Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurza mnie to już...

Nigdy nie udaje mi sie osiagnąć efektu idealnie gładkiej twarzy...

Polecane posty

Gość wkurza mnie to już...

Nie wiem jak niektóre dziewczyny to robią,że mają takie nieskazitelne twarze.NIe mam wyprysków,ale brzydką cerę jeśli chodzi o koloryt i nie działają podkłady,a próbowałam różnych....Czy jest może jakis inny sposób,np makijażowy trick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodziaaa92
mam tak samo niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma na to wpływ wiele czynników. Niestety te genetyczne też. I tu niewiele zdziałamy :( Ja miałam problem przez wiele lat, a okazałao się że źle pielegnowałam skórę. Za mało ją nawilżałam. Zbyt sucha skóra próbuje się bronić i wytwarza coraz więcej sebum. Na Twoim meisjcu nie eksperymentowałam jednak z pielegnacją bo z nawilżaniem tez można przesadzić. Poszłabym do kosmetyczki żeby zdiagnozowała problem, powiedziała jaka to cera i jak o nia dbać. Samemu można błądzić jak dziecko we mgle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sama nie rozumiem, niektórzy peeling polecają na wszystko: masz sucha skórę - peeling, masz tłustą cerę, peeling, czerwone placki - neverendig peeling. Ja tam bardziej skoncentrowałabym się na nawilżaniu. A rodzaj skóry możesz zbadać i u kosmetyczki i czasem w aptece z dużym stoiskiem kosmetycznym. Może potrzebujesz jakichś specjalnych dermokosmetyków, ale z tym też samemu nie ma co przesadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebeccccccccccccccccccca
ale chodzi ci ze po pomalowaniu nie masz super jednolitej kolorystycznie cery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×