Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziecko dzwoniło na rodziców

Dziecko zadzwoniło na nas na policje! Czy pakowac mu rzeczy?

Polecane posty

Gość dziecko dzwoniło na rodziców

Ostatnio w domu ciąglę są jakieś awantury, między mną i mężem. Czasami między nami a synem, ostatnio ojciec uderzył chłopaka w twarz, ja powiedziałam do niego ty skur. i wziął telefon i wykręcał numer na policję ale szybko odłożyłam telefon. Syn ma 18 lat, powinnam mu kazac się wyniesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie zastanowiłaś się, że może chłopak miał rację??? Może chciał zwrócic wasz a uwagę na irracjonalne zachowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko dzwoniło na rodziców
My jesteśmy jeszcze młodymi ludźmi a problem jest bo mąż nie chce się wyprowadzic z mieszkania. Ciągłe awantury są między mną a mężem, czasem mój syn z wyglądu przypomina mi swojego ojca i wyżywam się również na nim. Z ojcem również syn się kłóci. Najlepiej by było gdyby jeden i drugi wyprowadził się z mojego mieszkania. Raz o mało pobiliśmy się przy synu, jak miał tak 9 lat, ja uderzyłam męża a ten mnie odepchnął, rozpłakał się wtedy. Teraz nam to przy każdej okazji wypomina i mówi że nas do psychiatryka odda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narawdę nie masz co robić tylko zakładać takie urne topiki? Zajmij się czymś pożytecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny chłopak z takim psychol
ami mieszka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×