Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwcowa truskawka:D

chciałabym dostać od chłopaka wreszcie jakiś kobiecy prezent

Polecane posty

Gość czerwcowa truskawka:D

Tak tak wiem wiem, są poważniejsze problemy na tym swiecie. Ba, przecież to w ogóle nie jest problem:D Ale co mi tam, napiszę. Czy Wy może też tak macie ze swoimi chłopakami? Jesteśmy ze sobą prawie rok, mamy oboje po 26 lat (ja będę miała niedługo zbliżają się urodziny). Dajemy sobie prezenty z różnych okazji, często nawet bez okazji. Z jego strony są to zawsze prezenty takie hm...jak to nazwać...mało osobiste: książka, coś do postawienia na półce, kubek, itp itd....a ja wręcz marzę o tym aby dostać od niego jakiś łańcuszek, kolczyki, cokolwiek co mogłabym mieć na codzien przy sobie i co mogłoby mi o nim przypominać. Aż zastanawia mnie to, co dostanę na urodziny. Marzę o czymś tylko dla mnie, osobistym.......czy któraś z Was dziewczyny też ma to samo ze swoim chłopakiem. Może on po prostu nie wie ze tak wypada jak możnaby mu delikatnie zasugerować. Jeszcze raz podkreślam, że nie jest to dla mnie jakiś problem czy coś, po prostu....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa truskawka:D
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nie wiem i już
ja tam nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz mu wprost
powiedz mu wprost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa truskawka:D
jakbym mu chciała powiedzieć wprost to już wolałabym sobie kupić daną rzecz, to przeciez nie o to chodzi. I wcale też mi nie chodzi o coś drogiego oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shgshshsh
moze powiedz komus kogo zna on i ty zeby zasugerowal mu taki pomysl jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja mam tak. Na początku nawet się starał, ale po kilku latach chyba uważa że ma mnie na wyłączność, więc kwiatów nawet nie ma. A o romantyzm ja dbam... Co za ; / ;/.. Przynajmniej mogę z nim pograć w nba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa truskawka:D
On jest romantyczny, nawet bardzo, wymyśla różne fajne rzeczy:) Jest ok. Chodzi mi tylko o te upominki. Wiesz, to są fajne rzeczy, bo książka przecież zawsze jest fajnym prezentem....no ale tak by miło było dostać coś osobistego, kobiecego...nie wiem czy to już tak zawsze będzie;) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja fiurera
Musisz wiedzieć że w związku najwazniejsza jest szczerość, zacznijcie kiedys rozmowe o prezentach i powiedz mu o czym marzysz i co chciała bys dostać. Jeśli bedzie lotny to masz to jak w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa truskawka:D
no w sumie faktycznie, zwłaszcza że będzie okazja bo niedługo mam urodziny. Nie wiem w sumie jak taką rozmowę zacząć bo nie chciałabym go w jakis sposób urazić albo żeby pomyślał że nie lubię tych rzeczy które od niego dostaję. Hm, ale może coś wymyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakates
Najbardziej kobiecy prezent jaki dostałam od mojego faceta to wspólny wyjazd do spa + romantyczna kolacja - pakiety z Prezent Marrzeń. Nie wyszło to nas specjalnie drogo, a rzeczywiście mieliśmy dzięki temu niesamowicie pozytywne doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..a ja wręcz marzę o tym aby dostać od niego jakiś łańcuszek, kolczyki, cokolwiek co mogłabym mieć na codzien przy sobie i co mogłoby mi o nim przypominać. xx A najlepiej pierścionek co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiazka maloosobistym prezentem????? hahahah ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Ci kupuje książkę,którą chcialas mieć to jest to bardzo osobisty prezent,bardziej osobiste to mogą być tampony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież facet potrzebuje wyraźnego sygnału i tęskne spoglądanie na witryny u jubilera absolutnie na trop go nie naprowadzi :D wiem co mówię bo sama najchętniej zostałabym gdzieś porwana na romantyczny weekend a w praktyce to ja muszę powiedzieć, że jedziemy i dopiero zaczyna się wspólne planowanie, ale przecież nie ma się co o to obrażać :) ostatnio byliśmy własnie na weekend w Ustce w http://www.hotel-lubicz.pl/ i genialnie udało nam się złapać ostatnie wrześniowe promienie słońca bo potem pogoda już mocno się popsuła, zabiegi na ciało fantastyczne i nawet luby dał się namówić na masaż, a do tego pyszna kuchnia więc relaks mieliśmy na naprawdę najwyższym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nie sugeruj mu nic na temat kobiecych prezentow bo ci kupi odkurzacz albo robot kuchenny Czytaj książkę pij kawę z kubka siedz cicho i udawaj ze sie cieszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kubek mu taniej wychodzi niż biżuteria. Rozsądny gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co ma on być kobiecy? Nie lepiej praktyczny? Zerknijcie np. na to - https://prezentmarzen.com/poznaj-strzelanie/ Nie chciałabyś poznać czegoś takiego? Dziewczyny oczekują na siłę romantyczności, ale czy naprawdę to jest konieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×