Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dakolen

Dakolen-tabletki poprawiające wygląd piersi.

Polecane posty

Gość okkraglinkaa
naprawdę wierzycie w takie cud tabletki? ja bym nie ufała chemii... wydaje mi się, że jak komuś rozmiar piersi naprawdę spędza sen z powiek to lepiej rozważyć możliwość operacji, zresztą polecam obejrzeć te filmiki youtube.com/user/drplastyk?feature=watch to kanał chirurga plastyka, można się ciekawych rzeczy dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilka pod Giewontem
Dziewczyny, zdecydowanie odradzam zażywanie Dakolenu! Już wyjaśniam dlaczego, bo nie chcę zostać uznana za krytykantkę, która najpierw oczekuje po tabletkach cudów, a potem narzeka, że po tygodniu ich łykania nie ma wielkiego ponętnego biustu. Zjadłam dwa opakowania Dakolenu (brałam dwie tabletki dziennie, bo wyczytałam, że większość dziewczyn liczących na lepsze rezultaty łyka dwie zamiast jednej). Do wczoraj byłam w 1/4 trzeciego opakowania, ale od dziś już nie zażywam, bo mam same problemy przez ten Dakolen, aż mi się płakać chce, że tak się załatwiłam przez swoją naiwność. Przede wszystkim - utyłam cztery kilogramy, a ponieważ zdrowo się odżywiam i ćwiczę co najmniej 5 godzin w tygodniu, nie ma szans, żeby coś innego, niż te 'cud tabletki' było odpowiedzialnego za przyrost wagi. Poszerzyłam się przede wszystkim w biodrach. Mam permanentne wzdęcia, co też zwalam na Dakolen, bo do tej pory miałam perystaltykę pierwsza klasa. Pogłębił mi się cellulit, mam go teraz na ramionach! Jestem zrozpaczona, bo przez dwa miesiące łykania durnych fitoestrogenów zaprzepaściłam wiele miesięcy regularnych treningów i trzymania zdrowej diety! Dodatkowo - złe wyniki badań hormonalnych, tj. dramatycznie podwyższona prolaktyna, pogorszenie się cery. A biust? D*py nie urywa, chciałam tylko trochę pełniejszych piersi, bo na operację wybieram się dopiero późną zimą, a moje żałosne A doprowadza mnie już do depresji. Dodam, że nigdy nie rodziłam, mam 20 lat i chciałam tylko nieco powiększyć biust, ale zamiast tego powiększyłam sobie jedynie d*psko! Przechodzę na ścisłą dietę i zabieram się do jeszcze intensywniejszych ćwiczeń, żeby pozbyć się tłuszczyku i wody nagromadzonej w organizmie przez ten specyfik. Dziewczyny, nawet się na to nie nabierajcie! Odkładajcie kasę na silikony (teraz robią takie, że wyglądają jak naturalne - tzw. wkładki anatomiczne, umieszczają pod mięśniem i naprawdę można ludzi nabrać, że natura była dla nas łaskawa) albo wypełnianie piersi własnym tłuszczem, a nie marnujcie forsę na pigułki, które nie tylko nie poprawią wyglądu biustu, ale schrzanią resztę ciała. Pozdrawiam inne desperatki z małymi biustami! Niech moc (i kasa na chirurga - plastyka) będzie z nami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zgadzam się z siwulec, że Dakolen jest idealny głównie dla kobiet po ciąży i menopauzie. Moja siostra, która jest po ciąży i przestała karmić piersią zaczęła stosować Dakolen. Oczywiście nie poszła kupić go w tradycyjnej aptece z wiadomych względów, tylko zamówiła przez Internet: http://av.pl/6233,dakolen-40-tabletek.html . Po ok. 2 tygodniach stwierdziła, że jej biust jest widocznie bardziej sprężysty. Mnie coś podkusiło, żeby spróbować na sobie działanie tych tabletek. Efekt był taki, że po miesiącu piersi trochę się powiększyły, a ich skóra stała się milsza w dotyku. Po moich i siostry opiniach nawet nasza mama - która jest w okresie menopauzy (Dakolen polecany jest nie tylko młodym kobietom) i chciała m.in. zachować jędrny wygląd biustu - zaczęła stosować Dakolen. O ile w moim przypadku efekty były "średnie", to właśnie mama i siostra widziały znaczną poprawę, dzięki temu preparatowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna S.
A ja zastanawiam się nad zakupem bust up, bo słyszałam, że też fajnie działa i rzadko pojawiają się problemy z perystaltyką. Jednak moje pytanie nie tego dotyczy, otóż zauważyłyście żeby na piersiach przy wzroście i rozciąganiu skóry pojawiały Wam się rozstępy? Bo tego się boję. I czy zwykła oliwka nawilżająca wystarczy, żeby uelastycznić skórę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MetkaŁososiowa
Martyna polecam Ci właśnie ten holenderski bust up, sama go biorę i daje fajne efekty. Rozstępami się nie martw, uzywaj kremów i oliwki. Przecież to nie operacja, że w ciągu kilku godzin aż tak Ci się biust powiększy i skóra porozciąga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzzolinka
Zgadzam się ze Elevation Plus jest rewelacyjny. Naprawde polecam bo tutaj przynajmniej drogie Panie możemy powiedziec ze dziala i efekt na naszym biuście jest widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasowa
Dziewczyny w tamtym roku próbowałam DAKOLENU i powiem, że na mnie podziałały...biust urósł tak o rozmiar-były jak napompowane co podobało się mojemu mężczyźnie :) Alle przez to, ze wtedy były one dośc drogie na jednym opakowaniu się skonczyło i po jakichs 2 miesiącach bius wrócił do poprzeniego stanu. 2 tyg temu znalazłam w aptece internetowej dakolen za 27 zł-oczywiscie kupiłam i juz tydz biorę-mam zamiar pobrac go przez jakies 3-4 miesiące :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie wierzycie to po co wpisujecie to hasło w google i czytacie opinie na ten temat? Haha wpisuja wariatki w google czy cycki rosną po tych tabletkach, a pozniej wypisuja bzdety bo maja cyce do pepka i mysla ze biust bedzie wygladal jak u 20-latki :D. Ja mam 23 i stosuje bo duzo schudłam i spadł też biust, a teraz guziki mi sie rozchodza w koszulach i cały majatek na nowe staniki. Jak ktos ma fajny cycek i bierze te tabsy to ma super efekt :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość claudia
hej dziewczyny biorę dakolen od tygodnia i piersi są pełniejsze, ale bardzo bolą. lekkie nawet dotknięcie przez męża lub córkę sprawia ból. czy wy też tak mialyscie? czy ból minie? w dotyku są bardzo twarde i takie grudki czuć. narazie nie biorę tabletek bo nie jestem pewna czy mi to nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki działają na 100%,powoli ale działają. Trzeba jednak uważać, bo fito estrogeny mogą namieszać w organizmie.Może dojść do nadmiaru estrogenów nad progesteronem.Ja takie tabletki polecałabym kobietom ok 40l i po wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec po odstawieniu wychodzi na to ze biust powraca do porzedniego rozmiaru?? jesli tak to kasa wyrzucona w bloto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia 1235
Nie wiem, bo ja stosuję od kilkunastu tygodni dokładnie takie tabletki http://dermalab.pl/7,breast-actives.html wraz z kremem i po nich mam zadowalające efekty. Piersi mam lekko powiększone, jędrniejsze, no i jakoś lepiej wyglądają niż wcześniej. Nawet mój chłopak zauważył, że "coś" robiłam z piersiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamZwis
hej,dzisiaj zkaupiłam tabletki,oczywscie tez przekopałam cały internet i opinie sa podzielone-ale zaryzykuje. wiec mam 23 lata,jedno dziecko,rozmiar biustu 65G-od 3 miesiący dopiero noszę dobrze dobrany stanik. Piersi to naleśniki..... albo balony-ale napełnione troszkę wodą-takze jest masakra-bede opisywac jeżeli zobaczę jakieś efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamZwis
jestem tak załamana moim stanem piersi.... poprostu nie mam checi do zycia,nie wiedzialam ze piersi maja taki wplyw na zycie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie zużyłam całe opakowanie i muszę stwierdzić że nie dostrzegam żadnych zmian w wyglądzie piersi, nie są ani większe ani jędrniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taira
witam Moje doświadczenie z tabletkami Dakolen wygląda następująco: brałam je może ok 3 miesięcy - piersi były pełniejsze, jędrniejsze. Stosowałam dodatkowo krem Eveline Slim Extreme 3 D - push up + ćwiczenia ( motylkiem ). Efekty - naprawdę zadowalające. Kiedy przestałam brać efekt - znikł. No cóż, mimo że to tabletki ziołowe, wcale nie tanie - warto, ale brać non stop - nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam regularnie około 3 miesięcy .Powiem tak powiększył mi się tylko obwòd brzucha i nóg ale nie piersi .Po tych tabletkach czułam się jak balon .Nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorbet malinowy
Zastanawiam się nad jakimś suplementem diety o podobnym działaniu. Dakolen widziałam w telewizji ale nie jestem na niego zdecydowana. Skład budzi nieco moich wątpliwości, który w porównaniu do konkurencyjnych preparatów jest nieco ubogi (tylko 3 składniki). Dla porównania w uppStyle jest ich 5. Co do efektów, to nie spodziewam się cudów bez dodatkowych zabiegów typu masaże biustu pod prysznicem (ciepła, zimna woda) + ćwiczenia. Ludzie, którzy o tym zapewniają powinni swoje historie włożyć między bajki, bo to tak jak z balsamami chyba jest: samo cudów nie zdziała, nie pozbędziemy się celluitu wklepując kremiki i jedząc pączki… Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelka
sorbet malinowy ale przecież więcej składników nie zawsze znaczy lepiej. Przecież to mogą być tylko "wypełniacze". Ja bym stawiała mocno na ćwiczenia. Na poprawę biustu ćwiczenia nie są trudne, a dają efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka27
Ja szukam czegoś, żeby poprawić piersi po dość długim okresie karmienia. Nie ma jakiejś wielkiej tragedii, ale chciałabym odzyskać choć trochę ich jędrność. Czy takie tabletki połączone z ćwiczeniami i natryskami naprawdę mogą pomóc? Może faktycznie taki co ma więcej składników będzie lepszy? Jaka właściwie jest różnica\? Dakolen znam, ale tego drugiego nie. Ten uppStyle to jakaś nowość jest? Ktoś ma porównanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swoją drogą to gratuluje producentowi, dobry szit tez trzeba umieć wymyslic i wypromować kierując do odpowiedniej grupy docelowej - w tym przypadku przytępawych kobiet, bez wykształcenia, o inteligencji ameby, które wierzą we wszystko co usłyszą w tv bo braki intelektualne i edukacyjne nie pozwalają im na jakikolwiek krytycyzm, o znajomości fizjologii własnego organizmu już nie wspominając:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorbet malinowy
Wypadałoby rozróżnić obietnice powiększenia od obietnicy ujędrnienia biustu. To dwie różne kwestie, poza tym samym suplementem diety nie zmienimy raczej rozmiaru o jeden czy dwa. Preparaty typu uppStyle i dakolen mają w składzie tylko naturalne składniki, więc jeśli ktoś nie weźmie tyłka w troki i nie zacznie ćwiczyć, wcierać kremów to nic z tego nie będzie. Osobiście uważam, że warto je stosować (w odróżnieniu do nic nie robienia), bo pozytywnie działają na włosy i paznokcie (co np. po ciąży i karmieniu jest dość ważne) i dodatkowo motywują do ćwiczeń czy dbania o siebie, bo skoro już wydało się kasę na suplement, to warto dać o efekt końcowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o uppStyle dowiedziałam się z FB. Potem mi koleżanka poleciła. Czy możecie mi powiedzieć, jak się je toleruje? nie ma jakiś problemów żołądkowych? ja się zawsze tego obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiówka
kupiłam go tydzień temu bo wczęsniej miałam środek Bust Up o po schudnięciu 20kg biust mi prawie nei zmalał, wiec uznałam, że to dobry sposób suplementować, tym bardziej, że po skończeniu Bust Upu piersi zaczeły straszliwie maleć. kupiłam więc kolejny srodek bo bust upu nei znalazłam, własnie dakolen. od razu dostałam okres 7 dni za wcześnie, opryszczyło mnie tak, ze ropnie na twarzy nie wyglądały jak pryszcze, ale jak czyraki... jak popatrzyłam na skład, że to chmiel i koper, to już wiedziałam, że taki sam efekt mozna uzyskać jedząc bigos popijany piwem.... na innych forach przeczytałam, ze dziewczyny po tym strasznie tyja, nawet 1kg na tydzień, a ja sie odchudzam i tego sie boję najbardziej, by nie zaprzepaścić sobie osiągniętych efektów. sama nie wiem co teraz robić. robią mi sie rozstępy i chcę ratować biust, ale nie kosztem wrócenia do poprzedniej wagi sprzed schudniecia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiówka
dziewczyny, ważyłam sie dziś. po 6 tabletkach kilo w górę, pomimo diety............ wyrzucam to świństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaśś
Jeżeli zależy wam na powiększeniu i ujędrnieniu biustu to zerknijcie sobie na tabletki opisane na tej stronce http://www.male-piersi.niebanalny.pl/tabletki-na-wzrost-biustu-html/ dla samego ujędrnia wystarczy zastosowanie dobrego kremu push up. Nie wiem co ten dekolen ma w składzie, ale te tam omówione mają jedynie naturalne składniki, które przy normalnym (zgodnym z ulotką stosowaniu) nie powinny zaszkodzić. Dziewczyna brała akurat "perfect bust" biust jej się trochę powiększył i dość mocno ujędrnił a po za tym ogólnie całe ciało ma teraz ładniejsze, dodatkowo jeszcze libido jej podskoczyło, same pozytywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sa rozne sposoby na "powiekszenie" bustu a raczej na jego ujędrnienie... Są olejki do masażu albo właśnie tabletki, ćwiczenia... Najlepiej wszytsko połączyć w jedno i wtedy szukać efektu. Co do kremików to wszedzie trafiam na ten ze stronki www.frashe.pl .. A ktoś to w ogóle stosował i opisze jak kuracja?? Szczerze mowiac trudno znalezc cos szczegolowego na temat tego kremu a to ze pomaga to kazdy moze napisac -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×