyłam o trójkącie z dwoma mężczyznami (chociaż już taki miałam) członki im od dawna stały a i gadaliśmy o takich tematach no to uzgodniliśmy ze jedziemy do jednego z nich już w aucie poleciałam z jednym z nim w ślinę na tylnym i się macaliśmy dobra weszliśmy do mieszkania i szybko się zaczęło mowie ze najpierw kąpiel bo higiena najważniejsza na szczęście on miał jacuzzi i weszłam ja i oni zaczęliśmy się myc no potem od razu powiedziałam ze chce by mnie któryś z nich wziął od tylu przy ścianie to tamten brał mnie dosyć mocno ale chciałam mocniej ale i tak nie było źle a ten drugi się przyglądał i widziałam ze tez chce, ok ja doszłam przenieśliśmy się do salonu ja zajęłam się tym co stal ustami (bardzo jęczał prawie jak kobieta i to mi się bardzo podobało) a ten drugi brał mnie od tyłu nie za szybko ale głęboko i czułam ze chciał dojść bo wyciągał go całkiem wsadzał mocno po paru pchnięciach czuje ze już dochodzi wyciągam tego peniska z buzi i mowie na plecy! haha to było śmieszne i dalej tamtemu ciągnę jak dochodził to super się wił i miał dobry smak, no dobra wzięłam torebkę do łazienki się omyłam a oni ze zostań dziś na cały dzień i na noc rozkręcimy imprezę ja powiedxialam ze nie, pożegnałam się chcieli numery ale nie dałam, może ich kiedyś spotkam hehe, no dobra wychodzę jestem na osiedlu i widze wychodzi facet na oko 34 lata długowłosy (uwielbiam takich) z pięknym psem husky mowie będę go miała kręcę się kolo niego no wiec podchodzę wyłączyłam telefon i pytam ktora godzina oczywiście chwale psa bo je uwielbiam i sie schylam do tego psa on sie cieszy a ja na kucaka no dobra zagadam do niego chyba szlam z nim pól godziny i on mówi ze chuć usiadziemy na lawce a psa puścimy osiedliśmy na deptaku i ja nie wiedziałam jak mu ja pokazać wiec zrzucilam okulary i sie baaaardzo wypielam prosto przed jego nosem, jak już zabrałam okulary usmiechnelam sie do niego czarujaco a on mial otwarte lekko usta ze zdiwienia zapyalam chyba dawno nie miales kobiety on ze od roku jest po rozwodzie i nie mial no to mysle ze jest moj, pytam mieszkasz sam, o tak. no to juz wiedzielismy ze pojdziemy do niego, pies zrobil kupcie i wróciliśmy do niego. (mieszkał na tym samym osiedlu co ci faceci ale nie spotkalam ich) piesek poszedl do kuchni sie polozyl (byl naprawde grzeczny i słodki) a my usiedlismy w salonie, powiedział ze lubi takie wyzwolone kobiety, i ze bardzo lubi tam wloski i ze dawno nie dotykal kobiecego ciala i czy moze najpierw mnie obejrzeć podotykac całować ja mysle w porządku mowil ze jestem piekna czlonek mu nabrzmial moja punia tez zwilgotniala bo mimo ze pzez rok nie mial kobiety to cudownie dotykal i robil dobrze jezykiem mmmm (jemu dalam numer) tutaj bylo bardziej romantycznie, a w koncu zapytal czy moze wejsc to bylo slodkie pomyslalm ze juz nie chce nigdzie indziej isc chce zostac u niego, wszedł az mnie wzdrygnelo teraz jak to pisze kochal sie ze mna okolo godziny robilismy to w wielu pozycjach mial fantazje, mowil ze chce sie nacieszyc, dopiero po jakiś 40 minutach wyzwolil sie i doszedl rowniez super przezywal orgazm potem wspolny prysznic....... wyszlam od niego o 16 chcoc chcial bym zostala na noc, wrocilam do domu, i mysle o nim, boze tak zaluje tego trojkata ale bylo minelo, pisal juz do mnie pare wiadomosci ale jeszcze mu nie odpisalam, czuje ze sie jeszcze spotkamy, robilismy to w takiej pozycji ze mialam orgazm napewno ok dziesieciu razy ale nie liczylam i kilka gdy robil mi dobrze jezykiem to ylo boskie! najlepszy dzien w moim zyciu sory za bledy pod koniec bola mnie palce i glowa zajrze tu jutro ok piszcie co myslice o tym buziakai :) Ł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech ktos mi napisze
w skrocei bo nie lubie czytac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 832479825
podnecająca historyjka stanał mi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a perw jak zwykle
zazdrosna :classic_cool: idz ty suko :D a historia fajna ja przeczytalem i chcialabym zeby mnie taka spotkala :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech ktos mi napisze
tyle to ia doczytalem glupia pizdo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perw jak zwykle
sie ruchala i miala orgazmy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie zazdraszczam, gdyż jestem grubym pasztetem i mnie nikt nie chce ruchać. :classic_cool: Miłego walenia przy mitomańskim opowiadaniu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamknij morde
dziwaku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze i ostatnie
Jesteś pojebana i nikt tego nie przeczyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a perw jak zwykle
o to po co wlazisz dupo glupia :classic_cool: to nie jest opowiadanie to bylo naprawde sam to widzielm :classic_cool: perw a ty bys dala dwom faceto naraz co [cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przeczytalam
:d ale raczej zmyslone ;p chyba ze to dziwka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ca myslicie?
ja mysle ze dajesz dupy jak bura suka i co gorsza sie do tego przyznajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też doczytałam do momentu, w którym jechała z cipą na wierzchu autobusem i zniechęciłam się do dalszego cztania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja lubie opowiadanka
i to bylo super mam meza ale taz bym chciala cos takiego przezyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a perw jak zwykle
no dora perw ale wypierdalaj :classic_cool: wszedzie musisz sie wpierdolic i chces z byc na sile krolowa balu :classic_cool: dobra jestem perw i pisze do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No dobra uff
przeczytalem i mam pytanko do autorki mam nadzieje ze mi jutro odpowiesz, czy te spodenki byly z jeansu, miałas krotki czerwony wlosy i jestes z gdanska? jesli tak to widzialem Ciebi i twojego boberka :) odezwij sie malpabazylgmial.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no bez gumy
:O glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej szmtao to jakby jakis
stary dziad chcial cie wydupczyc to bys mu dala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takarybcia
kurcze fajny miałaś dzień, zajebiście przygodny, też bym chciała tak przeżyc, ale mieszkam w małej miejscowości gdzie wszyscy się znają i mam chłopaka, i nie jestem tak odważna jak ty, widzę że wielu się za mną ogląda ale nie miałabym odwagi tak po prostu gadac obcym o seksie o swoich potrzebach. Ach...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne facet od roku
mie mial baby i pieprzyl sie z nia godizne buhehehe najwyzej dziecinko 5 min o ile w ogole cos takiego sie wydarzylo co za mitomanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYBREDNA POMARANCZKA
Moze walił konia co? jak ja faaajna historia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak przecinków i kropek
zniechęca do czytania. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do autorki watku
często robisz takie akcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×