Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dskhfnkdsnvkjsd

Jak myślicie? Umówić się z nim?

Polecane posty

Gość dskhfnkdsnvkjsd

Zagadał do mnie na facebooku... Facet przystojny, ale sporo starszy. Wykształcony, bogaty, prezes jednej z większych firm, w znajomych same szychy... Chce się umówić na spotkanie. Ja jestem ładna, ale on totalnie mnie onieśmiela. Może chce sponsoringu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalar
On chce cię wyruchać, na jego miejscu też pewnie bym chciał. Musisz mieć świadomość że u nas facetów choćbyśmy maksymalnie temu zaprzeczali to wszystko sprowadza się do seksu. Sama sobie odpowiedz czy nie miałabyś oporów mu się oddać i czy ci się to opłaci. Zauważ że jak wpadniecie to on cię najwyżej spłaci i pomacha na pożegnanie, a jak będziesz sama z dzieckiem to szanse na kolejnego faceta będą mizerne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogodna optymistka26
A czemu miałabyś się nie spotkać? Idąć tokiem myślenia kolegi powyżej musiałabyś się z nikim nigdy nie umawiać i być całe życie sama, bo przecież KAŻDY FACET MYŚLI TYLKO O JEDNYM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dskhfnkdsnvkjsd
No właśnie boję się, że takiemu może zależeć jedynie na seksie z małolatą. On ma już całe życie ustawione, uporządkowane. Ja dopiero zaczynam. Kończę studia. Poza tym zastanawia mnie jedno... Może to rozwodnik albo ma dziecko już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×