Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama 28latek mam

kolezanki z pracy chca mnie swatac! nie wiem co robic pomozcie

Polecane posty

Gość sama 28latek mam

mam dosc, do tego stopnia doszlo ze boje sie chodzic do pracy codziennie sa jakies glupie aluzje pod moim katem, dziecwzyny sie nasmiewaja, szukaja mi facetow, a w gazecie jak znajda ogloszenie matrymonialne faceta to zaraz mowia ze moze ja powinnam itd albo chca zeswatac ze swoimi znajomymi,czesto grubo po 50tce albo wdowcami.rozwodnikami mam dosyc boje sie chodzic do pracy, brzuch mnie boli na dodatk jestem spokojna i dosc niesmiala jak sie zaczynaja rozmowy to czesto sie rumienie i to jeszcze bardziej mnie doluje dzisiaj z nerwow sie poplakalam w toalecie:O nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
Napisz im kartkę. A one chcą pomóc, przecież masz już 28 lat stara dupa jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama 28latek mam
prawiczek to kazdego indywidualna sprawa nie kazda chce miec meza i dzieci ja akurat o tym nie marze poki co ale denerwuje mnie jak ktos mi uklada zycie:o i sie nasmiewa moze nie celowo a jednak mnie to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu masz problem
Powiedz im,że ty nie szukasz faceta i nie życzysz sobie tego typu zachowań-twoje prywatne życie nikogo nie powinno obchodzić.Z jakimiś dewotami pracujesz czy co? A może kiedyś coś mówiłaś,że źle ci samej i teraz one to robią z dobrej woli i chcą ci pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
Ja mam 28 lat i chciałbym mieć fajną dziewuchę Co to za życie samemu. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama 28latek mam
nic nie mowilam nie lubie w pracy rozmawiac o swoim zyciu wszystkie sa mezatkami juz a jak cos odp to zaraz sie smieja mowia ze mam sie uspokoic bo one zartuja itd:O w dodatku zaraz mam rumieniec na twarzy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orgasm Daiquiri
coś ci powiem, wiem to ze swojego doświadczenia, ze kobiety nieraz są tak głupie i złośliwe że chcą cię wyswatać czy znaleźć partnera spośród takich osób które absolutnie ci się nie podobają czy mogą być wręcz dla ciebie wstydem. sam tak miałem chodziły pindy i próbowały tłumaczyć, ze ja mam zostać chłopakiem pewnej brzyduli, której się podobam bo tak będie moralnie dobrze czy coś w tym stylu bo to ją USZCZĘŚLIWI !!! twoje znajome to FRAJERKI i powiedz im to w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam sama do 24 r.z. od kilku lat jestem w szczęśliwym związku i nie wyobrażam sobie inaczej. wierze ze każdy kiedyś trafi na 2 polówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama 28latek mam
boje sie chodzic do pracy i tego ze w kazdej chwili zaczna jakis glupi temat:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek z warszawy
Mi wystarczy jedna połówka, po dwóch to urywa mi się film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu masz problem
Wniosek z tego jest taki,że twoje koleżanki to wredne jędzę,które zauważyły że to jest dla ciebie problem i zrobiły sobie z ciebie taką "dziewczynkę to kopania",w przerwie od pracy.Czerwienie tu nic nie da tylko bycie asertywnym lub lekko złośliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama 28latek mam
to silniejsze ode mnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu masz problem
Jeśli ktoś się wpitala w moje życie z butami,sprowadzam go na ziemię.W zależności od osoby i sytuacji robię to bardziej lub mniej dyplomatycznie.I później mam spokój.Widać,że musisz być bardzo bardzo nieśmiała i zahukana(mimo swoich lat),żeby nie poradzić sobie z taką sytuacją.Nic oprócz stanowczej twojej postawy nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama 28latek mam
zahukana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu masz problem
no tak zahukana=niepewna,przyjmująca bierną postawę wobec jakiś okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama 28latek mam
ale nawet jesli cos mowie to i tak nie pomaga chyba faktycznie ciepla klucha ze mnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsfdf
powiedz im cos w stylu a co ciebie to obchodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolz
Powiedz, że jesteś lesbijką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos cie prosil o rade
ja bym powiedziala takiej wez sie zajmij swoim zyciem kobieto i przestan sie wpierdalac do mojego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lae super kolezanki
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×