Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rokimas

Seks z żona

Polecane posty

Gość Rokimas

Uprawialem tylko seks z zona,a chcialbym sprobowac chleba z innej maki.Czy znalezc kochanke czy skorzystac z uslug dziwek,co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja radze sie rozwiesc
ty tepy chuju po cholere ty ten slub brales po co ty sie z ta kobieta zwiazales chyba jak brales slub to wiedziales ze jest ta jedyna i nia pozostanie to trzeba byko przed slubem powiedziec jej spadaj ja musze sie jeszcze wyszalec szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biało-czerwona roza
takich dupków trzeba tepic!! nienawidze takich skurwieli jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franca___________
tacy sa wlasnie faceci, maja jedna dupe a chca ruchac inne laski ,kurwiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja radze sie rozwiesc
ale nie martw sie wszyskto wyjdzie ja spotykalam sie z 3 zonatymi o czym nie wiedzialam ale szybko zonki doslzy do tego z kim i gdzie i zostawlam oswiecona przez te panie ze panowie nie sa samotni a panowie slono pozalowali innym razem jakis cwwok z neta do mnie pisla i chcial sie umowic dzownil kilka razy az w kocnu jego zona zadzownila i myslala ze to ze mna ja zdradza po czasie znowu zadzownila przeprosila i powiedziala ze juz znalazla kochanke meza i wiesz co w skarpetkahc go puscila bo tak takich gnojow nalezy traktowac jakbys byl moim mezem to byc to jutra nie przezyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papiteksdffg
mam dla ciebie rade.... idz do swojej zony i powiedz jej ze chcesz rozwodu bo zachciało ci sie poruchac inna.... a kaze ci isc jej to powiedziec by wiedziala za jakiego palanta wyszla i bardzo nie cierpiala po zdradzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobitki ostro Cie potraktowaly
ale maja racje. Jesteś palant i kawał ch*ja. Szaleć było przed ślubem, a nie po i rujnować życie swojej kobiety. Choc może jest nadzieja, że Twoja żona tez ma takie pragnienia i być może coś uda się w tej materii wspólnie wykombinować. W każdym razie - nic bez niej o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_zona
Rokimas puknij sie w glowe, moze nie jest zbyt pozno, zebys zmadrzal. Powiedziec Ci co o tym sadze? Juz pisze, wiem to z wlasnej autopsji i nie polecam. Masz zone? trzymaj sie jej, pielegnuj zwiazek i sprawiaj by kazdego dnia bylo lepiej. Kochanka jest na chwile, prostytutka tez... myslisz, ze bedzie Ci lepeij gdy sprobujesz ? Nie bedzie tak... zona sie dowie predzej czy pozniej, moze zrobic to samo, zdradzic Cie, jak sie bedziesz czul wtedy? Moze po jakims czasie zrozumiesz blad, ale bedzie za pozno na probe ratowania zwiazku. Ja przegapilam kilka waznych etapow w naszym zwiazku i teraz jest jak jest. Nie radze... ale to Twoje zycie, Twoj wybor...Twoje malzenstwo, chcesz to o rozwalic to proponuje kochanke, najlepiej mezatke, moze starsza,ktora da Ci to czego zona nie chce. Przeciez dla przyjemnosci i chorej zachcianki warto poswiecic swoje malzenstwo? Prawda? Nie pojmuje rozumowania facetow niestety. I dziwic sie, ze statystyki rozwodowe sa takie jakie sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdź sobie kochankę
i pukaj,nie zwracaj uwagi na szczekające kundelki, te co najwięcej ujadają nie dają nic swoim facetom,potrafią tylko wyzywać od takich i owakich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasdfdaf
lepiej z dziwką, za 120 -150 zł możesz spróbować bez zobowiązań, do wyboru do koloru na odloty.pl, z kochanką to trudniej zakamuflować, poza tym kochanka przywiąze się emocjonalnie i narobić ci może kłopotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasdfdaf
i pierdziel ujadanie hipokrytów i moralizatorów wszelakiej maści, bo każdy skrycie marzy o tym, żeby choć raz spróbować z kimś innym i nie ma w tym nic złego, tylko nie każdy ma odwagę o tym mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×