Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dakolen

Dakolen-tabletki poprawiające wygląd piersi.

Polecane posty

Gość Dakolen

Czy ktoś z was stosował te tabletki ? ciekawa jestem czy dają jakikolwiek efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona do kwadratu
oo ja zamierzam je kupic w niedlugim czasie-i oby pomogly bo mam zapanieta klate zamiast piersi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123:)
ja sie równiez dołaczam ale cena jest powalajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja na to jak na....
Czy to te które ostatnio reklamują? Cena powalajaca tzn ile kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roki500
naprawdę tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dakolen
Tabletki można znaleźć od 50 zł do 80 zł. Szkoda że nie znalazła się żadna osoba która już przetestowała te tabletki. ona do kwadratu-dakolen nie powiększa biustu tylko jak obiecuje producent poprawiają wygląd piersi które straciły jędrność po porodzie, odchudzaniu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaasnnnneeewamac
Matko, tyle już tych "cudów" na rynku było i jest, nic oczywiście nie działa (no chyba że ja ślepa jestem i nie widzę, że wokół nagle same Pamele), i dalej ludzie dają się nabierać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkkka
do poprawy piersi to wystarczy dobrze dopasowany stanik (z jego braku też opadają, a nie przez karmienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna23
Hej. JA stosowałam te tabletki 2 miesiące. Po miesiącu stosowania już był efekt. Piersi byly jędrniejsze, po dwóch były bardziej elastyczne i jędrne jak mało kiedy. Zakończyłam po 2 miesiącach bo zaszłam w ciąże. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illnikko
takajedna naciągaczka? czego to handlarz nie napisze, byle sprzedać... A tak nawiasem mówiąc to jeśli by te "tabletki" rzeczywiście działały, to wywoływałyby też efekty uboczne w postaci zwiększonego odkładania tkanki tłuszczowej na udach i biodrach, pojawienia się albo pogorszenia cellulitisu, zaburzeń cyklu miesiączkowego etc, bo hormony nie mogą działać tylko na biust, a na resztę orgaznizmu już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna23
u mnie nic takiego sie nie zadziało moja droga nastaiona wrogo do wszytskiego kobietko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tabletki no naciąganie
kupiłam kiedyś podobny specyfik w Stanach, miał w składzie zioła które miały działanie podobne do fitoestrogenów, kosztowały kupę kasy i nic nie dały kupiłam je bo wtedy starałam sie schudnąć a chciałam by biust się nie zmniejszył i nadal był pełny i jędrny...nic te tabletki nei dały biust wyglądał tak samo jak by wyglądał gdybym się odchudzała bez tych tabletek żadne tabletki nie ujędrnią biustu bo biust to większej części tkanka tłuszczowa niestety na biust nie działają ani kremy ani masaże ani ćwiczenia nie ma cudów by wypełniła się rozciagnieta skóra lub by urosła tkanka gruczołowa, wygląd piersi może poprawić jedynie operacja lub mogą trochę się wypełnić jesli utyjemy i mamy tendencję do tycia w biuscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tez działa
Ja tez stosowałam i była widoczna poprawa !!! Po około dwóch miesiącach piersi wyraźnie się zmieniły na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhss
dużo wam płacą za ten spam? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kresdenswedrewes
sram a nie spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blagam was te tabletki
są naciagane! To dziala na zasadziE placebo! Bierzesz te tabletki i to juz dziala na psyche ze one poprawią twoj biust,a pozniej masz wrazenie ze rzeczywiscie jest poprawa biustu. Tak dziala większosc takich cud-specyfikow! Firmy wiedzą co robią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne ze u mnie poprawa biutu była zauważalna gołym okiem, co prawda po długim okresie stsowania bo po 3 miesiacach ale nawet maz zauwazył różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaab
Hej Dziewczyny! Chciałam podzielić się z Wami moim "doświadczeniem" z tabletkami Dakolen. Dużo z Was o nie pyta, a ja jestem chyba jedną z pierwszych i nielicznych, które zaczęły dakolen stosować. Karmiłam piersią przez ok. 15 miesięcy i moje piersi bardzo się zmieniły. Byłam całkowicie załamana ich stanem. Postanowiłam spróbować tych tabletek mimo że okazały się dosyć drogie. Zaczęłam je stosować od 7 czerwca 2011. Nie mogłam się doczekać efektów, więc po tygodniu podwoiłam dawkę. Do tego jeszcze zaczęłam stosować 2 razy dziennie masaż, o którym dużo w internecie. I wiecie co? Zaraz po dwóch dniach poczułam że w piersiach "coś" się dzieje. Zaczęły mnie pobolewać, kłuć. Teraz, czyli po tygodniu łykania 2 tab. dziennie i robienia masaży 2 razy dziennie moje piersi wyglądają o niebo lepiej. Myślę że raczej się nie powiększyły ale jestem bardzo zadowolona. Stały się bardziej jędrne, wypełnione i nawet trochę się podniosły. Nie wiem teraz jednak czyja większa to zasługa; czy tabletek czy masażów. Tak szczerze, to wolałabym wogóle nie faszerować się żadnymi tabletkami więc postaram się pozostać przy masażach. Mam nadzieję, że moja wypowiedź komuś pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddakolen
witam, ja zaczęłam brać dakolen 5 dni temu, napiszę wam po 2 tygodniach, szczerze czy coś to daje. Zaznaczę żeby kobietki wiedziały jaki mam stan moich piersi.... jestem 10 lat po prorodzie, mam miskę duże B, piersi mam rozciągnięte i wiszące, do tego nie mam tej górnej masy, czyli leżą mi jak naleśniki:) kupiłam dakolen bo przyznaje że na operacje mnie nie stac itp... i nie chodzi o kompleksy itd ale o to że każda z nas chce mieć łądne piersi, a natura płata nam figla, mi spłatała, ż epo urodzeniu dziecka mam nieciekawy biust...( przd ciążą był piekny i jędrny) Dlatego że wiem że wiele kobiet czuje podobnie do mnie, tych dojrzałych kobiet....postanowiłam sprawdzić....bo juz chyba bardziej swoim piersiom nie pomogę... masuję piersi od dwóch lat masażem Kasi, wiecie tym 300 okrążęń ...efekt hmmmmmmmmm kiepski bo wiszą dalej:) trzymam kciuki za kobeity, które nie z własnego wyboru mają czasmai problem z załozeniem dekoldu bo musimy pilnować gdzie się podział któryś z cycuszków:).....problemy z biustonoszami a nie wspomnę o dobrym stroju kąpielowym:), gdy czytam wypowiedzi typu, zaakceptuj siebie, pokochaj swoje ciało... to sie się słabo robi, bo jeśłi coś jest inne niż kiedyś i widzi sie że jest brzydkie to jak to kochać.... samokrytycyzm nie jest czymś negatywnym, a raczej umiejętnością dystansu do samej siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddakolen
i dodam jeszcze, ze też sie obawiam przyrostu wagi od takich suplementów... obecna waga na dzień dzisiejszy to 55,4 kg :) za dwa tygodnie się odezwę i zdam pełną relację:) wtedy te mądre co uwazają że to pic na wodę może będą miały rację a może nie... skoro jest reklama to nie znaczy ze to musi być totalny pic, może wkońcu jest coś co chociaż ujędrni ciut biust,,, bo tylko tego oczekuję...wypełnienia lekkiego i ujędrnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
jaka piękna reklama i spam, płacą wam od ilości znaków czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddakolen
eeeeeeeee to nie jest reklama, ja jestem normalną osobą, boże skąd w polsce jest taka nieufność, czy gdy się napisze normalnego posta to od wejscia musi to byc spam... a zresztą skoro jest takie podejście to na cholere ten temat o tych tabletkach... weszłam tu bo na serio szukam opini na temat tych tabletek, ale widzę że tu nie ma poważnych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale oszustwo, jak ludzie moga pisac ze stosuja go od tyyyylu miesiecy, skoro dopiero niedawno ruszyla jego promocja? :/ smierdzi oszustwem na odleglosc ja naprawde testowalam juz wszystkie takie specyfiki w nadzieji ze ochronia mnie przed operacja i wszystkie NIC nie daja. no moze Bust up, po ktorym cos faktycznie troche drgnelo, ale cala reszta to jedno wielkie naciaganie i bazowanie na naszej naiwnosci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOoooola
i dacolen i bustello pojawiły sie jakoś nie dawno na rynku, wiec też nie wiem jak można pisać ze to bierzecie od miesięcy. Działa po 2 tabl;etkach -smiech na sali, albo placebo, albo spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę czytać dokladnie, bo pare wpisow wyzej jedna z pan chwali sie, ze produkt przyjmowala jakis czas temu przez 2 miesiace, a ciekawe jak to mozliwe, skoro nie bylo go jeszcze w sprzedazy. a co do bustello- stosowalam, ale jak juz pisalam NIC niestety nie dalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddakolen
witam, mówiłam ze odezwę się.... wzięłam łącznie 13 tabletek, dziś biorę kolejną...efektów nie ma żadnych:(... za to dostałam okres i leje się z emnie jak nigdy od 3 dni....czyli coś się w organiźmie dzieje, a nie w piersiach:( niestety, dziewczyny to chyba nie działa....zjem całe opakowanie i dam wam znowu znać... ja jestem normalna:) nie robię tu reklamy, skusiłam sie na te tabletki i żadnym problemem jest dla mnei napisanie prawdy o nich:) więc piszę po 2 tygodniach ...nie ma efektu żadnego, sa takie same jak były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludwiska
dziewczyny zerknijcie proszę na skład.... pijąc piwko ten sam efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedede
Biorę dakolen od 2 tygodni, póki co brak efektów, ale i nie ma skutków ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ciekawości zerknęłam w necie na te tabletki i jestem pod wrażeniem naiwności tych, które to kupują:) Przeczytajcie skład: nasiona kopru włoskiego, ligniany z lnu i chmiel:) I 40zł za opakowanie:) Już widzę jak koper włoski, len zwyczajny i chmiel są w stanie powiększyć piersi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×