Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekamNapieniadzee

Dostałyście już zwrot podatku?

Polecane posty

Gość czekamNapieniadzee

Ja mam w tym roku do zwrotu 1,850zł a nadal nie dostałam,w tamtym roku dostałam tylko 300zł i przyszło w zaledwie miesiac, a teraz jeszcze tydzień i bedzie 3 miesiace!!!wiem ze oni mają czas 3 mies ale czy to jest zależne ze im wiekszy zwrot tym dłuższe oczekiwanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111222223333
ja tez dość długo czekałam (rozliczyłam się ok 15 lutego a zwrot, trochę więcej niz TY dostałam niecały miesiąc temu,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamNapieniadzee
Mam zamiar poczekac jeszcze do konca miesiaca i dzwonie do tych złodzieji, od nas-podatników to oczekują niewiadomo czego i nawet za 10gr bedą sie sądzić,ale żeby oddac pieniadze to mają to gdzies :(żalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia Nikoli
Ja złożyłam Pit w połowie marca a nadpłata na konto wpłynęła na początku kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaki
ja pit złozyłam pod koniec marca - zwrot dostałam w dniu dzisiejszym też ponad 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie dostalam, złozyłam pod koniec marca i kurde czekam z niecierpliwoscią bo musze zpalacic za naprawe auta:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja co roku czekam praktycznie pełne 3 miesiące na zwrot, więc nawet się nie nastawiałam, że w tym będzie wcześniej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja rozliczałam się pod koniec marca i kasy jak nie było tak nie maaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ktoś z Was rozliczał się może przez internet? Bo ja w tym roku pierwszy raz i mam nadzieję, że nic tam nie pochrzaniłam, bo jeszcze się okaże, że zamiast dostać zwrot, będę płaciła karę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliee - ja tez mam zawsze po 3 miesiacach- chyba sie uwzieli:( ale rozliczalam sie tradycyjnie i zanioslam do US, chociaz i tyak byl jakis bład, ale mnie wezwali i poprawilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się rozliczałam tym programem do pit-ów, też w sumie pierwszy raz no i trochę się obawiam. Ale gdyby faktycznie było coś nie tak, to chyba przysłaliby jakieś zawiadomienie. No ale czekam, jeszcze 9 dni zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) wlasnie dostalam zwrot. Bardzo mnie to cieszy, bo juz krucho z kasą bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tez sie rozliczalam tym programem do PITow, skladalismy zeznanie jakos w polowie kwietnia chyba i pod koniec zeszlego tyg dostalam zwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b1eata
ja skladałam w ostatnim dniu i dostalam za jakies 3 tygodnie cale 7 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostaje sie najdalej 3 msc od zlozenia PITU. Idz do urzedu! Moj TZ myslal ze mu przyjdzie poczta a okazalo sie ze mial odebrac w Urzzedzie, a malo tego-przelali mu na inne konto! idz to wyjasnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 czerwca będzie pełne 3 miesiące, więc w sumie te kilka dni mogę jeszcze zaczekać... ale zaczynam się lekko niepokoić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×