Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO ON MI ZROBIŁ

ZDRADA CZY NIE?

Polecane posty

Gość CO ON MI ZROBIŁ

Co mam sądzić o takim czymś: mąż był na delegacji 4 tygodnie, jak przyjechał było wszystko w porządku, a wczoraj jego komórka dziwnie pikała i zobaczyłam ze ma smsa od jakiejś dziewczyny z zapytaniem czy może rozmawiać? zdziwiłam się i przeglądnelam smsy i okazało się ze często do niego pisze. Napisała m.in. że nie chce mu burzyć życia bo może on jest szczęśliwy a jak by doszło co do czego to ona nie wie czy mogłaby mu dac szczęście. On wszystkie wysłane smsy skasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ON MI ZROBIŁ
a potem jak przyszedł do domu sięgnął po komórkę to ja zapytałam czy szuka smsa od x. on się wściekł jakim prawem grzebię mu w telefonie , bo po prostu pow. ze wyrzuciłam kartę sim. Co ja mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ON MI ZROBIŁ
on się tłumaczy że to tylko koleżanka ale przecież z koleżanka nie gada się na takie tematy..... może ktoś mi coś odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jeszcze nie zdradził,to wydaje mi się,że jest na dobrej drodze do tego. Przykro mi. Nie mam pojęcia co zrobiłabym na Twoim miejscu.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majakata
POGADAJ Z NIM! SMS TO WAZNA BROŃ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadaj o tym poważnie ... ale to bardzo poważnie. jak nie bedzie przejawial checi, wyjdz z domu, umaluj sie i wroc w nocy, bedzie sie martwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radziowa
nawet jeśli nie zdradził to pewnie to planuje . :( co jeszcze mówił jak pytałaś o nią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ON MI ZROBIŁ
na razie jestem załamana i obrażona, nie sądziłam ze mnie coś takiego spotka. on twierdzi ze to ona się uczepiła jego, a nawet raz byli na spacerze razem ale ze niby nic nie wynikło. no ale przecież takiego smsa nie pisze się tylko koledze ... ja już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ON MI ZROBIŁ
aha i ona wie ze on jest żonaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ON MI ZROBIŁ
np w ten dzień w którym przyjechał już dostał smsa "dzień dobry" on się chyba jej żalił jaka to ja jestem straszna. znalazłam jej profil na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o czym tu rozmawiac
ja się pytam ? Facet sobie niezle używa jak widac na delegacjach a żonka ma jeszcze czekac aż łaskawie on z nią poozmawia ? I niby o czym ? Proste jak drut że chłop się wszystko wyprze , chyba nie liczycie na to że ktoś kto robi w konia osobę której przyrzekał miłosc , wiernosc itp nagle zdobędzie się na odwage i szczerze do wszystkiego przyzna , ja bym mu wystawiła walizki za dzrzwi skoro ma czas a co ważniejsze ochotę na flitry na delegacjach niech sobie szuka szczęścia gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje,takich smsów nie pisze się koledze. Facet coś ukrywa,i napewno nie wyjawi Ci prawdy. Skąd ja znam ten tekst-to tylko koleżanka,to ona się uczepiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ON MI ZROBIŁ
A w delegacje jezdzi przynajmniej raz w tygodniu na min 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ON MI ZROBIŁ
proszę sie nie podszywać nie mam czasu na żarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ON MI ZROBIŁ
to w takim razie dlaczego wydawało mi się ze jak uprawialiśmy seks było wszystko w porządku? sam tego chciał (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ON MI ZROBIŁ
gdyby mnie nie kochał to seks byłby z obowiązku i mechaniczny jakis , juz nie wiem ,może się myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ona jezdzi z nim....Czemu jesteś tak naiwna? Ja wiem,że ciężko jest uwierzyć, że coś takiego spotkało wlaśnie Ciebie,ale niestety wszystko na to wskazuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ON MI ZROBIŁ
nie, nie jeździ, ona mieszka w tej miejscowości w której on był na delegacji. a teraz ma (on) jechac na całkiem inny koniec polski. A w ogóle z tego co mówi, to ona ma chłopaka podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ON MI ZROBIŁ
teraz boje się wrócić do domu, nie wiem co mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli facet nie ma nic na sumieniu to ze spokojem przyjmie twoja propozycje, ze w nastepna delegacje pojedziesz z nim. wytlumcz mu ze chcesz zobaczyc jak to funkcjonuje. nawet gdybyscie musieli placic za hotel jesl zareaguje zloscia i bezapelacyjnym sprzeciwem .... to cos jest na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on moze osttanie dni delegacji sobie dorobil,moglby wrocic szybciej,ale najpierw pojedzie do niej.ja bym na twoim miejscu poczekala az wroci,a potem zagadala do niej i zapytala jak sie sprawy maja,bo nie masz ochoty byc walona w rogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ON MI ZROBIŁ
ja mam swoją pracę więc nie moge wyjechać chyba muszę pójść w końcu do domu i z nim pogadać tylko co mam powiedzieć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ON MI ZROBIŁ
tak szczerze - chodzi o to że on wrócił w czwartek i ja to zobaczyłam wczoraj i to czego się dowiedziałam to że to tylko koleżanka i ona się uczepiła, ale się wkurwił ze mu karte wyrzuciłam. a nie mógł wrócić wcześniej z delegacji bo byli tam w pięciu służbowym autem i wszyscy musieli wracać razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulinkaa
idz do domu i zapytaj czy nie ma ci nic do piwiedzenia a popierwsze moim zdaniem to on sam powinien zaczac rozmowe w tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ON MI ZROBIŁ
właśnie boje się pójść do domu. już pół godziny temu powinnam wyjść z pracy ale się cholernie boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne trzesiesz sie ze strachu :) w koncu popelnilas potworny blad daj spokoj kobieto nudzisz sie czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ON MI ZROBIŁ
kurwa to jest prawda niestety chce mi się ryczeć, to nie jest mój dom, jest przepisany na dziecko, które nie jest pełnoletnnie a jego administratorem jest mój mąż, więc teoretycznie może mnie wypierdolic z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO ON MI ZROBIŁ
przepraszam bardzo chyba muszę już iść, jak jutro odnajdę ten wątek to napiszę. Chciałam się tylko dowiedzieć co byście zrobiły na moim miejscu co mam zrobić jak wróce do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×